Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 10:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 19 stycznia 2009, 18:04 
Offline
Milczek

Dołączył(a): czwartek, 27 listopada 2008, 17:44
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
Hajdamaka napisał(a):
Albruna, a jaki jest tytul ksiazki Onoszki? Bo jak wpisuje w google to wyskakuje mi "Twoje mieszkanie a Twoj charakter"...
Ktora ksiazka jest mniej new ageowa, a bardziej oparta na tradycji?

Józef Onoszko nie wydal oficjalnie zadnej ksiazki na temat numerologii, on jest jednym z zalozycieli i wykladowca pierwszej szkoly psychotronicznej w Lodzi. hmmmmmmmm gdzie te czasy, uczylem sie tam daawno temu....
:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 19 stycznia 2009, 18:14 
Hajdamaka napisał(a):
Albruna, a jaki jest tytul ksiazki Onoszki? Bo jak wpisuje w google to wyskakuje mi "Twoje mieszkanie a Twoj charakter"...
Ktora ksiazka jest mniej new ageowa, a bardziej oparta na tradycji?


Musze przyznac, ze nie mam zadnej ksiazki Onoszki tylko stosy zapskow ze szkoly, spisanych pismem, ktore w zasadzie tylko ja potrafie rozczytac ;) Ale wiem, ze napisal cos nie cos na rozne tematy, bo to madry facet. Jak chcesz to poszukaj na jozefonoszko.pl, tam znajdziesz wiecej informacji. A ksiazka "Twoje mieszkanie..." pewnie dotyczy feng shui i symboliki. Na ile new age? Nie mam pojecia .

StarFae- skonczyles moze Studium Psychotroniczne?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 19 stycznia 2009, 21:08 
Offline
Milczek

Dołączył(a): czwartek, 27 listopada 2008, 17:44
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
Albruna napisał(a):
StarFae- skonczyles moze Studium Psychotroniczne?


Zaczalem nauke w Lodzi jak studium startowalo, ale potem okazalo sie ze we Wroclawiu startuje nasze lokalne i kontynuuowalem nauke juz w nim. Dojazdy do Lodzi byly uciazliwe. Studiowalem Sztuki Mantyczne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 19 stycznia 2009, 21:52 
StarFae napisał(a):

Zaczalem nauke w Lodzi jak studium startowalo, ale potem okazalo sie ze we Wroclawiu startuje nasze lokalne i kontynuuowalem nauke juz w nim. Dojazdy do Lodzi byly uciazliwe. Studiowalem Sztuki Mantyczne.


Ha, no prosze :) Ja sie ksztalcilam w Gdansku, tez zaczelam w pierwszym roku dzialania szkoly. Milo wspominam te czasy :) Jezdziles moze na wyklady Weresa do Uniejowa? Piekne miejsce.
A ktore ze sztuk mantycznych przemowily do Ciebie najbardziej? Pracujesz z ktoras z nich?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 19 stycznia 2009, 22:46 
Offline
Milczek

Dołączył(a): czwartek, 27 listopada 2008, 17:44
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
Albruna napisał(a):
Jezdziles moze na wyklady Weresa do Uniejowa? Piekne miejsce.
A ktore ze sztuk mantycznych przemowily do Ciebie najbardziej? Pracujesz z ktoras z nich?


Nie, Leszka Weresa widzialem raz w zyciu z bliska na Targach Ezoterycznych w Krakowie w 1997 roku :lol:
Ja sie glownie uczylem od Ryszarda Jezowskiego i Wlodzimierza H.Zylbertala.
Coz czasem sobie albo komus cos pogrzebie w kosmogramie albo portrecie numerologicznym.
Ale najczesciej w uzyciu sa karty anielskie i I CHING.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 20 stycznia 2009, 02:47 
StarFae napisał(a):
Nie, Leszka Weresa widzialem raz w zyciu z bliska na Targach Ezoterycznych w Krakowie w 1997 roku :lol:
Ja sie glownie uczylem od Ryszarda Jezowskiego i Wlodzimierza H.Zylbertala.
Coz czasem sobie albo komus cos pogrzebie w kosmogramie albo portrecie numerologicznym.
Ale najczesciej w uzyciu sa karty anielskie i I CHING.


Ja bylam kilka razy na takim zjezdzie, jednak musialbym byc jeszcze z kilkanascie zeby zabrac sie na powaznie za astrologie. Wole to zostawic bardziej kompetentnym w tej dziedzinie :)
Dla mnie zawsze najciekawsze byly runy, pracowalam z nimi jeszcze zanim rozpoczelam szklole i pracuje do dzis. I pomimo, ze uczono nas tarota i kart klasycznych, to runy jakos najbardziej do mnie przemawiaja( sa takie naturalne i przejrzyste- wg mnie oczywiscie ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 21 stycznia 2009, 14:08 
Offline
Milczek

Dołączył(a): czwartek, 27 listopada 2008, 17:44
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
Albruna napisał(a):
Dla mnie zawsze najciekawsze byly runy, pracowalam z nimi jeszcze zanim rozpoczelam szklole i pracuje do dzis. I pomimo, ze uczono nas tarota i kart klasycznych, to runy jakos najbardziej do mnie przemawiaja( sa takie naturalne i przejrzyste- wg mnie oczywiscie ;)


Runy tez bardzo lubie ale bardziej jako ZNAKI MOCY, niz wyrocznie.
Erdred Thorsson napisal pare ciekawych podrecznikow traktujacych o takim uzyciu runow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Numerologia
PostNapisane: czwartek, 1 października 2009, 17:17 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 13 września 2009, 10:22
Posty: 56
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
a możecie coś bliżej powiedzieć o liczbach mistrzoskich :?:
albo choćby jakiś link puścić ,ja jestem 33-trójką czyli 6stką ale najpierw wychodzi 33 :)

_________________
Nie rzeczywistość sama, ale serce
z jakim ku niej przystępujemy, daje rzeczom kształty i kolory.
H. Sienkiewicz


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL