Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 15:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Oaza
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 14:20 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Zupełnym przypadkiem trafiłem na forum Oazowe. Muszę powiedzieć, że jest totalnie fascynujące, czasem śmieszy a czasem przeraża. Szkoda, ze mam dużo czasu i nie mogę tego czytać (a trudno się oderwać ;) ). Na dobry początek Kącik przyszłych zakochanych 2.0 0_o
Nie wiem jak Was, ale mnie ubawił wręcz nieziemsko
:lol:

Ale jednego im zazdroszczę, wieki miną zanim my poganie będziemy tak zorganizowani jak ta młoda armia Białego Chrystusa ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 14:56 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
Hakken, mordo ty moja, ja tam byłem, znam to bagienko od środka...

Wszyscy są super fajni, słodcy, i wogóle jest mega zajebiście... ale spróbuj mieć wątpliwości, spróbuj zadawac pytania... Regularna sekta, ot co.
juz nie wspomnę o ogólnej i kłującej po gałach hipokryzjii (typu sex przedmałżeński jest be, ale oral przedmałżeński cacy :roll: )

no i jak pogrzebałem po tym forum to znalazłem to to:
http://www.odwaga.oaza.pl/homepage.html

na początku to sie ubawiłem setnie, ale potem to mi sie jednak coś w środku zagotowało. Jak ja im zafunduje pranie mózgu to będą szczekać :evil:

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 15:57 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Asus napisał(a):
Hakken, mordo ty moja, ja tam byłem, znam to bagienko od środka...


Asus, Ty?? :shock:
Nasz,że pozwolę sobie zacytować, "forumowy pedał"??
łoł, życie to czasem dziwne bywa... ;) Co Ty tam robiłeś, jeśli wolno wiedzieć, próbowałeś leczyć się ze swoich "grzesznych skłonności"?
:lol:

A co do hipokryzji to czego się tu dziwić, skoro kapłani zabraniają Ci jednej z najbardziej naturalnych rzeczy na świecie i mówią, że jest ona zła, to musisz zrobić wszystko, aby to ominąć, inaczej zwariujesz ;)

A tak swoja droga to zauważyłem, że mają tam w opisach forumowych rubryczki "diecezja" i "wyznanie". Może my tez powinniśmy sobie takie zrobić, tylko nie wiem jak by ten pierwszy zapisać, może "krąg", albo "sabat" ;)

A może tak by się tam zapisać i kulturalnie poglądy powymieniać. Jestem ciekaw co by zrobili, gdyby pojawił się tam ktoś kto ma w opisie "animista", "wiccanin" albo "rodzimowierca". Odrazu permaban czy może najpierw próbowali by pogadać? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 16:01 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 12 września 2007, 20:43
Posty: 156
Lokalizacja: Łuków
o w mordę, to gdzieś koło mnie :P może to stamtąd ostatnio przyszły panie zapraszać na imprezę z okazji śmierci Chrystusa :P

_________________
Things which are gone in the morning:
confidence, women, true stories, kisses...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 16:05 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Zoria napisał(a):
imprezę z okazji śmierci Chrystusa :P


No ja to słyszałem, że Rybacy to niezłe balangi mają, coś z wodą przemieniona w winno itp. Zresztą co się dziwić, część pogan z okazji śmierci boga również imprezuje ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 16:27 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Asus, Ty??
Nasz,że pozwolę sobie zacytować, "forumowy pedał"??
łoł, życie to czasem dziwne bywa... Co Ty tam robiłeś, jeśli wolno wiedzieć, próbowałeś leczyć się ze swoich "grzesznych skłonności"?


Leczyć to się nie leczyłem, jakoś nie miałem z tym nigdy mega problemu, przynajmniej duchowego :wink: nie byłem w tej "Odwadze" (Odwaga ch*ja pomaga :twisted: ) sie rozumie, ale w Oazie owszem - na etapie "wielkich poszukiwań" duchowych prawdy, oświecenia i takich tam chrześcijańskich pierdół :wink:

no z początku to się tym wszytkim zachwyciłem, mistycyzm te sprawy, gadanie w językach, zesłania, charyzmaty, sraty pierdaty. No ale myślenie było niemile widziane (z resztą to chyba cecha chrześcijństwa) - i jak zaczalem rozbierać to wszytko na czynniki pierwsze, oglądać hipokryzje, zadawać pytania, to sie okazało że jestem niewierny tomasz, że trzeba wierzyć a nie rozumieć, że woóle to mnie coś opętało.

Oni takie zwątpienie nazywali "pustynią" a ja po prostu mysleniem :twisted:

no i jak mi zaproponowano egzorcyzmy mojej własnej ziomalskio-pedalskiej osoby to grzecznie im powiedziałem wypier-curva-dalać :D

Cytuj:
A tak swoja droga to zauważyłem, że mają tam w opisach forumowych rubryczki "diecezja" i "wyznanie". Może my tez powinniśmy sobie takie zrobić, tylko nie wiem jak by ten pierwszy zapisać, może "krąg", albo "sabat"


ja proponuje "kółko" - zawsze można wziąć kółko i je*nąć się w czółko :lol:

a co do dyskusji na tamtym forum - wierz mi hakken, to se ne da - to tak jakbyś próbował gadać z Masajem o skokach Małysza

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 16:32 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 15:12
Posty: 732
Lokalizacja: Tczew / Gdańsk
Asus napisał(a):
Hakken, mordo ty moja, ja tam byłem, znam to bagienko od środka...


I ja tam byłam, miód i wino piłam... nie miodu nie było. Ale z resztą Asusowej wypowiedzi się zgadzam. :P

_________________
"Wyrocznia Bogów to Dziecięcy Głos Miłości w twej własnej Duszy. Usłysz go!" - Aleister Crowley


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 16:41 
Ale taki kościół może być git :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 16:43 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Asus napisał(a):
że woóle to mnie coś opętało.
(...)
no i jak mi zaproponowano egzorcyzmy mojej własnej ziomalskio-pedalskiej osoby to grzecznie im powiedziałem wypier-curva-dalać :D


No wiesz, jakby na to nie patrzeć mieli pu temu wszelkie powody. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że szmanisz a więc masz kontakt z innymi bytami to opętanie jest wręcz niewyjęte ;)

Asus napisał(a):
a co do dyskusji na tamtym forum - wierz mi hakken, to se ne da - to tak jakbyś próbował gadać z Masajem o skokach Małysza


Hej zdziwiłbyś się ile Masaj może wiedzieć o skokach narciarskich. Koczownik, nie koczownik, ale dostęp do TV satelitarnej mieć może :P

Ale mówiąc szczerze korci mnie taki eksperyment i oglądanie ich reakcji. Myślę, że zacząłbym od tego miłosnego kącika i porozmawiał o seksie przedmałżeńskim w teorii i praktyce :twisted:
W sumie to nie jestem aktualnie w żadnym związku, więc do tego "Kącika przyszłych zakochanych 2.0" pasowałbym jak ulał ^^

Driada napisał(a):
I ja tam byłam, miód i wino piłam... nie miodu nie było. Ale z resztą Asusowej wypowiedzi się zgadzam. :P


Kurcze zaraz się okaże, że tylko mnie ta frajda ominęła :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 17:04 
Hakken napisał(a):
Kurcze zaraz się okaże, że tylko mnie ta frajda ominęła :(


Nie, nie tylko Ciebie ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 18:19 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
rawimir napisał(a):
Hakken napisał(a):
Kurcze zaraz się okaże, że tylko mnie ta frajda ominęła :(


Nie, nie tylko Ciebie ;)


Rawimir, bo za twoich czasów to sie do ZMS należało :wink:

Cytuj:
No wiesz, jakby na to nie patrzeć mieli pu temu wszelkie powody. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że szmanisz a więc masz kontakt z innymi bytami to opętanie jest wręcz niewyjęte


O Sancta Maria de Guadkadupa! :shock: A ja głupi myślałem że to tylko oazowe fanatyckie wymysły. Nic, tylko ubrać wór pokutny i na kolanach do Canossy (albo lepiej, do Lednicy :lol: )

Cytuj:
Ale mówiąc szczerze korci mnie taki eksperyment i oglądanie ich reakcji.


Hakken, wiesz, obawiam się że trafisz na Ścianę Płaczu - będziesz walił łbem, a oni pozostaną i tak niewzruszeni. Ich obowiązkiem, drogą, (psią) karmą jest ewangelizacja. I szczerze wątpię żebyś uzyskał coś więcej niż stertę postów "nawróć się" niczym z filmiku "Jehowy Nadlatują" który gdzieś tam kiedyś wrzucałem na forum.
No ale jak masz ochote to próbuj, tylko zdawaj pełną relację na bierząco :)

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 18:27 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 15:12
Posty: 732
Lokalizacja: Tczew / Gdańsk
Asus napisał(a):

Cytuj:
Ale mówiąc szczerze korci mnie taki eksperyment i oglądanie ich reakcji.


No ale jak masz ochote to próbuj, tylko zdawaj pełną relację na bierząco :)


Zrób to! Zrób to! Idę do kuchni po popcorn. :lol:

_________________
"Wyrocznia Bogów to Dziecięcy Głos Miłości w twej własnej Duszy. Usłysz go!" - Aleister Crowley


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 19:43 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Cytuj:
Zrób to! Zrób to! Idę do kuchni po popcorn.

Przyłączam się do kibicowania Driady :)

Swoją drogą byłam kiedyś na kilku spotkaniach Odnowy w Duchu Świętym (dopóki mnie nie wyrzucili), miałam też znajomą z Opus Dei (ale przestała się do mnie odzywać, ciekawe dlaczego... :roll: ), a Świadkowie Jehowy od dawna do mnie nie przychodzą :( To straszne, już nikt nie próbuje mnie nawracać... teraz co najwyżej ja nawracam :twisted:

Hakken napisał:
Cytuj:
Ale jednego im zazdroszczę, wieki miną zanim my poganie będziemy tak zorganizowani jak ta młoda armia Białego Chrystusa

Mamy zbyt wysoki wskaźnik indywidualizmu. Tak jak pisał Pratchett: naturalną liczbą czarownic na sabacie jest 1. Trzy to już wściekła kłótnia :wink:
Jednak odnoszę wrażenie, że w porównaniu z częścią okultystów i tak jesteśmy nad wyraz uspołecznieni :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 15 kwietnia 2009, 23:43 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 31 marca 2008, 02:13
Posty: 135
Lokalizacja: Kraków
Podziwiam Was, jesteście twardzi. Przeczytalam dwa zdania w temacie i stwierdziłam, że nie mogę ^^ To pewnie jakiś objaw szatańskiego opętania :twisted:

I Hakken, też mnie omninęły te atrakcje... To znaczy prawie ominęły ;-) W gimnazjum w klasie miałam dość silne przedstawicielstwo tego ruchu i to wystarczyło, żeby mnie odrzucić na resztę życia ;-)

_________________
O żaglach, książkach i innych sprawach
A tu można na mnie głosować, celem wysłania na Antypody ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 16 kwietnia 2009, 02:20 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
Zawsze wybierałem skakanie na spadochronie, kółko teatralne, kółko filozoficzne, jazdę na gokartach lub zarywanie nocek w knajpie zamiast oazy. Nie rozumiałem tych ludzi zafascynowanych nie przemawiającą do mnie filozofią i nie otaczałem się nimi.

Swoją drogą niedawno moja mama opowiedziała mi i żonie historię, której szczegóły wcześniej skrzętnie ukrywała. Otóż kiedyś ksiądz prowadzący religię, na którą chodziłem - jeszcze w salkach - poprosił ją o przyjście i powiedział

- Pani syn rozwala mi zajęcia, kompletnie nie interesuje się tematem, a kiedy zadaje mu pytanie dotyczące zajęć podaje wyczerpującą odpowiedź za każdym razem. Nie pojmuję jak może rozpraszać wszystkich i jednocześnie słyszeć i zapamiętywać wszystko co mówię - koledzy, którzy z nim rozrabiają nie mają pojęcia o czym rozmawiamy. Dodatkowo zadaje pytania dotyczące zwykle dogmatów i ostatnio kiedy udzieliłem odpowiedzi pani syn stwierdził: Bez sensu! Nie mam wątpliwości, że jest w stanie opanować materiał o wiele szybciej niż w ramach zajęć, więc może będę mu zadawał materiał do zdania? Bo szczerze mówiąc wolałbym, żeby na religię nie chodził!

:D :D :D

Cóż, mama wytłumaczyła mu, że prawdopodobnie przechodzę okres buntu, że na pewno wyrosnę i zmienię sposób traktowania wiary... co jednak nie nastąpiło :)

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 16 kwietnia 2009, 11:46 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Damn, ale to wciąga, można się od tego uzależnić niczym od Pudelka :shock:

Jak kiedyś zacznę was wyzywać od pomiotów szatana (i nie będzie to 1.04) to znaczy, że przegiąłem pałę. ;)

A ja jakoś nigdy na religię nie chodziłem, ale raz ksiądz mnie spytał czy jestem satanistą (wiecie to był okres fascynacji gotykiem ;) ) ale kiedy odpowiedziałem mu, że wole określenie lucyferianin to już więcej się do mnie nie odezwał ;) Zresztą takie podejście do kleru to u nas chyba rodzinne, bo jak mój brat trafił (przypadkiem w ramach zastępstwa) na religię to później na całą szkołę zrobił aferę w związku z tym, że ksiądz jest antysemitą (miał zresztą rację, bo to proboszcz z Saskiej Kępy i kiedy się go słucha to człowieka aż zwija w środku). :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 16 kwietnia 2009, 14:13 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): czwartek, 13 września 2007, 14:05
Posty: 490
Lokalizacja: Poznań (powiedzmy ;))
Mnie odrzuciło od Oazy dawno temu
Koleżanka udzielająca się w chórku wyciągnęła mnie na ognisko jakichś grup parafialnych.
Jak oaza przyszła zaczęli się wszyscy ze wszystkimi tulić i całować w dzióbki. :shock:
Wystraszyłam się i sobie poszłam.
Miałam 13 czy 14 lat i nie wiedziałam, że się taka Sodomia i Gomoria wyprawia na takich ogniskach :shock:

EDIT: Byłam na stronie Odwagi. To zaskakujące, jak Kościół dyskryminuje kobiety. Tam jest tyle o pedałach, a nic o pedałkach. Chyba, że uważają, że pedałki są OK ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 16 kwietnia 2009, 14:34 
Sheila napisał(a):
Byłam na stronie Odwagi. To zaskakujące, jak Kościół dyskryminuje kobiety. Tam jest tyle o pedałach, a nic o pedałkach. Chyba, że uważają, że pedałki są OK ;)


O lesbijkach (miejscownik liczby mnogiej od rzeczownika rodz. męskiego - ten lesbijek ;) ) tez nie ma ani słowa :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 13:38 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Skoro wszyscy się przyznają, to ja też, bez bicia: byłam na jednym spotkaniu Oazy.

Na owym spotkaniu, które tworzyła zwarta grupa młodzieży późnogimnazjalno-licealnej, wszystko było pięknie wyreżyserowane. Przygaszone światło w małym pomieszczeniu w podziemiach plebanii... rytualnie zapalona świeca, tajemnicze gesty i inwokacje, których nigdy wcześniej w liturgii KK nie słyszałam, choć studiowałam swego czasu to i owo. I przede wszystkim - brak kapłana.

Był za to naturalny przywódca, starszy chłopak, który, gdy podnosił rękę, wszyscy milkli. Po prostu totalna, niebiańska powaga.

Tematem spotkania było uzdrowienie - jakieś fragmenty Biblii, a potem interpretacja trochę na zasadzie spontaniczności kwakrów: gdy Duch Święty kogoś natchnął, miał się odezwać. Ale gdy wszyscy już się wypowiedzieli (tak, wszyscy byli natchnieni) poprosili mnie, żebym też coś powiedziała.

Powiedziałam, interpretując Biblię niezależnie. Zapadła cisza. Kilkoro z nich zaczęło się modlić, reszta patrzyła po sobie. Poczułam się... y, dziwnie. Potem zastępczyni przywódcy wstała i powiedziała, że w życiu nie słyszała tak natchnionych słów. Powstało zamieszanie, gwar, młodzież mówiła między sobą, że nie znalazłam się tam przypadkiem. Potem ktoś bardziej uniesiony wstał i powiedział, że powinnam natychmiast zostać głównym animatorem tej Oazy, wtedy staną się, cholera niezwyciężeni! Siedziałam przysłuchując się niestworzonym historiom na temat mojej osoby - zaczęli między sobą debatować, gdzie mnie umieszczą i co najpierw zrobią, komu mnie przedstawią itd.

A potem scena z filmu: przywódca wstał, uciął dyskusję ruchem ręki, popatrzył na mnie filmowo... i przemówił: "Skądże możemy mieć pewność, że jest natchniona? Nie znamy jej, nie wiemy skąd przybyła, nie dajcie się zwieść uczuciom... zły duch też ich używa."

OK, wtedy poczułam się dziwnie. A gdy ktoś zaproponował, że można by wezwać aniołów, aby okazali jej prawdziwe oblicze, wtedy poważnie się wystraszyłam.

Kurtuazyjnie zaproponowałam rozstanie się do następnego spotkania i przemyślenie wszystkiego, sama zaś jestem przecież niegodna takiego wyróżnienia... i wycofałam się, by nigdy nie wrócić i nie zagrażać więcej pozycji przywódcy sekty.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 14:00 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Łoł, ale czad :shock:
Myślicie, że jestem już za stary na to by pójść na spotkanie Oazy? Od zawsze byłem przekonany, że najlepszą dla mnie ścieżką kariery zawodowej jest przywódca sekty religijnej a tam mógłbym się spełnić :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 14:36 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
Tin, ale hardkor :shock:

to tylko potwierdza że to jedna wielka sekta, hehe.

no ale zazdroszcze - bo ja az takich "klimatycznych" przejść nie miałem.

ale że bez kapłana to dziwne - bo z tego co pamiętam każda grupa musiała miec duchownego kóry by się opiekował (żeby nie odejśc od "Matki Kościoła") - może oni rzeczywiscie już sie w sekciarstwo bawili na całego.

Hakken - U nich takie miejsca jak przywódca sekty już dawno pozajmowane, mają tezlinie dziedziczenia ustaloną :wink:

ale nic nie stoi na przeszkodzie żebys załozył własną - tylko potrzeba chwytliwego pomysłu :D

moge być werbownikiem?? :D

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 14:36 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 13 marca 2008, 17:29
Posty: 1134
Lokalizacja: Z Łysych Gór
Mnie zdarzyło się rozmawiać z dwiema dziewczynami od Świadków Jehowy. Mieszkałem wtedy w bloku. Wędrowały po klatce schodowej w poszukiwaniu słuchaczy, zadzwoniły do mnie i... podpity sąsiad zaczął je obmacywać po tyłkach. Ładne były, sam miałbym ochotę ale jakoś nie wypadało więc zaproponowałem schronienie przed namolnym erotomanem. Czuły się zobligowane sytuacją do rozmowy a nie tylko do wytrajkotania swej kwestii i zaczęły się sypać na zakazach i nakazach ze Starego Testament i z Nowego - uznają część ze Starego a część z Nowego. Ponieważ klucz wyboru (Nowy / Stary) jest wysoce niejasny więc poplątały wszystko kompletnie.
To stało się moim nieszczęściem. Zasłynąłem w ich środowisku i zaczęli mnie ciągle odwiedzać. Najpierw było fajnie, przychodziły młode, ładne i może nie tyle niemądre co takie ... eee... świeże :D . Po wydelegowaniu mądrzejszych / brzydszych oraz samców straciłem zainteresowanie.
A tak dobrze szło mi nawracanie tych na początku :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 14:43 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Asus napisał(a):
Hakken - U nich takie miejsca jak przywódca sekty już dawno pozajmowane, mają tezlinie dziedziczenia ustaloną :wink:


Spoko, spoko, nie siej defetyzmu człecze małej wiary, jeszcze wspomnisz moją legendarną charyzmę i siłe przekonywania ;)

Asus napisał(a):
ale nic nie stoi na przeszkodzie żebys załozył własną - tylko potrzeba chwytliwego pomysłu :D

moge być werbownikiem?? :D


Staram się już od dawna wymyslić coś dobrego i chwytliwego, ale niestety większość dobrych pomysłów już została wykorzystana. Może jednak nie ma się co silić na coś oryginalnego, większość ludzi i tak nie będzie wiedziała, że to już było ;)
Jak na razie ustaliłem tylko trzy żelazne prawa dobrego przywódcy sekty, który chce żyć długo i szczęśliwie:
1. Nie mieszamy w to dzieci i nieletnich
2. Nie ma mowy o żadnych samobójstwach czy okaleczeniach
3. Nie wykorzystujemy nikogo seksualnie/namawiamy do prostytucji etc.

Jeżeli chcesz być werbownikiem to zapraszam serdecznie do współpracy, nie jestem zachłanny i profitami podzielę się sowicie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 15:29 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
Hakken napisał(a):

Spoko, spoko, nie siej defetyzmu człecze małej wiary, jeszcze wspomnisz moją legendarną charyzmę i siłe przekonywania ;)
1. Nie mieszamy w to dzieci i nieletnich
2. Nie ma mowy o żadnych samobójstwach czy okaleczeniach
3. Nie wykorzystujemy nikogo seksualnie/namawiamy do prostytucji etc.


To są pierwsze trzy zasady zawarte w poradniku "Jak Załozyć Własną Sektę w Weekend" następne lecą tak:

4. Miksuj wszytko co dobre i piekne z wszelkich systemów religijnych o jakich słyszałeś (nawet z satanizmu i voodoo)
5. Noś zawsze długie, białe, powuczyste szaty wyglądające jak skrzyżowanie ornatu i kaftanu bezpieczeństwa - to dodaje powagi
6. Mów do wszytkich "moje dziecko". Zawsze.
7. Chrystus był Buddą.
8 Budda był Chrytusem.
9. Ty jesteś Buddą.
10. Nie jedzcie mięsa. Ewentualnie hodujcie własne.
11. Nie głoś rycłego nadejścia apokalipsy - to mało chwytliwe i przyciąga niepotrzebnie uwagę mediów.
12. Głoś oświecenie, miłość, różowe kryształy karmy, siedem kwiatów lotosu w czarkach - to chwytliwe i nie ma się do czego przyczepić patrz pkt 4.)
13. Każdy ma w sobie cząstkę tęczowej energii kosmosu. ty masz najwięcej.

I takie tam podobne - ale nie bede przytaczał wszytkich bo jeszcze ktoś nam pomysł podpierdzieli :wink;

P.S.
curva alem żem popłynął.... :lol:

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 15:52 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Ad. 13. I będziesz miał tej energii jeszcze więcej jak oddasz 10 część swoich dochodów na rzecz organizacji.

Mam nadzieję, ze uda nam się na majowej konferencji spotkać to jakąś piękną sektę przy piwku wymyślimy i sposób na zbicie fortuny gwarantowany :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 16:26 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
No raczej :D

Na majówce bede napewno, zmontujemy sekte, i wystartujemy zrobić małego testa - jak idzie rekrutacja - tylko musimy sobie poszyć szaty z prześcieradeł - szminke na trzecie oko to sie od lasek pozyczy :D

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 16:55 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Spoko, spoko, mam gdzieś chyba jeszcze całkiem pro białe szatki i farby do twarzy. Ja to stary larpowicz jestem, więc na takie okazje to sprzęt mam ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 18:05 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): czwartek, 13 września 2007, 14:05
Posty: 490
Lokalizacja: Poznań (powiedzmy ;))
W Poznańskiem mówi się larpowiec ;)

Jak Asus będzie werbownikiem, to ja chcę być zastępcą guru, bo jest chyba jeszcze fucha wolna :D Mogę werbować facetów przez przytulanie się i przekazywanie im tęczowej energii kosmosu :D
W zeszłym roku na majowej konferencji było mnóóóstwo dziewic obojga płci, więc było z czego ofiary składać... możemy tym razem dziewice werbować, jeśli się pojawią ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 19:26 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
-> Poświst

To przypomina mi historię o tym jak mój brat jechał na ciężkim kacu na lotnisko a kierowca wciąż go zagadywał. Jak twierdzi miał przeczucie, że jak mu odpowie to będzie źle, ale w końcu zmęczony ciągłymi pytaniami coś mu odburknął. No i zaczęło się. okazało się, że taksiarz jest jehowitą i zaczął mojego brata nawracać. W pewnym momencie ten mu przerwał i spytał:
"Jak pan sobie radzi ze świadomością, że tylko 144 000 z was dostąpi pełnego zbawienia i łaski Królestwa Bożego?"
Po chwili pauzy taksówkarz odparł:
"Wie pan co, mnie też to trochę martwi"
Do końca podróżny nie odezwał się już ani słowem :D

Sheila napisał(a):
W Poznańskiem mówi się larpowiec ;)

Jak Asus będzie werbownikiem, to ja chcę być zastępcą guru, bo jest chyba jeszcze fucha wolna :D Mogę werbować facetów przez przytulanie się i przekazywanie im tęczowej energii kosmosu :D
W zeszłym roku na majowej konferencji było mnóóóstwo dziewic obojga płci, więc było z czego ofiary składać... możemy tym razem dziewice werbować, jeśli się pojawią ;)


Co kraj to obyczaj :P

No dobra, niech będzie zastępca guru (kurde, szczodry dziś jestem nie ma co ;) )
Ja tam zawsze wolałem bardziej doświadczone, ale jak Ty wolisz dziewice to kim jestem by Ci bronić ;) Pamiętaj tylko o zasadzie nr 3. przewodnika tworzenia sekt ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 17 kwietnia 2009, 23:39 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
te 144 tysiące są mega śmieszne :D nie byłyby takie gdyby mieli na to dobre wytłumaczenie :D

Jak wprowadzilem sie trzy lata temu do mieszkania po babci (zeby nie bylo - babcia jeszcze dycha ale mieszka z siorką) to zaczeli mnie nawiedzać - nie wiem, oni mają jakiś kurde wywiad czy co??

Za którymś razem sie wściekłem i wywrzeszcłem na cąłą klatke - NIE, DZIĘKUJĘ, TO POGAŃSKI DOM!
Więcej nie przyszli :D

a co do zasady nr 3 - Sheila nie bedize musiał nikogo do niczego zmuszać - same/sami do niej przyjdą i będą sie jeszcze prosić :P

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL