Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 23:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sesje World of Darkness w Muzeum Etnograficznym w Warszawie
PostNapisane: środa, 11 marca 2009, 22:44 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Jak informuje Oneiros:
Z przyjemnością informujemy, że przy wsparciu Stowarzyszenia AVANGARDA, nawiązaliśmy współpracę z Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie. W związku z rozpoczynającą się w kwietniu wystawą na temat mitów o “wampirach, strzygach i innych potwornościach” z terenów dzisiejszej Rumunii, na terenie muzeum organizowane będą cykliczne sesje RPG związane z tematyką wystawy.

Nasza redakcja prowadzić będzie sesje Świata Mroku, odbywające się co tydzień, w każdą niedzielę, od godziny 12:00. Termin pierwszej sesji wyznaczony jest na 5. kwietnia, przewidzianych jest ok. 10-12 spotkań do zakończenia wystawy pod koniec czerwca. Możliwe, że mimo to spotkania mogły będą trwać dalej, również na terenie Muzeum Etnograficznego. Wolnych jest 4-5 miejsc, o ewentualnej rotacji informować będziemy w specjalnie wyznaczonym wątku na naszym forum. Wymagane jest jednak punktualne i każdorazowe stawiennictwo na sesjach. Konwencja kroniki i wykorzystywany system zostaną zaprezentowane w późniejszym terminie. Kandydatami są śmiertelniczy Świat Mroku, Wampir: Requiem oraz Wilkołak: Odrzuceni, sesje będą zawierały liczne odniesienia do pogańskiej mitologii ludów naszego regionu geograficznego.

(Pogrubienie Hajdamaki).

Kasor Krieg, tworca portalu Oneiros, zapewnia:
Cytuj:
Odniesienia będą zapewne typowo WoDziarskie, postaram się jednak uczynić je możliwie nie nonsensownymi, poczytam sobie co nieco i ufajnię.

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 11 marca 2009, 23:04 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Gdyby ktos mial ochote skontaktowac sie z Kastor Kriegiem, przekazac mu swoje uwagi (KK jest otwarty na wszelka pomoc oraz informacje dotyczace poganstwa) moze to zrobic na forum Oneirosa

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 11 marca 2009, 23:17 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
No i jaki z tego sens dla nas? Że 4 szczęśliwców zostanie wytypowanych z grona najbliższych przyjaciół organizatorów? Very funny.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL