Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2024, 08:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: "W kręgu ZŁA"
PostNapisane: środa, 15 września 2010, 17:45 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 13 czerwca 2010, 01:34
Posty: 193
Lokalizacja: Kraków
Jedna z nielicznych wiarygodnych gazet w tym kraju: "NIE", 38(1042), 16 września 2010, str. 11 rubryka "na CZARNYM lądzie". Alicja Wilczewska - "W kręgu ZŁA". Jako że nie mogę dać linka, kilka cycatów:

"Atak na Warszawę przypuściło pogaństwo. Zalęgło się między placem zabaw a kościołem.
W Ursusie postawiono krąg mocy, który świadczy pozytywne wibracje dla ludności. Pomysłodawcą był archiotekt-radiesteta, który krąg z 21 kamieni wzorował na pogańskich kromlechach. Kromlechy były miejscami kultu, przez dobrych chrześcijan nazwanego pogańskim."

"Nasz Dziennik utrzymywał, że kręgi w Ursusie mogą pomieszać ludziom zmysły. Radio Maryja, że po kilkuminutowej wizycie w kręgu śni się turystom tępy nóż do chleba."

"Mężczyźni widywali w kręgu nagie kobiety, kobiety rodziły diablęta, dzieci miały wizje! Ksiądz miejscowej parafii jest bezsilny! Ksiądz w Polsce bezsilny?! To rzeczywiście czuć siarką..."

"Spodziewając się sabatów czarownic, diabła i krwi na kamieniu ofiarnym, a może i tego, że między udami wreszcie pojawią mi się zęby, udałam się do ursuskiego miejsca mocy."

"Po wielogodzinnym błąkaniu dotarłam do urzędu miasta. Osoba, która odbyła w tym celu 3 długie rozmowy telefoniczne wyjaśniła szeptem, że kręgi są! I to dwa."

"Usiadłam odważnie na kamieniu. Trwało to chwilę. Od tamtej chwili opóźnia mi się okres, będzie już z 7 dni. Czyżby to był drugi przypadek niepokalanego poczęcia - tym razem na kamieniu. I co ja teraz pocznę?!..."

_________________
Telkontar.504

[...] ludzka cywilizacja rozkwitnie dopiero wtedy, kiedy runie ostatni kamień ostatniej świątyni, roztrzaskując czaszkę ostatniego kapłana[...] - "Kłamliwi bogowie"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "W kręgu ZŁA"
PostNapisane: środa, 15 września 2010, 20:10 
Offline
Rozmowny

Dołączył(a): sobota, 15 sierpnia 2009, 21:44
Posty: 72
Lokalizacja: Łódź
oho, widzę że nie jestem na tym forum jedynym czytelnikiem NIE :) a swoją drogą to ciekawe po co miasto coś takiego poustawiało. wierzą w " pozytywne wibracje dla ludności " czy żeby było ładniej na trawniku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "W kręgu ZŁA"
PostNapisane: środa, 15 września 2010, 21:11 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
A ja zauważyłam, że w podwarszawskim Milanówku również ustawiono taki krąg, i również zaprojektował je znany w Polsce (podobno) człowiek i amator astrogeologii - pastor Jerzy Puszcz. Jest zaprojektowany nieźle, jako zegar słoneczny. Zainteresowałam się kręgiem, w którym wiosną tego roku ów pan wygłaszał wykład o "kulturach megalitycznych" dla okolicznych gimnazjów i liceów. Niestety nie byłam w stanie na niego dotrzeć, chociaż uważałam, że warto było go posłuchać - aby uśmiechnąć się z uznaniem, lub zwrócić uwagę, jeśli przekazywane treści miałyby być prosto z, nomen omen, kosmosu.

Pastor jest również założycielem takiego bractwa odtwórczego: tutaj.
Ma też taką pogańską w przesłaniu stronkę, chociaż nie zabrakło na niej disclaimerów :D: tutaj.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL