Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 11:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Projekt ustawy o parytetach
PostNapisane: wtorek, 29 grudnia 2009, 03:30 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 13 marca 2008, 17:29
Posty: 1134
Lokalizacja: Z Łysych Gór
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425, ... tetom.html
A przede wszystkim to: http://www.parytety.pl/
Warto się wczytać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Projekt ustawy o parytetach
PostNapisane: środa, 13 stycznia 2010, 10:51 
Trochę z innej beczki ale okołoparytetowo; Okazuje się, ze jak na studia przyjmuje się więcej mężczyzn niż kobiet, to jest to przejaw dyskryminacji, ale jeśli kobieta nie zostaje przyjęta, bo dba się o równy podział miejsc ze wzgledu na płeć na uczelni, to jest to niesprawiedliwe. Notka z 10 strony dzisiejszej "Gazety Wyborczej"


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Projekt ustawy o parytetach
PostNapisane: piątek, 29 stycznia 2010, 13:54 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 28 grudnia 2009, 13:28
Posty: 401
Lokalizacja: z spod Gdańska
Pierwszy argument przeciw parytetom to Nelli Rokita!

No dobra koniec żartów. Jak już to było przytaczane wielokrotnie to psucie demokracji - nie za bardzo jestem w stanie pojąć w jaki sposób kobiety mają złagodzić obyczaje polityczne - to taki sam bezsens, jak mówienie, że muzyka łagodzi obyczaje - natomiast metali (a sam nim jestem) odżegnuje się od czci i wiary, bo jest kilku świrów pokroju Merlina Mensona, którzy robią cyrk dla sławy. To jest generalizowanie i tak sam jest w tym wypadku. Jako fan koszykówki, kiedy namiętnie oglądałem mecze NBA (ach ten Michael :D) i kiedyś z ciekawości obejrzałem sobie mecz jego żeńskiego odpowiednika, i się przeraziłem - myślałem że faceci są brutalni na boisku, ale kobietom nie podskoczą. Takiej ilości łokci, szturchnięć (o łapaniu za włosy nie mówiąc) dawno nie widziałem.

Czyli podsumowując - bzdura!

Pozdrawiam panie feministki i zapraszam je do pracy w kopalniach ;] jak tak bardzo chą równouprawnienia - niech i tam będa ;]

Edit: nie chciałem mnozyć bezsensowych postów tekst "Pozdrawiam panie feministki..." odnosił się ze tam drogie panie o parytety nei walczą. To troche tak jak z amerykańską armią - walczymy o wolność ale tam gdzie jest ropa lub inne bogactwa lub mamy w tym zywotny interes

Pozdrawiam

_________________
Picus (łac. dzięcioł)

Obrazek


Ostatnio edytowano piątek, 29 stycznia 2010, 23:07 przez Picus, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Projekt ustawy o parytetach
PostNapisane: piątek, 29 stycznia 2010, 14:35 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Picus napisał(a):
Pozdrawiam panie feministki i zapraszam je do pracy w kopalniach ;] jak tak bardzo chą równouprawnienia - niech i tam będa ;]


Kobiety już pracują w kopalniach.
Równouprawnienie już szczęśliwie mamy, przynajmniej w kwestiach prawnych. Niestety w sprawach społecznych nie jest już tak różowo. Problem jednak w tym, że parytety wcale nie służą równouprawnieniu, ale o tym już pisałem.

_________________
We risk sanity for moments of temporary enlightenment.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Projekt ustawy o parytetach
PostNapisane: niedziela, 31 stycznia 2010, 19:30 
Picus napisał(a):

Pozdrawiam panie feministki i zapraszam je do pracy w kopalniach ;] jak tak bardzo chą równouprawnienia - niech i tam będa ;]


Pozdrawiam również i bardzo się cieszę, że mają taką możliwość.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL