Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 13:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: leszek d. - i koncerty techno
PostNapisane: wtorek, 1 września 2009, 01:38 
http://mojboze.wrzuta.pl/audio/0lNCg0GFn9S/

następny bełkot, zupełnie jak w dokumentach o vjach, którzy za pomocą obrazu panują nad tłumem i wciskają satanizm przez oczy lol.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 września 2009, 14:11 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
łał
Coffee, świetny materiał i to z kilku powodów.
Po pierwsze historia z początku mnie na maksa wciągnęła, zupełnie jakbym oglądał "Siódmą pieczęć". Ogólnoświatowy spisek twórców sceny techno mający na celu obalenie chrześcijaństwa i oddanie świata we władzę szatanowi czy innemu potworkowi. Normalnie horror klasy b :)
Po drugie ta końcówka w której opowiada o okultyzmie jest normalnie powalająca, wręcz cudowna.
Wynotowałem kilka cytatów (mniej więcej), które mnie najbardziej rozwaliły:
Cytuj:
noc Walpurgii to noc w której bogini miłosci łączy się z bogiem wojny i z ich zwiazku, ze zwiazku miłości i przemocy, rodzi się perwersja

Cytuj:
był w stanie transu, czyli już praktycznie oddawał kontrolę nad sobą (oczywiście oddawał ją vjowi)

Cytuj:
Polska to "wymodlona ziemia" i niemieckie złe, satanistyczne duchy już mni nie goniły po przekroczeniu granicy

Cytuj:
duchowy walec, który nadciąga nad Polskę - ostatni katolicki kraj na ziemi

Cytuj:
emon, który opętuje podczas akupunktury

Cytuj:
w szkockim rycie masońskim są 32 stopnie wtajemniczenia a na 33 stajesz przed demonem

Cytuj:
trans to przeciwieństwo chrześcijańskiej ekstazy


Zwłaszcza to ostatnie mnie totalnie rozwaliło. Naprawdę nie wiedziałem, ze ekstaza jest z gruntu chrześcijańska... Ale ja głupi byłem...
:lol:

Jednak muszę powiedzieć, że cała ta opowieść w jednym miejscu jest niezwykle ciekawa i pouczająca. Świetnie opisuje moment ekstazy i nawiedzenia (jeśli nie wręcz opętania, bo mi to raczej na to wygląda). Wszystko co się z nim działo, krok po kroku. Doznania, wizje, uczucia. Znam to z własnego doświadczenia a jednak mu zazdroszczę, bo przeżył to jak dziecko, nie skażony zbytnio żadnym przygotowaniem i wiedzą teoretyczną. Przyszło i przejechało się po nim jak "duchowy walec" (lol). Dlatego uciekł w jedyne znane sobie miejsce kojarzące mu się z bezpieczeństwem i dlatego poszedł do wiary, która jest bezpieczna i znana. Mi nigdy nie dane było doznać ekstazy w stanie "duchowo dziewiczym" i tego jednego mu zazdroszczę.
Choć jak widać nie zawsze jest to bezpieczne. Zresztą tak jak w moim opisie:
"Ryzykujemy swą poczytalność na rzecz chwilowych przebłysków oświecenia"
On zaryzykował i raczej przegrał.
To smutne, ale pokazuje jak bardzo słaby i narażony na wiele niebezpieczeństw jest katolik pozbawiony reszty trzódki i pasterza...

_________________
We risk sanity for moments of temporary enlightenment.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 września 2009, 16:06 
Probowalam wejsc na linka ale wyswietla mi sie informacja ze material zostal usunety. :cry: czy ja cos zle robie czy inni tez maja taka informacje?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 września 2009, 16:16 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
curva, mam to samo co ty, agni :(

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 września 2009, 16:33 
No to przynajmniej znaczy ze to nie jest nic z moim komputerem, bo ostatnio takie fochy odstawia ze mam go ochote przez okno wyrzucic.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 września 2009, 16:46 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
A to Ci ciekawostka, musieli to usunąć, bo rano jeszcze działał bez zarzutów. A szkoda, bo naprawdę ciekawa sprawa.

_________________
We risk sanity for moments of temporary enlightenment.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 września 2009, 18:10 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 21 sierpnia 2009, 18:56
Posty: 811
Lokalizacja: Orzesze, Śląsk
Usunęli rano. Słuchałem tego ok 2 w nocy i działało. Niestety zasnąłem i nie dotarłem nawet do kwadransa... A tak fajnie się zaczynało..

_________________
"Can you hear the Spirits of the Earth can you?
Can you hear the Spirits of the Earth can you?
Can you hear the Spirits of the Earth?
Can you hear them call, can you hear them sing?" Damh, the Bard


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 września 2009, 18:34 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 12 maja 2009, 16:15
Posty: 184
Lokalizacja: Łódź
cholera, a miałem sobie skończyć , bo odsłuchałem tylko pół godzinki :(
No cóż , mała strata, poza tym widziałem już o tym program na trwam ;)


A tak swoją drogą to tylko nabrałem przez to ochoty by wybrać się na jakąś imprezę techno , taką z telebimem itp . :D
( swoją drogą to znacie to ? Asatru w wersji techno :

http://www.youtube.com/watch?v=_1nzEFMjkI4

_________________
Wiedz że mając przyjaciela, często go odwiedzać należy: droga zielskiem i drzewem zarośnie , jeśli ustawnie chodzić nie będziesz.

Havamal


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 września 2009, 21:11 
http://www.pardon.pl/artykul/3330/telew ... yce_techno

tu macie drugi stary, tamten został usunięty :/


"był w stanie transu, czyli już praktycznie oddawał kontrolę nad sobą (oczywiście oddawał ją vjowi)"

wszystkie moje gruppie wpadają w trans i się mi chcą oddać a ja cierpię bo jestem żonaty, i z tego powodu chodzę zły sfrustrowany i oddaje cześć szatanowi i innym demonom, aaa mam jeszcze 43 levelowy projektor multimedialny "wysysacz dusz" i koszulkę jestem vjem oddaj mi się.

no mimo tolerancji, głupotę trzeba tępić takich ludzi do psychiatry i w kaftany.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 1 września 2009, 22:03 
http://gazaj.wrzuta.pl/audio/5FWMOAcNqL ... k_dokowicz

tada !!!!

jak będziecie mieli projektor na pagan party mogę wam poświecić jako vj :).

a tu kontra: potrafimy puszczać wizuale sakralne :) jqm i jego wizz, potem plastikova i jej zajączki :)

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=p ... SKXhY&NR=1

chyba nie wkleiłem za 1 razem.


Ostatnio edytowano czwartek, 3 września 2009, 10:50 przez Coffee, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 września 2009, 10:15 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Coffee napisał(a):
jak będziecie mieli projektor na pagan party mogę wam poświecić jako vj :).


Przyznaj się, po prostu chcesz nami manipulować jak będziemy w transie, satanistyczny zboczeńcu!
;) :P

_________________
We risk sanity for moments of temporary enlightenment.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 września 2009, 10:54 
Hakken napisał(a):
Coffee napisał(a):
jak będziecie mieli projektor na pagan party mogę wam poświecić jako vj :).


Przyznaj się, po prostu chcesz nami manipulować jak będziemy w transie, satanistyczny zboczeńcu!
;) :P


oczywiście, za pomocą mrocznego rzutnika sprawię, że resztki hamulców jeśli jakieś jeszcze posiadacie puszczą a wy oddacie się hedonistycznej orgii, która sprawi że demony zstąpią na górę i zawładną pobliskimi wsiami. a wy będziecie świadkami dni końca. lol

w sumie być może zatrzymam się na orgii, bo człowiek to musi umieć się bawić, a nie przeginać.
:lol: :lol: :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 września 2009, 12:50 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Coffee napisał(a):
oczywiście, za pomocą mrocznego rzutnika sprawię, że resztki hamulców jeśli jakieś jeszcze posiadacie puszczą a wy oddacie się hedonistycznej orgii, która sprawi że demony zstąpią na górę i zawładną pobliskimi wsiami. a wy będziecie świadkami dni końca.


Nie to abym się czepiał ale nie wiedziałem, że można "zstąpić na górę" :P

A z tej wypowiedzi zrozumiałem, że zrobisz fajna imprezę podczas której będziemy oddawać się ekstatycznym praktykom religijnym najprawdopodobniej ku czci Bachusa w trakcie której wpadną miejscowi ze sztachetami i w ten sposób impreza się zakończy. ;)

_________________
We risk sanity for moments of temporary enlightenment.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 września 2009, 13:41 
zstąpi na górę w domyśle miałem spotkanie, na którym będę czyli Górę Niedźwiedzia.

a co do imprezy to my wiedzeni tańcem zmieciemy kilka remiz lol, wszystko się nagra, i za 5 lat też będziemy jeździć po salkach i mówiąc jak leszek: to muzyka nas w zło wciągnęła, a nie to że wciągało się koks fete i inne pixies i widziało ludzi upadających w takt muzyki. a vje i dje to niczym hitler i stalin, manipulatorzy tłumów... i kasa za wykłady będzie lecieć.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 września 2009, 17:53 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 12 maja 2009, 16:15
Posty: 184
Lokalizacja: Łódź
Jeśli chodzi o Leszka D . to w moim przekonaniu facet po prostu ma taki a nie inny sposób na życie ( inaczej - zarabianie pieniędzy). Historia , którą opowiedział jest dość interesująca i mogła by posłużyć za podstawę pod fabułę średniej powieści sensacyjnej. Teoria spiskowa, okultyzm, sex i przemoc a wszystko to w rytmie elektro. Facet wystąpił by z pewnością w programie " Rozmowy w toku", gdyby nie fakt że TVN to masońska telewizja. Na szczęście duchowy przewodnik Jezuita, amerykańscy egzorcyści ( prawdziwi fachowcy) i jego wyczulone na szatańskie sztuczki zmysły podpowiedziały mu gdzie powinien skierować swoje kroki. Cale szczęście dzięki niemu jest nadzieja że naspeedowani i walący groch młodzi ludzie znajdą jeszcze ścieżkę pana.


Pozdrawiam wszystkich radiosłuchaczy. :D

_________________
Wiedz że mając przyjaciela, często go odwiedzać należy: droga zielskiem i drzewem zarośnie , jeśli ustawnie chodzić nie będziesz.

Havamal


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL