Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest wtorek, 22 października 2019, 15:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Młoda sunia szuka domu
PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 17:36 
Zwykły Uoś

Ludzie przygarnęli niewielką młodą sukę błąkającą się po mieście, ale nie mogą jej zatrzymać na stałe, więc jak nie znajdzie się dobra dusza i ciepłe miejsce u kogoś w domu, to czeka psinę schronisko. Popytajcie znajomych i rodzinę, może ktoś szuka niewielkiego ładnego i spokojnego psa. Dokładniejszy opis autorstwa znalazcy poniżej:

Szukamy domu dla pięknej młodziutkiej suczki, którą znaleźliśmy w sobotę na Bródnie, biegła dwupasmową ulicą, prawdopodobnie została wyrzucona z samochodu. Sądząc po uzębieniu ma ok. 7 miesięcy, jest nieduża i myślę, że nie urośnie już za bardzo (weterynarz zakłada jeszcze jakieś 8 cm w kłębie).
Waży ok. 13 kg i jest wielkości średnich psów. Ma długie łapy i drobną budowę, maść i większość cech ma z labradora ( w wersji bardzo slim ;) )
Dostała zapobiegawczo zastrzyk p. wściekliźnie, jest odrobaczywiana. Jest zdrowa i w pełni sił. Bardzo potrzebuje ciepła i miłości. Klei się non stop do nóg, uwielbia być głaskana. Zdecydowanie to przylepa o wielkim sercu.
Jest wesoła i nie ma w sobie krzty agresji. Będzie super przyjacielem oraz wierną i oddaną psiną. Poza tym jest szczeniakiem, który już nie sika w domu tylko można zacząć "wychowywanie".
W tej chwili jest u znajomych na szczęśliwicach, może tam zostać do wtorku, później niestety schronisko.

Bardzo proszę roześlijcie wiadomość wśród znajomych, czekam na kontakt bezpośredni.

Pozdrawiam i dziękuję

Anna Szczepanik
anna.szczepanik@greygroup.pl
+48 502 436 616

PS Dysponuję również zdjęciami psiaka, ale, że nie można tu zamieszczać fotek uploadowanych z dysku to jeśli ktoś jest zainteresowany podeśle osobno. Jest naprawdę śliczna i żałuje, że nie mam w domu miejsca na drugiego psa :(

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 28 maja 2009, 02:18 
PFI Witch

Oj, mam nadzieje ze znajdzie domek :( ja co rusz mysle nad przygarnieciem jakiegos schroniskowego psiaka ale w tygodniu jestem 12 godzin poza domem w ciagu dnia. Wiec w sumie dla jego dobra jednak tego nie robie. Ale trzymam kciuki za sunie.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 23 lipca 2009, 02:58 
Arcyrozmowny

Mam nadzieję, że psia dziewczynka znalazła swoją ludzką rodzinę. Ja mam dorosłą 5 - letnią wodołazkę, więc byłby problem, ale takie historie wyzwalają we mnie chyba jakiegoś złego ducha. Jak można wziąć zwierzę, a potem je wyrzucić? Chyba niektórym wydaje się, że zwierzę czuje inaczej, a ja mam wrażenie, że zwierzaki potrafią byc lepsze od ludzi. Nie ukrywajmy, jesteśmy najbardziej niebezpiecznymi drapieżnikami na tej planecie - niestety.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 23 lipca 2009, 11:13 
Zwykły Uoś

Selene napisał(a):
Mam nadzieję, że psia dziewczynka znalazła swoją ludzką rodzinę.

Tak, sunia znalazła dom i rodzinę, więc wszystko tym razem skończyło się dobrze :)

Selene napisał(a):
Ja mam dorosłą 5 - letnią wodołazkę,

Ja mam 3 letniego setera angielskiego, ale już byłem gotów ją zabrać do domu ;)

Selene napisał(a):
Nie ukrywajmy, jesteśmy najbardziej niebezpiecznymi drapieżnikami na tej planecie - niestety.

Dlaczego niestety? Ja tam się z tego akurat cieszę :)
Inną rzeczą jest to, że skoro dorośliśmy już do wzięcia pewnej odpowiedzialności za naszą planetę to powinniśmy swoje obowiązki potraktować poważnie.

Obrazek

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]