Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 11:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Metalowcy;-)
PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 12:54 
Offline
Rozmowny

Dołączył(a): sobota, 27 marca 2010, 21:48
Posty: 97
Lokalizacja: Katowice/Mysłowice
Niezła satyra o metalach :lol:

http://www.free.of.pl/m/metalowcyzlem/porady.php#7

_________________
"Jestem Księżniczką...zabije jeśli trzeba... ułaskawię jeśli przekonasz że warto..."
Jesienne Ognie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 13:34 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 21 sierpnia 2009, 18:56
Posty: 811
Lokalizacja: Orzesze, Śląsk
Ogólnie nawet nawet ale widać że ktoś postarał się trochę za bardzo aby stworzyć śmieszny artykuł.

_________________
"Can you hear the Spirits of the Earth can you?
Can you hear the Spirits of the Earth can you?
Can you hear the Spirits of the Earth?
Can you hear them call, can you hear them sing?" Damh, the Bard


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 15:19 
Nie mowiac juz o "smiesznej" ortografii. Mowiac krotko - raczej zalosne niz smieszne...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 17:46 
Offline
Nadmilczek

Dołączył(a): poniedziałek, 28 grudnia 2009, 20:49
Posty: 16
Lokalizacja: wrocław
"Moj córka/syn słucha najcięższej odmiany rocka - heavy metalu. Co robić?"
"Widzę grupkę tzw. METALOWCÓW zmierzających w moim kierunku, co mam w tym wypadku zrobić?"
Moje ulubione pytania! :lol:

Chyba wieczorem ukaże swoje metalowe oblicze i przejde sie na cmentarz :twisted: ....może ktoś mnie zauważy :lol:

_________________
"Wiedźma wiedźmę zawsze pozna."
Zielarka, Babka, Znachorka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 18:16 
Raija Asatru Śląsk napisał(a):


Stare jak świat. Już się z tym spotkałem ...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 18:32 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): niedziela, 18 kwietnia 2010, 21:14
Posty: 30
Lokalizacja: Krotoszyn
Na serio... To jest śmieszne a za razem żałosne


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 20:23 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Kto by się tam dzisiaj metalami przejmował, widać, że tekst stary jak świat ;-) A pamiętam, pamiętam to rzucanie w nas kamieniami przez dzieciaki z Otwocka, gdy pojawialiśmy się, raz na ruski rok, za dnia :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 21:03 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
To na serio, czy ktoś sobie jaja robi? :shock:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 21:21 
Ja nosiłem w kieszeni policyjnego batona, ale ani razu go nie musiałem użyć w tego typu pojedynku. ;-) Raczej nie było tak źle z prowokacjami. ;-)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 21:29 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 23:55
Posty: 149
Lokalizacja: skądinąd
o jaaa... :shock:

_________________
Córa Odyna staje do walki.
gg 7424151


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: niedziela, 9 maja 2010, 13:42 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): niedziela, 18 kwietnia 2010, 21:14
Posty: 30
Lokalizacja: Krotoszyn
Ja tak nigdy nie miałem z problemami takimi jak rzucanie we mnie kamieniami czy innymi tego typu akcjami, choć jestem metalem :twisted: :twisted: :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: niedziela, 9 maja 2010, 15:32 
Sharath napisał(a):
Ja tak nigdy nie miałem z problemami takimi jak rzucanie we mnie kamieniami czy innymi tego typu akcjami, choć jestem metalem :twisted: :twisted: :twisted:


Mnie niestety zabił wiek - łysienie odebrało mi długie włosy (które wspominam każdego dnia), buty zniszczyły paznokcie, czarny kolor dołował do tego stopnia, że musiałem zmienić kolorystykę ubierania, a samej muzyki słucham rzadko (bo niestety źle na mnie działa i nie mogę się po nasłuchaniu jej nad niczym skupić). Ale coś jednak przetrwało we mnie z minionych lat, czego pozbyć za nic bym się nie chciał.

\m/ \m/


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: niedziela, 9 maja 2010, 15:58 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): niedziela, 18 kwietnia 2010, 21:14
Posty: 30
Lokalizacja: Krotoszyn
Swietoslaw napisał(a):
Mnie niestety zabił wiek - łysienie odebrało mi długie włosy (które wspominam każdego dnia), buty zniszczyły paznokcie, czarny kolor dołował do tego stopnia, że musiałem zmienić kolorystykę ubierania, a samej muzyki słucham rzadko (bo niestety źle na mnie działa i nie mogę się po nasłuchaniu jej nad niczym skupić). Ale coś jednak przetrwało we mnie z minionych lat, czego pozbyć za nic bym się nie chciał.

\m/ \m/



To bardzo Ci współczuję, że nie masz włosów, bo włosy to potęga :P Ja tam na razie nie mam zamiaru łysieć ani nic w tym rodzaju , ale czas pokaże co się stanie za parę lat :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: niedziela, 9 maja 2010, 17:41 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Sharath napisał(a):
Ja tak nigdy nie miałem z problemami takimi jak rzucanie we mnie kamieniami czy innymi tego typu akcjami, choć jestem metalem :twisted: :twisted: :twisted:


O kochany, wszystko zależy od miejsca, w którym przyjdzie Ci żyć ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: niedziela, 9 maja 2010, 20:17 
Tin napisał(a):
Sharath napisał(a):
Ja tak nigdy nie miałem z problemami takimi jak rzucanie we mnie kamieniami czy innymi tego typu akcjami, choć jestem metalem :twisted: :twisted: :twisted:


O kochany, wszystko zależy od miejsca, w którym przyjdzie Ci żyć ;-)
Myślę, że wszędzie jest tak samo.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: niedziela, 9 maja 2010, 22:19 
Offline
Rozmowny

Dołączył(a): sobota, 27 marca 2010, 21:48
Posty: 97
Lokalizacja: Katowice/Mysłowice
Ojj różnie bywa są miasta gdzie nawet dresy boją się metali a są takie że nas ze strachem ludzie obserwują - na Katowice nie narzekam tutaj chodze sobie swobodnie i nawet nikt uwagi na mnie nie zwraca - nawet jak wyglądam jak wampirzyca :lol:

_________________
"Jestem Księżniczką...zabije jeśli trzeba... ułaskawię jeśli przekonasz że warto..."
Jesienne Ognie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: niedziela, 9 maja 2010, 23:07 
Zajścia z dresami z reguły są fajne. ;-)
Szczególnie kiedy ktoś z plecaka wyciąga topór, miecz z pochwy albo buzdygan ;-)
Szybko biegają ... ;-)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: wtorek, 11 maja 2010, 11:59 
Offline
Rozmowny

Dołączył(a): sobota, 27 marca 2010, 21:48
Posty: 97
Lokalizacja: Katowice/Mysłowice
A broni ci u nas w domu dostatek :wink:

_________________
"Jestem Księżniczką...zabije jeśli trzeba... ułaskawię jeśli przekonasz że warto..."
Jesienne Ognie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: wtorek, 11 maja 2010, 16:27 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Hm, wspomnę na kolegę i koleżankę, którzy w takim polowaniu na brudasy zginęli mając lat 17 i 18, i nie będę się więcej wypowiadać. Zapraszamy do Otwocka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: wtorek, 11 maja 2010, 16:55 
Najpierw bylo smiesznie, potem zenujaco, a na koniec poprostu smutno...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: wtorek, 11 maja 2010, 17:07 
Znowu odwaliłem żenadę? :(


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 11:08 
Metalowcy...a co to takiego?Osoby które np twierdzą że posiadanie dyskografii ulubionej kapeli na płytach czy kasetach to poazerstwo?Albo że podziemie to kara za bycie beznadziejnym muzykiem?Może metalowiec to osoba z czarnym kudłem i długim ubraniem? :wink:
Wiem,metalowiec to z całą pewnością ktoś kto zapytany o zin,odpowiada:"a co to jest?".
Od czasu myspace i innych Lust fmów przestałem wyglądać jak metalowiec po to by mnie ludzie nie kojarzyli z tą subkulturą małolatów która po skończonych studiach będzie opowiadać na różnych forach że kiedyś to owszem oni byli metalowcami ale już wyrośli :lol: Prawda jest taka że nigdy nie byli ale tego nie są w stanie zrozumieć.
Prawdziwych metali już nie ma :wink: Metal powinien być zabroniony do 22 roku życia.Zakaz wstępu na koncert,kupowania płyt i noszenia ramony.Gówniarzeria to wirus który niszczy prawdziwą scenę i muzyków.

...i jeszcze te kostki zielone z naszywkami jedna na drugiej,znasz ten zespół?Nie ale fajne logo mają to se naszyłem :D
Purpli znasz?Co to jest purpli? :lol:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 11:20 
Mel napisał(a):
Metalowcy...a co to takiego?Osoby które np twierdzą że posiadanie dyskografii ulubionej kapeli na płytach czy kasetach to poazerstwo?Albo że podziemie to kara za bycie beznadziejnym muzykiem?Może metalowiec to osoba z czarnym kudłem i długim ubraniem? :wink:
Wiem,metalowiec to z całą pewnością ktoś kto zapytany o zin,odpowiada:"a co to jest?".
Od czasu myspace i innych Lust fmów przestałem wyglądać jak metalowiec po to by mnie ludzie nie kojarzyli z tą subkulturą małolatów która po skończonych studiach będzie opowiadać na różnych forach że kiedyś to owszem oni byli metalowcami ale już wyrośli :lol: Prawda jest taka że nigdy nie byli ale tego nie są w stanie zrozumieć.
Prawdziwych metali już nie ma :wink: Metal powinien być zabroniony do 22 roku życia.Zakaz wstępu na koncert,kupowania płyt i noszenia ramony.Gównażeria to wirus który niszczy prawdziwą scenę i muzyków.

...i jeszcze te kostki zielone z naszywkami jedna na drugiej,znasz ten zespół?Nie ale fajne logo mają to se naszyłem :D
Purpli znasz?Co to jest purpli? :lol:

Ranisz, co poniektóre serca (z metalu). :?
Niektórzy są skazani na dożywotni mrok ... a nawet po śmierci grają im gitary w uszach...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 15:52 
Ranię?Prawda w oczy kole to fakt ale z drugiej strony mną się nikt nie przejmował gdy mnie ranił swoją głupotą i pozerstwem a potem na mnie się dziwnie patrzono bo pewnie jestem taki sam jak tamci "metalowcy".

Metalowcem poprostu nie można zostać,trzeba się nim urodzić albo pogodzić się z tym że się nim nie jest.Kto powiedział że Jasiu musi być metalowcem?Przecież słuchać metalu i tak może,nikt mu nie broni tylko niech nie robi z siebie debila i nie wyrabia złej opinii reszcie.
Nu metal mi się przypomniał niestety właśnie i dlatego lepiej już nic nie będę pisał tylko zapuszczę sobie Tormentora Ania Dominik :wink: ,z winylowej płyty pozerskiej dla pozerów i niech się meta-love dzieci for,profili itp myspaceów naśmiewają ze mnie że taki jestem pozerski i zacofany bo jeszcze sobie nie zassałem z neta 50 GB mpTRUEjek :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 16:18 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2009, 18:52
Posty: 667
Lokalizacja: prosto z drzewa
:shock:
dla mnie zarówno metalowcy jak i hip-hopowcy, punki, hipisi, a także w dzisiejszych czasach emo to subkultury. a tworzenie subkultur to cecha charakterystyczna dla dojrzewającej młodzieży. Twój ostatni post, Mel, przywołał w mojej pamięci wypowiedź Mohegana, którą pozwolę sobie zacytować:
Cytuj:
[...] dwie metody lansowania się:
1 Jestem taki true, nosze czarne glany, długie włosy i koszulke behemotha, a inni są pozerami bo nie maja uniformu
2 Jestem taki true, demonstracyjnie ukrywam wszystkie symbole przynależności i nazywam innych pozerami bo szpanują

:roll:

_________________
Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. I widzisz, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: "Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 16:43 
Kallisto napisał(a):
metalowcy jak i hip-hopowcy, punki, hipisi, a także w dzisiejszych czasach emo to subkultury. a tworzenie subkultur to cecha charakterystyczna dla dojrzewającej młodzieży.


Ta,młodzież,z żonami dziećmi,pracą w której zarabiają pieniądze na wydawanie gazet czy nagrywanie swoich płyt.Hipchłopki i inne ustrojstwa mnie nie interesują,nie obracam się wtych kręgach więc nie wiem.Jak patrze na to na ulicy to czuję że za chwilę też zapragnę być modny :lol: Metal to nie moda,początki metalu to lata 60 w sumie,hip chłopki latają za tryndami a metal mo grono wiernych fanów więc mnie nie przekonasz że metalowcy i hiphopowcy to to samo.
Metalowcem się nie da zostać,to trzeba mieć w sobie a jak się TO ma to się z tego nie wyrasta bo nie da się wyrosnąć z bycia sobą.Subkultury to poczekalnie między szkołą a zakładem pracy :D Dla sezonowców oczywiście.Wiesz ile lat miał DIO kiedy zmarł?Młodzieniec co?:D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 16:52 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2009, 18:52
Posty: 667
Lokalizacja: prosto z drzewa
w takim razie powinieneś mi wyjaśnić, kto to jest metalowiec, bo dla mnie to od zawsze był człowiek ubierający się na czarno i słuchający określonej muzyki. jednak widzę, że dla Ciebie (i może nie tylko?) to jakaś wyższa filozofia...

_________________
Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. I widzisz, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: "Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 17:27 
Kallisto napisał(a):
dla mnie to od zawsze był człowiek ubierający się na czarno i słuchający określonej muzyki.



Księża też się ubierają na czarno,sataniści ! :lol: Gdyby bycie metalem polegało na ubraniu się na czarno to...aż strach pomyśłeć.Problem w tym że dla większości bycie metalem to właśnie to co piszesz,potem ktoś zaczyna nosić jasne dżinsy i stwierdza że wyrósł z metalostwa :D (bo myśli że tydzień temu jak nosił czarne to jeszcze nim był)

Nie powiem Ci co to znaczy być metalem,mogę Ci powiedzieć co znaczy nie być metalem :wink:
Uganiać się za modami,udawać fana,nie mieć własnego zdania,podążać za cudzym sposobem myślenia...nie wiedzieć co to podziemie czy zin,pluć na podziemie,nie kupować płyt zespołów które każdy metalowiec wspiera po to by scena się rozwijała i istniała.Nie tylko muzyczna scena ale też edytorska...krótko mówiąc metalowiec żyje metalem na codzień a nie na ulicy jak rówieśnicy patrzą.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 18:07 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2009, 18:52
Posty: 667
Lokalizacja: prosto z drzewa
sataniści? przytoczyłeś stereotyp, który chyba nie powinien być identyfikowany z metalami, o których tu mowa. nie pisałam, że samo czarne wdzianko czyni z człowieka metala (sama przez długi czas ubierałam się tylko na czarno, a metalem nigdy nie byłam) - czepiam się jako i Ty :P

moim zdaniem czym innym jest słuchanie danej muzyki i bycie fanem, a czym innym jest afiszowanie się z tym słuchaniem. ubieranie się na czarno i długie włosy to domena młodzieży szkolnej. natomiast kiedy młodzież już dojrzeje, zmienia swój wizerunek na łatwiej akceptowany przez społeczeństwo. dla mnie to nie jest pozerstwo, tylko przystosowanie się do norm panujących w dorosłym społeczeństwie i wydaje mi się, że wyrażenie "wyrosłem z metalostwa" oznacza porzucenie owego afiszowania się (z ulubioną muzyką albo, jak dla mnie, z przynależnością do subkultury)

_________________
Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. I widzisz, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: "Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metalowcy;-)
PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 19:06 
Nie koniecznie słuchanie i afiszowanie się jest nie właściwe bo ktoś dla kogo ramona jest świętością będzie w niej chodził z dumą bo tylko w niej czuje się sobą.Szare społeczeństwo niech sobie nosi to co jest akceptowalne w świecie dorosłych,ja w sumie nie dziwię się tej szarej masie że ma do mnie żal o to że nie zszarzałem jak oni.Boli ich to że dali sobie narzucić sposób bycia innych.Ja sobie nie wyobrażam życia bez ramony,no jakże to?Jak nie ramona to co?Sweterek?Dresik?Chodzi o to że dla jednych ramona to będzie część JA a dla reszty poza i właśnie przez tych szczyli pozujących na metala,ubieram się czasem"normalnie" żeby mnie z nimi nie kojarzyło dorosłe społeczeństwo w sweterku lub garniturku.

Ja jestem kim jestem dla siebie i nikogo nie nauczam i nie każę się podziwiać,adorować.Czy to moja wina że mamy takie zacofane społeczeństwo że kiedy mnie widzą w ramonie to świat przestaje dla nich istnieć i licze się tylko ja i moje włosy do ziemi? :D Właściciel sklepu ze skórzaną odzieżą nie wie co to jest ramoneska,no ludzie!!!!21 wiek!! Czy jeśli się ubiorę tak jak lubię to będzie afisz?Chyba tylko w pozytywnym sensie czyli,ubieram się tak i tak,bo wiem kim jestem i nie chcę być częścią waszej szarej społeczności która robi to czego oczekują inni.
Przyjechała do mnie kuzynka z USA ostatnio,poszliśmy na miasto i śmiała się jak ludzie na mnie reagowali bo mówiła że zdawało jej się że jak przyjedzie ze Sanów to wszyscy będą za nią oczętmi wodzić a tu nic tylko na mnie patrzą a nie na nią :D Tubylcy po prostu.O zobacz,on nie ma szarego sweterka,chodź go wyśmiejemy może się załamie i stanie się taki jak my :D Takiego wała ! :D W USA czy Norwegii nikogo nie dziwi metalowiec,Polska jak zwykle błyszczy.To chyba z nudów,tak się szare społeczeństwo nudzi swoim szarym żywotem że koniecznie wyszukuje sobie jakieś atrakcje i nienawidzi silniejszych od siebie tzn takich którzy się nie dali stłamsić przez "normy".
Mottem metala mogło by być: dostosuję świat do siebie albo nich się...idą kochać "mądrale".Metalowiec któremu ktoś mówi jak ma postępować to właśnie pozer,metalowiec z wyglądu a wewnętrznie pusto.

co do satanistów metalowych...znam kolesia który ma black metalowy zespół i nie widzi nic sprzecznego w braniu ślubu kościelnego ze swą lubą i byciem "satanistą na okładce" :D To jest to!!!Na płytach ave Szczepan a w życiu tak panie-to ja twój sługa :lol:
Wiadomo,nie każdy metalowiec to satanista,nie każdy satanista musi słuchać metalu,metalowiec nie satanista wcale pozerem nie jest ale gdy nie satanista i nie metalowiec zaczyna robić cyrki w stylu pentagramy i kozioły po sześciokroć odwrócone...właśnie przez takich ludzi wstyd się przyznać jakiej muzyki się słucha.

Afiszowanie bardziej pasuje do hip chłopków jeżdżących z głośnikami w samochodach żeby cały świat słyszał że oni mają TAAAAAAKIEE basy i że są modni i mają najnowsze uca-uca-uca-uca hit wszystkich dyskotek :D
Jeszcze jak się na łyso wygolą żeby wyglądać jak uciekinierzy z Oświęcimia to jest klasa!!!
Subkultury sa dla dzieci a metalowcy po prostu żyją metalem i nie patrza na mody,koła wzajemnej adoracji itp.Ja tak robie i ci których znam,reszta "metalowców"mnie nie obchodzi byle nie niszczyli tego czym żyją tacy jak ja,o!

Rozpisałem się strasznie,zupełnie nie potrzebnie bo i tak jestem pozerem gdyż grono z NK na forum black metal nie dopuściło mnie do uczesnictwa w swej elitarnej grupie dyskusyjnej bo jak ktoś nie lubi nienastrojonych gitar i brzmienia które jest tak fatalne że w sumie to go nie ma,to nie jest prawdziwy :wink:

W związku z powyższym mam dylemat,nosić ramonę rzadziej by mnie Szarzy nie kojarzyli z gówniarzerią czy narażać się szarym...a może tępić tych którzy wyrabiają mi złą opinię?... :lol: Wiem,wyrosnę najlepiej i jutro włosy zetnę,będę TAAAAAKI dojrzały że hohoooo :wink: Chcę być jak wszyscy,zaakceptujcie mnie :D


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL