Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 11:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Doświadczenia
PostNapisane: wtorek, 8 czerwca 2010, 17:35 
Dostrzegam że w moim życiu zaczynają dziać się rzeczy o które dawno temu zabiegałem wykonując różne rytuały.
Były to rytuały karykaturalne a jednak dały radę zadziałać.Widać intencja jest ważniejsza niż otoczka ;]

Nie będę pisał co i jak mi się sprawdza bo to moja sprawa w sumie ale chciałem zapytać czy te smugi białej mgły w pobliżu rąk które widuję kontem oka to oznaka choroby psychicznej,choroby oczu czy może jakieś ezo sprawy?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Doświadczenia
PostNapisane: wtorek, 8 czerwca 2010, 20:33 
Najpewniej złudzenie optyczne. Mam tak codziennie. ;) Tyle że nie tylko podczas czegokolwiek, czasem zdarzy się że masz mikroskopijny pyłek na gałce ocznej. ;)

Było takie świetne opowiadanko E.A.Poego... :P


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Doświadczenia
PostNapisane: wtorek, 8 czerwca 2010, 20:41 
Wiesz co,pyłek na oku to ja mam często i wiem jak to jest mieć pyłka :D
Te smugi widuję w trzech wymiarach,czyli potrafię określić odległość smugi od oka.Pyłek na oku zazwyczaj wygląda jakby Cię coś dotykało w oko i przesłaniało obraz a kiedy między smugą a okiem znajduje się jakiś obiekt i ją zasłania to czy to też jest pyłek na oku?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Doświadczenia
PostNapisane: wtorek, 8 czerwca 2010, 21:54 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 21 sierpnia 2009, 18:56
Posty: 811
Lokalizacja: Orzesze, Śląsk
Może autosugestia? Nie obraź się Mel ale takie rzeczy raczej mało kiedy się zdarzają na tym świecie. ;)

_________________
"Can you hear the Spirits of the Earth can you?
Can you hear the Spirits of the Earth can you?
Can you hear the Spirits of the Earth?
Can you hear them call, can you hear them sing?" Damh, the Bard


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doświadczenia
PostNapisane: wtorek, 8 czerwca 2010, 22:05 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 11 stycznia 2008, 17:36
Posty: 627
Lokalizacja: Zachodnie rubieże
A w poblizu czyich rak je widzisz? Wlasnych?

_________________
Ryby w sposób nietypowy opanują styl grzbietowy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doświadczenia
PostNapisane: wtorek, 8 czerwca 2010, 22:37 
Oczywiście że własnych.Takie ..dymne kontury jakby.Sugestia?Odpada,wcale sobie tego nie wmawiam i nie próbuję dostrzec niczego.Mało tego,im bardziej próbuję tym mniej widzę.Najlpeiej widać te "dymy"kiedy patrzę na coś zupełnie innego,np na klawiaturę a ręce są widoczne kątem oczu i czasem mi dymią :lol:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Doświadczenia
PostNapisane: wtorek, 8 czerwca 2010, 22:44 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 11 stycznia 2008, 17:36
Posty: 627
Lokalizacja: Zachodnie rubieże
Interesujace.

_________________
Ryby w sposób nietypowy opanują styl grzbietowy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doświadczenia
PostNapisane: piątek, 11 czerwca 2010, 13:27 
Oczy dziś stały się najmniejszym problemem.Pojawiły się myśli turbo-abstrakcyjne.To mnie przerasta i wywołuje silne mdłości,osłabienie,i lęk tak silny że ocierający się o histerię.Zauważyłem że to do mnie wraca w równych odstępach co kilka lat.Znowu jestem na krańcu wszechświata i nie wiem jak ogarnąć nicość.Jeśli coś nie istnieje to nie ma granic ale w czym się zawiera ta nieskończoność przestrzeni w której znajduje się materia wszechświata?Może nasz wszechświat jest elastyczną kulą ograniczoną czymś materialnym i...niedobrze mi...idę sie odmóżdżyć jakimś techno bo wizje mnie zagryzą żywcem.Muszę coś zrobić żeby nie myśleć ale nie mam pomysłu co...<stres turbo>


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Doświadczenia
PostNapisane: piątek, 11 czerwca 2010, 15:27 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Mel napisał(a):
Oczy dziś stały się najmniejszym problemem.Pojawiły się myśli turbo-abstrakcyjne.To mnie przerasta i wywołuje silne mdłości,osłabienie,i lęk tak silny że ocierający się o histerię.Zauważyłem że to do mnie wraca w równych odstępach co kilka lat.Znowu jestem na krańcu wszechświata i nie wiem jak ogarnąć nicość.Jeśli coś nie istnieje to nie ma granic ale w czym się zawiera ta nieskończoność przestrzeni w której znajduje się materia wszechświata?Może nasz wszechświat jest elastyczną kulą ograniczoną czymś materialnym i...niedobrze mi...idę sie odmóżdżyć jakimś techno bo wizje mnie zagryzą żywcem.Muszę coś zrobić żeby nie myśleć ale nie mam pomysłu co...<stres turbo>


Mel, spokojnie. Przede wszystkim zbyt dużo czasu poświęcasz temu zagadnieniu na forum. Każdy na swojej ścieżce prędzej czy później ociera się o coś, co na danym etapie go przerasta, ale sztuka tkwi właśnie w tym, aby przez tę Otchłań, choć w tej chwili jest morzem nicości i drapieżnie ciągnie Cię ku czeluściom niebytu, przeskoczyć. Nikt nie robi tego zgrabnie, bo w obliczu naprawdę poważnych turbo-abstrakcji, jak to nazwałeś, nawet najbardziej oblatani w światach wyższych mogą co najwyżej wydać z siebie pisk przerażenia.

Ja również przechodziłam swoje histerie w równych odstępach czasu. Że tak zapodam starym dobrym Toolem, który przypomina starą dobrą klasykę:

Tool napisał(a):
Saturn comes back around to show you everything
Let's you choose what you will, will not see and then
Drags you down like a stone or lifts you up again
Spits you out like a child, light and innocent.

Saturn comes back around. Lifts you up like a child or
Drags you down like a stone
To consume you till you choose to let this go.
Choose to let this go...

Give away the stone. Let the oceans take and
Transmutate this cold and fated anchor.
Give away the stone. Let the waters kiss and
Transmutate this lead and grudges into gold.


Poza tym, Mel, Tobie naprawdę przydałoby się pogadać z kimś na żywo. Zajrzeć komuś w żywe oczy, wyluzować się przy piwie, winku, i dostrzec, że przy tym wszystkim, z czym przychodzi nam się mierzyć, jesteśmy normalnymi ludźmi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Doświadczenia
PostNapisane: piątek, 11 czerwca 2010, 17:25 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 23 grudnia 2009, 00:47
Posty: 41
Święte słowa --- nic dodać,nic ująć :)







__________________________________________________

Żyj tak jak głosisz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL