Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 22:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wystawa etnograficzna o wampirach
PostNapisane: piątek, 3 kwietnia 2009, 07:49 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
http://www.etnowampiry.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 kwietnia 2009, 10:25 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
O fajne :) Ktoś się wybiera? Może jakiś wspólny wypad?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 kwietnia 2009, 10:27 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): czwartek, 13 września 2007, 14:05
Posty: 490
Lokalizacja: Poznań (powiedzmy ;))
Jak na razie planuję być w Wawie w okolicach Beltane, więc może się załapię na wspólne wyjście, bo ja bardzo chętnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 kwietnia 2009, 18:39 
Offline
Rozmowny

Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 21:55
Posty: 76
Lokalizacja: Warszawa
Ja sie chetnie przejde w okolicach Beltainowych :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 kwietnia 2009, 19:03 
Offline
Rozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 18:43
Posty: 90
Lokalizacja: Łódź
Chętnie bym tę wystawę zobaczył, ale niestety nie wybieram sie do Warszawy :( Może ci co się wybiorą opowiedzą jak było i czego ciekawego sie dowiedzieli? Tak dla tych co nie mogli odwiedzić wystawy sami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 kwietnia 2009, 19:05 
Szkoda że tak daleko ! Co by te Hollywod zrobiło gdyby nie nasze wąpierze :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 kwietnia 2009, 19:30 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 13 marca 2008, 17:29
Posty: 1134
Lokalizacja: Z Łysych Gór
No kurczę, rozpracują nas. Niektórych z nas.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 11 kwietnia 2009, 21:43 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Znalazłam artykuł o tej wystawie - dla tych, co być nie mogą (łącznie ze mną ;) )
Wampir potrzebuje uczucia, ciepła i miłości


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 22 kwietnia 2009, 00:13 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): czwartek, 13 września 2007, 14:05
Posty: 490
Lokalizacja: Poznań (powiedzmy ;))
Czy ktoś się wybiera na tę wystawę w weekend majowy, powiedzmy w niedzielę, trzeciego? ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 22 kwietnia 2009, 09:33 
male ostrzezenie: nie spodziewajcie sie po tej wystawie och'ow i ach'ow. cala ekspozycja jest zamknieta w 1[!] pomieszczeniu i bardziej dotyczy chowania zmarlych w Rumunii niz wampirow sensu stricto. po protescie w portiernii Pan powiedzial, ze 'wystawa jest bardziej dodatkiem do wydarzenien ktore sie wokol niej dzieja' co mowi samo za siebie.

generalnie - jesli juz isc to w sobote wtedy za wejscie sie nie placi ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 22 kwietnia 2009, 12:50 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): czwartek, 13 września 2007, 14:05
Posty: 490
Lokalizacja: Poznań (powiedzmy ;))
A do której muzeum jest otwarte w sobotę?
Bo do południa trzeba kaca zaleczyć... ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL