Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 22:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Noc celtycka
PostNapisane: niedziela, 3 maja 2009, 22:38 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 10 listopada 2008, 18:32
Posty: 146
Lokalizacja: Katowice
Cytuj:
Panowie, Panusie, Bracia, Siostry... (jak pisał onegdaj Gałczyński)

Niniejszym mam niewątpliwy zaszczyt powiadomić i zaprosić na znamienitą, niepowtarzalną i absolutnie smakowitą imprezę! Otóż...
Muzeum Miejskie w Zabrzu w ramach Nocy Muzeów przeżyje celtycki najazd!
Poniżej program:

16 maja 2009
GALERIA CAFE SILESIA
- Celtowie prawdziwi - wystawa archeologiczna ze zbiorów Instytutu Archeologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Muzeum Miejskiego Wrocławia, Muzeum Śląska Opolskiego, Muzeum Archeologicznego w Krakowie, Instytutu Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego
- Podróż po Irlandii i Szkocji - wystawa fotograficzna ze zbiorów Fundacji Kultury Irlandzkiej w Poznaniu, Katarzyny Rajcy, Moniki Turskiej (forumowa Wonderszponder) oraz Marka Wójcika.
- Stowarzyszenie Celtica - rekonstrukcja historyczna
- Bicie monety celtyckiej
- Restauracja "Pod Ziemniakiem" - Restauracja Słoneczna

KINO ROMA

17.00 - Comhlan - pokaza tańca szkockiego i irlandzkiego
18.30 - Legendy celtyckie - spektakl VLO z Katowic
20.00 - Historia Celtów - wykład dr. Marka Bednarka (Uniwersytet Wrocławski)
20.45 - Wokół Bretanii - slajdowisko Tomasza BRETOMKA Kowalczyka
21.30 - Warsztaty tańca bretońskiego - prowadzenie Tomasz Kowalczyk
22.15 - Warsztaty gry na łyżkach - prowadzenie Grzegorz Chudy - zabierzcie ze sobą sprzęt. Najlepiej tonacja D Smile
23.00 - DUAN - koncert muzyki irlandzkiej

Wszelkie dotatkowe pytania można kierować do głównej sprawczyni całego zamieszania Aleksandry Korol, która na forum występuje pod pseudonimem Korolina.

Koniec! Bomba! Kogo nie będzie - ten trąba! (tak zakończyłby Gombrowicz)

za: http://forum.beltaine.pl/celtow-wizyta- ... -t609.html

Nie wiem jak przeboleje, ze nie bede mogla tam byc :(


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL