Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 12:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Torby
PostNapisane: czwartek, 5 lutego 2009, 17:53 
Zobaczcie, jakie torby ktoś "robi sam".:

http://www.wylegarnia.pl/sklep/ekspozyc ... ll&id=3258

Same w sobie urocze.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 5 lutego 2009, 18:04 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Sliczne. Mowilem juz, ze zaluje, ze nie jestem dziewczyna? Naprawde, kolesie nie maja za duzego wyboru przy wybiorze stylu ubierania sie :/ Wystarczy wejsc do sklepu - dla lasek pelny asortyment, dla facetow sztampa, w kazdym sklepie to samo.

Strzelam meskiego, szownistycznego focha.

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 5 lutego 2009, 19:32 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): niedziela, 18 stycznia 2009, 03:49
Posty: 109
Lokalizacja: Warszawa
Kocie przeczytaj opis artystki...ha ciekawe czy ona tak jak ja ABSOLUTNIE NIE JEST PUCĄ? 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 5 lutego 2009, 19:40 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Alez artystka ma calkowita racje.
Cytuj:
Moja pasja jest tworzenie i obcowanie z natura-to z niej czerpie inspiracje...to ONA pozwala mi czasem dostrzec COS wiecej...np.male biegajace elfy:)

Jakby nie patrzec, natura, a w szczegolnosci pewne ziola, krzewy i grzyby naprawde sa pomocne w dostrzeganiu CZEGOS wiecej... np.malych biegajacych elfow:)

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 5 lutego 2009, 19:44 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 30 stycznia 2009, 20:11
Posty: 148
Lokalizacja: R'lyeh
Cytuj:
Naprawde, kolesie nie maja za duzego wyboru przy wybiorze stylu ubierania sie :/ Wystarczy wejsc do sklepu - dla lasek pelny asortyment, dla facetow sztampa, w kazdym sklepie to samo.


Oj, panie Hajdamaka, coś chyba z absyntem przedsadziłeś ;)

też jestem samcem, i nie ubieram się "sztampowo"(nawiasem mówiąc, dzisiejsza moda jest OKROPNA), a jednocześnie stylowo (własny, gotycki styl) i wygodnie.

Nasz kotek jest po prostu zbyt leniwy, żeby trochę poszukać :D


Cytuj:
Strzelam meskiego, szownistycznego focha.


Ojojoj, rozczuliłem się... moje panie, podrapcie go pod bródką, niech no trochę zamruczy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 5 lutego 2009, 19:53 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Wiesz, wlasny gotycki styl jest fajny jak sie ma gruba kase. 15 lat szukalem skorzanego plaszcza na moj wzrost za mniej niz 1200 zlotych. Pewnie, ze sie da (mi np. udalo sie w lumpeksie na wypizdowku przy polnocnej granicy z Rosja, gdzie mialem przyjemnosc uczyc seksowne gimnazjalistki).
Ale wejdz do pierwszego lepszego lumpeksu w miescie i porownaj ilosc fajnych ciuchow dla dziewczyn i fajnych ciuchow dla facetow.
Pozniej powtorz operacje w centrum handlowym.
Pozniej w sklepie internetowym.

Zauwazysz roznice. Zreszta jezeli jestes gotem to doskonale powinienes to widziec. Asortyment dla pan jest dziesieciokrotnie wiekszy od asortymentu dla panow (ktory tez z reguly jest sztampowy - plaszcz, koszula z ozdobkami, skorzane spodnie).

Przy okazji ceny ubiorow dla pan sa kilkakrotnie mniejsze - damska bluzeczke mozna kupic w firmowym sklepie za 15 zlotych, meskie polo to wydatek 50 zlotych, jezeli trafi sie na przecene.

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 5 lutego 2009, 20:04 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): czwartek, 13 września 2007, 14:05
Posty: 490
Lokalizacja: Poznań (powiedzmy ;))
Hajdamaka napisał(a):
...damska bluzeczke mozna kupic w firmowym sklepie za 15 zlotych....


Musisz mnie zabrać do takiego, skoro w Wawie są takie tanie sklepy firmowe O.o


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 5 lutego 2009, 20:37 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
W sumie to przyjedziesz na rozpoczecie nowego sezonu, wiec ceny letnich ciuszkow beda wysokie ;)

Tak, fakt, ze wiekszosc moich bliskich znajomych to dziewczyny powoduje, ze jestem obcykany w temacie ciuchow i wyprzedazy :D

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 5 lutego 2009, 22:39 
Kocie a moze ubral bys sie w sukienke - sweet transvestite - jest teraz w modzie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 5 lutego 2009, 22:44 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Niestety, jestem zdeklarowanym heterykiem. Natura tak zdecydowala i nic na to nie poradze. Chociaz nie powiem, z kolezankami lesbijkami fajnie bawilem sie w gejowskim pubie :D Tylko musialem uwazac na ilosc wypitego alkoholu ;)

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 6 lutego 2009, 10:28 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Kocie a moze ubral bys sie w sukienke - sweet transvestite - jest teraz w modzie.

Kot EMO - nie no bylby piekny obrazek :lol: :lol: :lol:
tylko musiałbyś troche bardziej cierpiec - nie wiem, moze być czesciej na kacu (coby sie uwiarygodnić jako emo :D )

a z wlasnym stylem dla faceta to nie ma takiego strasznego problemu jak mówisz Kocie - no chyba ze latasz tylko po firmowych sklepach - a targowiska?? Tak, wiem że u was zamkneli Jarmark Europa, ale gdzies przeciez sie te wszystkie kitajce wyniosły nie??

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 6 lutego 2009, 10:33 
A poza tym to mnie sie wydawalo ze Kot juz ma swoj styl i to bardzo fajny. Przychodza mi do glowy tuniki ukrainskie, calkiem fajna marynarka z kamizelka i oczywiscie rozowe rogi z dzwoneczkami.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 6 lutego 2009, 12:19 
Hajdamaka napisał(a):
Sliczne. Mowilem juz, ze zaluje, ze nie jestem dziewczyna? Naprawde, kolesie nie maja za duzego wyboru przy wybiorze stylu ubierania sie :/ Wystarczy wejsc do sklepu - dla lasek pelny asortyment, dla facetow sztampa, w kazdym sklepie to samo.

Strzelam meskiego, szownistycznego focha.


Zgadza się. Jest dużo więcej akceptowanych ogólnie opcji dla dziewczyny niż dla faceta. To dotyczy nie tylko ubrań. To samo jest z hobby (facet robiący na szydełku jest absurdalny, kobieta naprawiająca samochód jest seksowna). To samo z wszelkiemi innymi sposobami ekspresji osobowości.

Gdyby kobiety nie walczyły, to by takich możliwości nie miały. Uważam, że faceci powinni robić to samo. Jeżeli Hajdamako podoba Ci się któraś z toreb, to kup i noś. Walcz o swobodne wyrażanie siebie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 6 lutego 2009, 13:34 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Aracnan napisał(a):
(nawiasem mówiąc, dzisiejsza moda jest OKROPNA)


A mnie się podoba. No ale de gustibus non est disputandum, więc po co głupio gadać?

A co do ubrań to Kot ma niestety rację, facet aby ubrać się oryginalnie musi olbrzymie ilości kasy wyrzucić a laski mają wszystkiego w sklepach w bród i jeszcze narzekają, że im mało.

Kocie większość Crossdresserów jest heterykami, więc twoja deklaracja niewiele tu raczej wnosi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 6 lutego 2009, 14:02 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): niedziela, 18 stycznia 2009, 03:49
Posty: 109
Lokalizacja: Warszawa
Kocie jak się kiedyś na kobitke zrobisz to ja gratis dorzuce ci kolczyki( no dobra mogą być klipsy) z wieeeeeeeeelkich swarovskich...na tym chociaż zaoszczędzisz :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 6 lutego 2009, 14:17 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 12 września 2007, 20:43
Posty: 156
Lokalizacja: Łuków
mnie się bardziej podobają te :P http://www.wylegarnia.pl/sklep/ekspozyc ... all&id=766

_________________
Things which are gone in the morning:
confidence, women, true stories, kisses...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 6 lutego 2009, 14:26 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Kamień w skórze? Niech żyje pomysłowość, choć jak dla mnie trochę przesadzone. Natomiast panią z wylęgarni znam. Rety jaki ten świat mały.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 6 lutego 2009, 16:33 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Cytuj:
a z wlasnym stylem dla faceta to nie ma takiego strasznego problemu jak mówisz Kocie - no chyba ze latasz tylko po firmowych sklepach - a targowiska?? Tak, wiem że u was zamkneli Jarmark Europa, ale gdzies przeciez sie te wszystkie kitajce wyniosły nie??


Hmm, to co w Warszawie sprzedaja "Chinczycy" raczej ciezko nazwac czyms stylowym. A zreszta tez maja raczej tylko kobiece ubrania.

Agni - owszem, dbam o swoj styl i probuje go wyrazac, ale nie zmienia to faktu, ze jako dziewczyna mialbym duzo prosciej. Po prostu w kazdym sklepie, straganie, lumpeksie bym mogl cos wyszperac, jako facet musze naprawde polowac (i na ubiory i na ceny).

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 6 lutego 2009, 20:14 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 30 stycznia 2009, 20:11
Posty: 148
Lokalizacja: R'lyeh
Cytuj:
Wiesz, wlasny gotycki styl jest fajny jak sie ma gruba kase.

Przykro mi, ale się mylisz. Ja nie mam wcale kasy(wolnej, w tym sensie). Ani tygodniówki, ani nic, nic też na razie nie zarabiam, jeszcze się uczę i jestem na garnuszku rodziców. Jak mi z jakiejś okazji skapnie stówa czy dwie, wpłacam na konto - będę musiał na studiach z czegoś wyżyć.

Cytuj:
Zauwazysz roznice. Zreszta jezeli jestes gotem to doskonale powinienes to widziec. Asortyment dla pan jest dziesieciokrotnie wiekszy od asortymentu dla panow (ktory tez z reguly jest sztampowy - plaszcz, koszula z ozdobkami, skorzane spodnie).

Muszę się zgodzić. Po za tym, nie ubieram się w takich sklepach - mieszkam w dość małym mieście, gdzie nie ma takich wygód.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 6 lutego 2009, 20:46 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
To moze zdefiniuj co rozumiesz przez "styl gotycki", bo ja przez to rozumiem buty za 300 zlotych (np. te), spodnie za 150 (tu), koszule za 150 (taka), plaszcz za 1000 (ten) plus dodatki. Razem jakies 2000 zlotych ;)

Ja wiem, ze mozna to zastapic, szukac tego w lumpeksach itd - ale prawda jest taka, ze dziewczyna bluzke a la gotycka wyszpera duzo latwiej niz facet, podobnie w kazdym sklepie mozna kupic fajna spodniczke, a ze spodniami juz ciezko.
Niestety, na polskie warunki trzeba kombinowac (sam bylem dlugi czas punkowcem - zachodni punkowcy szli do sklepu po nowe szelki, my robilismy je z gumki), ale nie zmienia to faktu, ze dziewczyna zawsze ma wiekszy wybor.

Przy okazji - duzo bardziej szanuje takich ludzi jak Ty, ktorzy umieli odnalezc swoj styl samemu, niz kogos, kto po prostu wchodzi do sklepu i kupuje. To jak z dowcipem o punkowcach i skinach z "working class" - martensy - 300 zlotych, jeansy Levis 501 - 300 zlotych, polo Fred Perry - 200 zlotych, bluza Lonsdale - 300 zlotych, mina prawdziwego robotnika - bezcenna :D
Niestety, ja mam i polo Freda Perry'ego i Lonsdale i martensy :P I zaluje jak diabli, bo aby to kupic pozbylem sie mojej kolekcji pierwszych wydan Thorgali i Asterixow :cry: :( :cry:

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 6 lutego 2009, 22:18 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Cytuj:
To moze zdefiniuj co rozumiesz przez "styl gotycki", bo ja przez to rozumiem buty za 300 zlotych (np. te), spodnie za 150 (tu), koszule za 150 (taka), plaszcz za 1000 (ten) plus dodatki. Razem jakies 2000 zlotych

Szczerze Hajdamako, to nie wydaje mi się, byś fajnie w tym wyglądał :?
Chyba lepiej mieć jeden czy dwa klimatyczne elementy stroju, niż ubrać się w "gotowce".
Jeśli chcesz mieć coś naprawde własnego, to polecam poszukać krawcowej, która uszyje ci według twego wzoru na wymiar - wcale nie wyjdzie to drożej niż te ciuchy ze sklepu, a możesz mieć coś naprawdę niepowtarzalnego.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 6 lutego 2009, 22:31 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Alez Amvaradel - ja bym nigdy tego nie wlozyl :D (no, moze poza ta koszula).

Jedyny styl subkulturowy, jaki fajnie wyglada w pelnym rynsztunku to wlasnie punk lub skinhead (jak dla mnie oczywiscie), ale poniewaz z tego "wyroslem" to ubieram sie wlasnie tak jak mowisz - dopasowuje elementy. I wlasnie dlatego wkurza mnie, ze dziewczyna ma tych elementow x razy wiecej do wyboru, gdzie x > od 1000 ;)

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 7 lutego 2009, 02:17 
Ja tam nie mam takich problemów, bo ubieram się w identyczne wojskowe ciuchy. :P M65 gdzie sie da i wszystko jasne. :D Nie są masakrycznie drogie, mają swój unikalny krój no i co dla mnie ważne - są nie do zdarcia. Po prostu kupuję kilka par i tyle. To że wyglądam jakbym chodził non stop w tym samym, mam już głęboko w de, bo z reguły reakcja na mój ubiór niewiele mnie obchodzi. Ważne żeby mi było wygodnie. ;]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 2 maja 2009, 15:32 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 27 marca 2009, 02:02
Posty: 57
Lokalizacja: Warszawa
Cóż, dziewczyny mają o tyle łatwiej, że mogą chodzić w męskich strojach i niewiele kto się przejmie. [6 lat nosiłam wyłącznie męskie rzeczy, więc wiem :) Dziwne spojrzenia rzucano mi chyba tylko na studniówce, jak tańczyłam w garniturze :D]]
Poza tym płeć to pół biedy, z niewymiarowością gorzej. Płaszcz skórzany na siebie kupiłam cudem w ciuchlandzie, po roku szukania, za 80 zł. Da się. Gorzej ze spodniami. Rozmiar 31/38 chyba nie występuje w przyrodzie ^^' A byłabym przeciętnego rozmiaru kobietą, tylko ktoś mnie złapał za końce i pociągnął ;) [kto mnie widział na żywo to wie]. A buty to osobne wypracowanie.

_________________
Jack-of-all-trades, master of none.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL