Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 11:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: piątek, 4 lutego 2011, 03:27 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
Z neri proponujemy - dla odmiany zabawę filmową.

Zasady:
Polega to na tym, że wkleja się kadr z filmu ( obrazek ), następnie ktoś zgaduje film, po czym wkleja swój kadr. Jeżeli tytułu nie zgadnie nikt przez 6 godzin, to dowolna osoba może wstawić obrazek z innego filmu. Dodam jeszcze, że dobrym źródłem obrazków do filmów jest na przykład Film Web ( http://www.filmweb.pl/base )

Zatem zaczynamy, na poczatek coś extremalnie łatwego z włączonymi napisami angielskimi ( jak zwykłem oglądać )

Obrazek

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Ostatnio edytowano piątek, 4 lutego 2011, 03:53 przez Lucky, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: piątek, 4 lutego 2011, 03:53 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): niedziela, 14 listopada 2010, 20:35
Posty: 489
I am Legend?

Moze bez napisow ale w miare latwe do identyfikacji :d

Obrazek

_________________
Nie /piiiiiiiiiiiiii/ wiedzmy bo gryzie!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: piątek, 4 lutego 2011, 03:59 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
the unstoppable

Obrazek

podpowiedź: Film na podstawie komiksu w gwiazdorskiej obsadzie z wybitnie realizowanymi zdjeciami.

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: piątek, 4 lutego 2011, 10:35 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 4 października 2007, 10:30
Posty: 636
Lokalizacja: Wilkowo
Sin City?

a to?

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: sobota, 5 lutego 2011, 06:04 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
Poddajemy się.

Minęło 6 godzin, zarzucam następną:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Podpowiedź: Jedna z najsłynniejszych serii sci-fi w historii z sexy Tricią Helfer.

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: sobota, 5 lutego 2011, 12:27 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 12 września 2007, 20:43
Posty: 156
Lokalizacja: Łuków
Battlestar Galactica

no to proszę :P
Obrazek

_________________
Things which are gone in the morning:
confidence, women, true stories, kisses...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: niedziela, 6 lutego 2011, 04:15 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
Supernatural?

Następny:

Obrazek

Obrazek

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: niedziela, 6 lutego 2011, 07:25 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): niedziela, 14 listopada 2010, 20:35
Posty: 489
Star Trek 2009

Obrazek
Obrazek

_________________
Nie /piiiiiiiiiiiiii/ wiedzmy bo gryzie!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: niedziela, 6 lutego 2011, 13:51 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2009, 18:52
Posty: 667
Lokalizacja: prosto z drzewa
Xena, the warrior princess :D
Obrazek

btw. fajna sprawa ;) a czekamy na jakieś potwierdzenia?

_________________
Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. I widzisz, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: "Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: niedziela, 6 lutego 2011, 15:18 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): niedziela, 14 listopada 2010, 20:35
Posty: 489
Jak ktos sie pomyli to poprzednik pisze "NIE" i lecimy dalej.

_________________
Nie /piiiiiiiiiiiiii/ wiedzmy bo gryzie!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: niedziela, 6 lutego 2011, 23:40 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
To jest chyba "Mercury rising". Jeśli nie, to proszę sprostować.

następna okrutnie trudna zagadka ;) :

Obrazek

Obrazek

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: poniedziałek, 7 lutego 2011, 00:26 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 19 maja 2008, 20:16
Posty: 423
Lokalizacja: Na Pograniczu, między Malborkiem a Elblągiem
Władca pierścienia :D

_________________

Born of Water
Cleansing, powerful
Healing, changing
I am.


Cokolwiek by się nie działo, My, Czarownice zawsze jesteśmy bezpieczne. To My przydarzamy się innym ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: poniedziałek, 7 lutego 2011, 00:55 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): niedziela, 14 listopada 2010, 20:35
Posty: 489
To daj jeszcze swoja zagadke.

_________________
Nie /piiiiiiiiiiiiii/ wiedzmy bo gryzie!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: poniedziałek, 7 lutego 2011, 08:12 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 19 maja 2008, 20:16
Posty: 423
Lokalizacja: Na Pograniczu, między Malborkiem a Elblągiem
Wstyd, ale nie umiem wklejać obrazków :(

_________________

Born of Water
Cleansing, powerful
Healing, changing
I am.


Cokolwiek by się nie działo, My, Czarownice zawsze jesteśmy bezpieczne. To My przydarzamy się innym ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: poniedziałek, 7 lutego 2011, 08:27 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
OK, lecimy:

Obrazek

P.S. Michuru - zgłoś się do mnie na lekcję wklejania :)

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: poniedziałek, 7 lutego 2011, 09:32 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Lucky, to już poniżej poziomu... czy uważasz tu obecnych za głąby? To przecież kadr ze Smurfów :lol:
-----------------------
No dobra. Był Avatar, a ja zapodam
Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: wtorek, 8 lutego 2011, 17:54 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 4 października 2007, 10:30
Posty: 636
Lokalizacja: Wilkowo
Ta urocza pani prezentowana przeze mnie wcześniej pochodzi z filmu "Army of Darkness" - cieniasy :)

A to?

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: wtorek, 8 lutego 2011, 18:08 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2009, 18:52
Posty: 667
Lokalizacja: prosto z drzewa
Pierścień Nibelungów :)

Obrazek

_________________
Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. I widzisz, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: "Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: czwartek, 10 lutego 2011, 17:54 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 4 października 2007, 10:30
Posty: 636
Lokalizacja: Wilkowo
Dojarze ten film ale z cholerę nie pomne tytułu... Dajcie coś innego...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: czwartek, 10 lutego 2011, 19:47 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2009, 18:52
Posty: 667
Lokalizacja: prosto z drzewa
To było "Stand by me" ;)

Obrazek

_________________
Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. I widzisz, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: "Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: czwartek, 10 lutego 2011, 22:47 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sierpnia 2010, 23:05
Posty: 147
Lokalizacja: Warszawa
Zabójcza broń

Obrazek

_________________
gg: 11045010


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: piątek, 11 lutego 2011, 00:33 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
Co prawda obrazka nie widać, ale - żeby nie przedłużać - stosując moja informatyczną magię zgaduje, że chodzi o Donnie Darko ;)

A teraz będzie bajeczka:

Obrazek

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: piątek, 11 lutego 2011, 02:21 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 23:55
Posty: 149
Lokalizacja: skądinąd
Zaplątani. Zgadłam?

_________________
Córa Odyna staje do walki.
gg 7424151


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: piątek, 11 lutego 2011, 02:22 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
Tak :)
To teraz daj jeszcze swoja zagadkę ;)

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: piątek, 11 lutego 2011, 10:14 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 4 października 2007, 10:30
Posty: 636
Lokalizacja: Wilkowo
To ja (w zastepstwie ;) ) dam także coś z bajek (rodzima):

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: piątek, 11 lutego 2011, 14:55 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Dwa koty i pies?

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: piątek, 11 lutego 2011, 15:24 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
Sonata Jednorożców?

Obrazek

Obrazek

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: piątek, 11 lutego 2011, 16:47 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 4 października 2007, 10:30
Posty: 636
Lokalizacja: Wilkowo
Tin napisał(a):
Dwa koty i pies?


A nie, bo DIXIE serial animowany produkcji polskiej, powstały na podstawie opowiadania Agnieszki Osieckiej

a to wyżej to "Od zmierzchu do świtu" (ang. From Dusk Till Dawn)

a to?

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: piątek, 11 lutego 2011, 22:58 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Short Circuit (Krótkie spięcie po polsku?).

Lucky napisał(a):
Sonata Jednorożców?


A wcale nie ;-)

@Rork: Dixie? Hm, najwyraźniej oglądałam jedno razem z drugim zawsze, zresztą wyprodukowany przez to samo warszawskie Studio Miniatur Filmowych. Ech, blisko byłam! ;-)

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawa filmowa - zgadnij film.
PostNapisane: piątek, 11 lutego 2011, 23:13 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 12 września 2007, 20:43
Posty: 156
Lokalizacja: Łuków
Tin - Ostatni Jednorożec?

_________________
Things which are gone in the morning:
confidence, women, true stories, kisses...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL