Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 11:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Knajpy
PostNapisane: czwartek, 16 kwietnia 2009, 16:17 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Asus napisał(a):
"Naczelny Forumowy Zombie Zdobywa Toruń"


A skąd ty wiesz o moich Toruńskich przygodach?? :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 16 kwietnia 2009, 16:30 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
Ha! Bo ja mam wejścia, tu i ówdzie, tamdziez też :D

a tak na serio to mi chodziło o zdobywanie twierdzy Ojca dyktatora, ale uderz w stół a Hakken sie wystaszy :twisted:

cos ty wyczyniał w toruniu??:P

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 16 kwietnia 2009, 16:47 
Asus napisał(a):
cos ty wyczyniał w toruniu??:P


No wlasnie Hakken - co???? Jako torunianka domagam sie wiedziec!!! Please.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 16 kwietnia 2009, 16:53 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Asus napisał(a):
cos ty wyczyniał w toruniu??:P


Eee... ekhm... nie, nic... Powiedzmy, że miałem bardzo głupi pomysł i postanowiłem będąc w Torn pójść do klubu i się pobawić. T był naprawdę głupi pomysł... :shock:

Resztę mogę opowiedzieć przy jakimś piwie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 16 kwietnia 2009, 16:55 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 12 września 2007, 20:18
Posty: 125
A w jakim byles klubie? :) Agni - tez jestem z torunia :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 16 kwietnia 2009, 16:59 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
A żebym to ja pamiętał jak on się nazywał... Wiem, że długo szukałem miejsca do potańczenia i wg wielu różnych internautów ten klub ma renomę najlepszego miejsca na klubing w Toruniu. Miałem nadzieje, że jest na poziomie chociaż średnich klubów w Wawie. Jak bardzo się myliłem... Ale odkryłem tam czemu laski noszą białe kozaczki - aby dobrze sie w nich odbijały złote torebki :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 09:41 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
EEE, a ja juz myslalem ze robiles jakąś akcje terrorystyczną pod rozgłośnią:) a tu tylko zwykły clubbing między plastikowymi dziuniami :D

A w morde przynajmniej dostałes od ABS-ów?? bo jak nie to nie był to wypad z pełnym wachlażem atrakcji takich miejsców :wink:

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 12:49 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Asus napisał(a):
A w morde przynajmniej dostałes od ABS-ów?? bo jak nie to nie był to wypad z pełnym wachlażem atrakcji takich miejsców :wink:


Nie, takie rozrywki to mi się rzadko zdarzają, bójki mnie z reguły omijają a zwłaszcza wtedy kiedy chcę się w jakaś wdać...
To było bardziej jak wizyta w muzeum osobliwosci, bo takich okazów to od wczesnych lat 90' nie widziałem a zwłaszcza w klubach...
Z całym szacunkiem dla Torunia, który lubię za ładny rynek, fajne puby, dobre knajpy (a zwłaszcza Manekina :) ) no przede wszystkim niskie ceny, ale życie klubowe tam ssie po całości. Następnym razem jak będę chciał do klubu w innym mieście to skoczę do poznańskiego Eskulapa ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 13:26 
W zyciu nie bylam jeszcze w Toruniu w zadnym klubie ale slyszalam ze ponoc poza miastem zrobili jakis w starym kosciele i az sie zdziwilam ze takie cos w Polsce mozliwe bo to przeciez wola o pomste do nieba - klub w kosciele!!!!!.

Toruniacy - czy ja dobrze slyszalam?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 18 kwietnia 2009, 11:25 
Aditi napisał(a):
Agni - tez jestem z torunia :D


czy jeszcze mnieszkasz w Toruniu czy tez wyemigrowalas. Pytam bo wiem ze jest kilka osob z Torunia na forum i ciekawi mnie czy w Toruniu tez sa jakies poganskie spotkania. Latem bede w Toruniu i myslalam ze moze sie zalapie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 18 kwietnia 2009, 11:31 
agni napisał(a):
Latem bede w Toruniu i myslalam ze moze sie zalapie.


No, zalapiesz się, zrobimy nalot :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 18 kwietnia 2009, 11:41 
rawimir napisał(a):
No, zalapiesz się, zrobimy nalot :D


Nalot na Torun czy na mnie. Swego czasu sporo osob na mnie lecialo ale chyba zestarzalam sie i juz nie tak czesto sie to zdaza. :cry: ale bardzo sie ciesze na spotkanie w Toruniu. Hura.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 18 kwietnia 2009, 12:29 
agni napisał(a):
rawimir napisał(a):
No, zalapiesz się, zrobimy nalot :D


Nalot na Torun czy na mnie. Swego czasu sporo osob na mnie lecialo ale chyba zestarzalam sie i juz nie tak czesto sie to zdaza. :cry:


Kokietka :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 18 kwietnia 2009, 15:15 
rawimir napisał(a):
Kokietka :D


i dumna z tego :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 18 kwietnia 2009, 15:45 
agni napisał(a):

i dumna z tego :twisted:


Słusznie ;) :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 18 kwietnia 2009, 18:11 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 13:16
Posty: 68
O, do Torunia to ja się też bezczelnie wproszę, bo kocham miasto miłością wielką :D .

A co do klubów, to jestem naprawdę zdziwiona. Za "moich czasów" wszystko było w porządku, a nawet bardziej. Ale w sumie to trochę prehistoria...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 19 kwietnia 2009, 00:03 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 27 marca 2009, 02:02
Posty: 57
Lokalizacja: Warszawa
Agni - nie postarzałaś się, tylko zdobyłaś doświadczenie nie tracąc urody :)

Włóczenie się po obcych klubach jest ryzykowne - wybraliśmy się kiedyś do zielonogórskiego i trafiliśmy na hip-hop night >.< To już wolę warszawskie, przynajmniej wiem gdzie są, co grają i o której mam nocny do domu ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 19 kwietnia 2009, 00:58 
Savil napisał(a):
Agni - nie postarzałaś się, tylko zdobyłaś doświadczenie nie tracąc urody :)


Czuje sie zaszczycona i mile polechtana - taka uwaga od jednej z naszych kochanych forumowych lesbijek i to w dodatku samej cezarowej to wielkie komplement. :oops: :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 13:14 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 12 września 2007, 20:18
Posty: 125
agni napisał(a):

czy jeszcze mnieszkasz w Toruniu czy tez wyemigrowalas. Pytam bo wiem ze jest kilka osob z Torunia na forum i ciekawi mnie czy w Toruniu tez sa jakies poganskie spotkania. Latem bede w Toruniu i myslalam ze moze sie zalapie.


O, ja teraz mieszkam w Warszawie, ale na pewno latem bede Torun odwiedzac, wiec postaram sie z wami zsynchronizowac, zeby bylo zabawniej ;)

Hakken - w Toruniu nie chadza sie na bialokozaczkowe dyski tylko do mrrocznych, zabytkowych piwnic z winem ;P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 13:50 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Aditi napisał(a):
Hakken - w Toruniu nie chadza sie na bialokozaczkowe dyski tylko do mrrocznych, zabytkowych piwnic z winem ;P


Cóż poradze, że akurat miałem ochotę na bounce... :oops: 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: piątek, 23 października 2009, 23:58 
Hakken napisał(a):
To ma potencjał. Urządźmy wielką galę i transmisje na żywo w TV (mam całkiem niezłe dojścia do nSport i Religia TV). Całośc pod hasłem "Pogaństwo na rzecz pokoju". Zobaczycie ilu nowych pogan po jednym takim evencie zostanie a poza tym będziecie mieli satysfakcję z tego, że robicie coś pro publico bono :D



co z tym kisielem? Załatwię HSW Łuczniczka na wieczór, a szamani mają już własną pagan tv :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Homoseksualizm
PostNapisane: niedziela, 25 października 2009, 13:23 
Błagam, nie mówcie źle o najpięknijeszym mieście Polski. Wielu wspaniałych ludzi stamtąd pochodzi. M.in. Mikołaj Kopernik i ja się tam urodziliśmy :D

A swoją drogą nawet nie wiedziałem, że jest nas tak sporo tam. Nawet w metropolii, którą obecnie zamieszkuję nie wiele ososób jest tak zainteresowanych tematem. Toruń wydaje więc bardzo porządnych obywateli na świat!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Homoseksualizm
PostNapisane: niedziela, 25 października 2009, 14:34 
Świętosław napisał(a):
Błagam, nie mówcie źle o najpięknijeszym mieście Polski. Wielu wspaniałych ludzi stamtąd pochodzi. M.in. Mikołaj Kopernik i ja się tam urodziliśmy :D

A swoją drogą nawet nie wiedziałem, że jest nas tak sporo tam. Nawet w metropolii, którą obecnie zamieszkuję nie wiele ososób jest tak zainteresowanych tematem. Toruń wydaje więc bardzo porządnych obywateli na świat!


Wiesz, po Twojej wypowiedzi mógłbym rozpocząć flejm, lol. A stawianie się na piedestale z Kopernikiem to świadczy o niezłym ego. A piękno Torunia polega na fajnej, skondensowanej starówce., ale do wysokości budynku z Empikiem, bo dalej to już nie warto.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Homoseksualizm
PostNapisane: niedziela, 25 października 2009, 16:03 
Coffee napisał(a):
Świętosław napisał(a):
Błagam, nie mówcie źle o najpięknijeszym mieście Polski. Wielu wspaniałych ludzi stamtąd pochodzi. M.in. Mikołaj Kopernik i ja się tam urodziliśmy :D

A swoją drogą nawet nie wiedziałem, że jest nas tak sporo tam. Nawet w metropolii, którą obecnie zamieszkuję nie wiele ososób jest tak zainteresowanych tematem. Toruń wydaje więc bardzo porządnych obywateli na świat!


Wiesz, po Twojej wypowiedzi mógłbym rozpocząć flejm, lol. A stawianie się na piedestale z Kopernikiem to świadczy o niezłym ego. A piękno Torunia polega na fajnej, skondensowanej starówce., ale do wysokości budynku z Empikiem, bo dalej to już nie warto.
Czasem trzeba się jakoś dowartościować! :D
Zaśmiertelnieście Poważni! Rzeczę z humorem.

Przecież nie postawię się na równi z Rydzykiem ... :lol:


Góra
  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: piątek, 30 października 2009, 22:33 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 11 stycznia 2008, 17:36
Posty: 627
Lokalizacja: Zachodnie rubieże
Hakken napisał(a):
To było bardziej jak wizyta w muzeum osobliwosci, bo takich okazów to od wczesnych lat 90' nie widziałem a zwłaszcza w klubach...
Z całym szacunkiem dla Torunia, który lubię za ładny rynek, fajne puby, dobre knajpy (a zwłaszcza Manekina :) ) no przede wszystkim niskie ceny, ale życie klubowe tam ssie po całości. Następnym razem jak będę chciał do klubu w innym mieście to skoczę do poznańskiego Eskulapa ;)


No cos pan, oczadzial?! Do 3miasta, a konkretniej- do Sopotu, wszyscy wiedza, ze tam najlepsze klubownie w polnocnej Polsce sa 8) Jak sie gdzies impreza konczy o 4, lokal jest SKONCZONY :lol:

_________________
Ryby w sposób nietypowy opanują styl grzbietowy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: piątek, 30 października 2009, 22:51 
Candomble napisał(a):
Hakken napisał(a):
To było bardziej jak wizyta w muzeum osobliwosci, bo takich okazów to od wczesnych lat 90' nie widziałem a zwłaszcza w klubach...
Z całym szacunkiem dla Torunia, który lubię za ładny rynek, fajne puby, dobre knajpy (a zwłaszcza Manekina :) ) no przede wszystkim niskie ceny, ale życie klubowe tam ssie po całości. Następnym razem jak będę chciał do klubu w innym mieście to skoczę do poznańskiego Eskulapa ;)


No cos pan, oczadzial?! Do 3miasta, a konkretniej- do Sopotu, wszyscy wiedza, ze tam najlepsze klubownie w polnocnej Polsce sa 8) Jak sie gdzies impreza konczy o 4, lokal jest SKONCZONY :lol:
To samo słyszałem o Krakowie, w którym mieszkam. W obrębie samego rynku jest chyba 200 knajp.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Homoseksualizm
PostNapisane: piątek, 30 października 2009, 23:38 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 11 stycznia 2008, 17:36
Posty: 627
Lokalizacja: Zachodnie rubieże
No, poludniowa Polska pewnie tez ma swoje zasluzone miasta, nie twierdze ze nie... :mrgreen:

_________________
Ryby w sposób nietypowy opanują styl grzbietowy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Homoseksualizm
PostNapisane: sobota, 31 października 2009, 19:34 
Cytuj:
To samo słyszałem o Krakowie, w którym mieszkam. W obrębie samego rynku jest chyba 200 knajp.


...Z czego może w jednej sprzedają piwo, które było lane w miarę daleko od morza. Chociaż nie wiem, już w krk nie mieszkam. Ale ostatnio kumpel bąknął że nawet w popku (Popularny) mają piwo, nie dość że drogie to i rozwodnione. Mam tylko nadzieję, że moja ukochana Nowa Prowincja się tak nie zeszmaciła...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Homoseksualizm
PostNapisane: sobota, 31 października 2009, 19:55 
Chimaira napisał(a):
Cytuj:
To samo słyszałem o Krakowie, w którym mieszkam. W obrębie samego rynku jest chyba 200 knajp.


...Z czego może w jednej sprzedają piwo, które było lane w miarę daleko od morza. Chociaż nie wiem, już w krk nie mieszkam. Ale ostatnio kumpel bąknął że nawet w popku (Popularny) mają piwo, nie dość że drogie to i rozwodnione. Mam tylko nadzieję, że moja ukochana Nowa Prowincja się tak nie zeszmaciła...


Swojego czasu bywałem w Popularnym bardzo często ... nawet nie aż tak dawno temu. My się nie znamy? Na priv jakby co!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Homoseksualizm
PostNapisane: niedziela, 1 listopada 2009, 00:59 
Heh, jak ja bywałem, to co najmniej rok temu. Jakoś z pół roku temu też byłem, ale już się, jak to kumpel mówi, subkultura zwycięzców tam buja (sześciu metali nad jednym piwem). Jak studiowałem filo to bywałem, bo to zaraz pod instytutem. Tam taki spoko barman był, Olaf się zwał. Poza tym nieszczególnie interesowali mnie ludzie z popka. ;)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL