Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2024, 12:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Idee: The Venus Project
PostNapisane: poniedziałek, 13 lipca 2009, 03:38 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
Od czasu do czasu trafiam na idee nietrywialne, warte poświęcenia im sporej uwagi. Czymś takim jest np. Wicca. Jakiś czas temu odkryłem Projekt Wenus. Postaram się krótko wyjaśnić o co chodzi.
Przyswajając i przetwarzając informację czasami stwierdzamy, że przedstawiane nam fakty są niespójne, nie układają się w logiczną całość, posiadają luki. Tak jest na przykład w sprawie amerykańskiej inwazji na kraje bliskiego wschodu. Frapowało mnie to tak bardzo, że w końcu odkryłem prawdziwą przyczynę tych agresji. Następnie zdałem sobie sprawę, że żeby zapobiec takim wydarzeniom trzeba by... zrobić bardzo wiele - trzeba by znaleźć nowe równanie, w ramach którego Świat by funkcjonował. Odkrycie to uświadomiło mi równocześnie jak bardzo niemożliwa do wykonania jest taka zmiana. Przeszukując net odkryłem z radością, że bynajmniej nie ja doszedłem do dokładnie takich samych wniosków. Pewna grupa ludzi doszła do tych samych konkluzji i nie tylko lepiej ode mnie wyjaśniła na czym polega niedoskonałość obecnego równania świata (przez "równanie świata" rozumiem całokształt sił politycznych, religijnych, finansowych i wszystkich innych zdolnych kształtować i utrzymywać relacje typowe dla ogółu społeczeństwa ludzkiego), ale także zaczęła budować nowy model.

Jest taki materiał dotyczący Projektu Wenus, który udostępnię. Kilka słów o nim:
- materiał zupełnie niepotrzebnie nosi znamiona demaskującego teorię spiskową,
-na początku ma się wrażenie, że wszystko się już wie (zasady działania banków, etc...)
Jednak potem - na bazie początku - przechodzi do sedna. Do Projektu Wenus. Rzecz jest moim zdaniem bardzo niezwykła i warta zapoznania się.

Materiał jest dostępny w sieci, jednak jakość jest bardzo mizerna, a równocześnie na tyle dobra, że niektórym nie chce to działać z powodu słabej przepustowości łącza.

wersja "w necie" ---> http://video.google.com/videoplay?docid=-5473024189424637139&hl=pl

Tych, którzy z powodu jakości lub zbyt słabego łącza wolą zassać szybko materiał dużo lepszej jakości zapraszam do obessania mnie :) ---------> ftp://luckydreamspace.nostrajewellery.org/Filmy/Zeitgeist%20Addendum/

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL