Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 10:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: "Satanista w rządzie!"
PostNapisane: niedziela, 6 września 2009, 09:36 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Cytuję: Konferencja Biskupów Słowenii wyraziła zaniepokojenie przyszłością stosunków między rządem Republiki Słowenii i Kościołem katolickim po nominacji nowego dyrektora rządowego biura ds. religijnych. Został nim satanista.

Więcej o tym "Satanista w rządzie!"

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 6 września 2009, 12:09 
Oto postepowy kraj. :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 6 września 2009, 13:35 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 15:12
Posty: 732
Lokalizacja: Tczew / Gdańsk
Świetny gościu. :lol:
Ale nawet gdyby był satanistą to ja nie rozumiem, czemu ma mu to zamykać drogę do kariery. :twisted:

_________________
"Wyrocznia Bogów to Dziecięcy Głos Miłości w twej własnej Duszy. Usłysz go!" - Aleister Crowley


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 6 września 2009, 14:13 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 16 marca 2008, 09:35
Posty: 114
Lokalizacja: Przemyśl
cóż...nie może być :?: W Polsce mamy p.o. prezesa TVP "byłego" neonaziste giertychowego to i satanista przydałby się u nas. Proponuję Dodę na szefa biura ds. religii :twisted:

_________________
Wybieraj, śmiałku z obcych stron:
Uderz w ten dzwon
I czekaj na niebezpieczeństwa
Lub do szaleństwa
Łam sobie głowę, co byś przeżył,
Gdybyś uderzył.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: wtorek, 17 listopada 2009, 22:16 
Offline
Rozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 2 października 2009, 11:55
Posty: 71
Lokalizacja: Łódź
starwolf napisał(a):
Proponuję Dodę na szefa biura ds. religii :twisted:

i zeby ksieza chodzili na rozowo... to dopiero bylaby reforma :D

_________________
Aktualnie gram na: http://rpg-chronicles.com/tjp/index.php
------------------------
GG: 183 822 08 || mail: 1ammvh@gmail.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: środa, 18 listopada 2009, 17:23 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 16 marca 2008, 09:35
Posty: 114
Lokalizacja: Przemyśl
Driada napisał(a):
Świetny gościu. :lol:
Ale nawet gdyby był satanistą to ja nie rozumiem, czemu ma mu to zamykać drogę do kariery. :twisted:



Jeśli chcesz zrobić karierę w polityce będąc jednocześnie prekursorem innowierctwa to może ci się uda to w kraju reformatorskim ale nie w Polsce.
Dam przykład na własnej skórze. Jestem neopoganinem, ale żeby tego było mało pracowałem dla PiSu i dalej z tą partią współpracuje już na drodze praywatnej. Ludzie, z których składa sie ta partia (czemu dał wyraz ostatnio Prezydent RP) składa się z ludzi, którzy buduja swój elektorat na strachu społecznnie mocno religijnym. Gdyby wyszło tak naprawdę kim jestem to byłbym persona non grata dla ludzi starszych tej partii i tu muszę stwierdzić, że ludzie młodzi, aczkolwiek nieliczni w tym ugrupowaniu są trochę bardziej tolerancyjni. Także to zamknęłoby mi drogę rozwoju samorządowego, ba gdyby wyszło, że popełniłbym grzech apostazji, czego jeszcze nie zrobiłem zewzględów powyższych, bo polityka to gra i trzeba wiedzieć jak postępować aby coś ztego mieć. A dlaczego związałem się akórat z tą partią to inna historia. Jestem z wykształecenia politologiem i zawsze chciałem pracować w samorządzie, a dziś żeby tam pracować trzeba mieć plecy :twisted: . Także podsumuwując, gdybym był z SLD albo z PO miałbym miejszy problem ale takowy, bo twardogłowi ateiści i liberałowie tych partii powoli wymierają. Młodzi, którzy nie liczą sie z nikim mają to gdzieś w co wierzysz. Wracając do katolicyzmu i polityki to wyłącznie to samo, każda ze stron chce utrzymać władze za wszelką cenę, bo to działa niestety jak narkotyk. Może kiedyś w Polsce powstanie partia pogańska albo rodzimowiercza i będzie próbować działać na rzecz swoich pobratymców, ale z czasem przerodzi się wyłącznie w partię ludzi chcących władzy :evil: . To tyle z mojego krótkiego wywodu, dużo by tu jeszcze pisać o tym ale na to przyjdzie jeszcze czas. :)

_________________
Wybieraj, śmiałku z obcych stron:
Uderz w ten dzwon
I czekaj na niebezpieczeństwa
Lub do szaleństwa
Łam sobie głowę, co byś przeżył,
Gdybyś uderzył.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: środa, 18 listopada 2009, 17:56 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
Osobiście bardzo życzył bym sobie, żeby religia była całkowicie odsunięta od polityki, a jakiekolwiek wręcz odwołania do niej z pozycji polityki bardzo surowo karane. Chciałbym polityków mądrych, kompetentnych w dziedzinach związanych z polityką, ekonomią itp. To powinno się liczyć. Dlatego odpowiada mi polityka Francji, w której państwo jest wręcz nieprzychylne religii, w pełni świeckie, z czego wynika dokonywanie wyborów polityków w oparciu o rzeczywiście istotne sprawy. U nas wyborcy dzielą się na fanatycznych obrońców krzyża i zwolenników państwa laickiego, głosujących w sposób zwalczający pozycję partii prochrześcijańskich.

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL