Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest sobota, 4 maja 2024, 20:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: sekty sprzedażowe - rozdział kolejny
PostNapisane: czwartek, 22 lipca 2010, 11:03 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 13 czerwca 2010, 01:34
Posty: 193
Lokalizacja: Kraków
http://biznes.onet.pl/zarobic-200-tys-zl-i-nie-narobic-sie,18490,3323029,1,news-detal
Cytuj:
- Mariusz Szuba, nasz trener, to człowiek z powerem. Gdyby powiedział swoim ludziom: skaczcie z okna, to oni zapytaliby tylko: z którego – zachwyca się Kasia, drobna blondynka na pozycji złotej magnolii z prowizją na poziomie 21 proc. Mariusz Szuba powtarza na szkoleniu: - Moje słowa stają się rzeczywistością dla klienta, a swoim umysłem kształtuję nawet swoją fizjologię.

:lol:
Cytuj:
Analizując matematycznie - nie da się zbudować sieci, na której można zarabiać, z wyjątkiem kilku osób. Większość dystrybutorów MLM ma niewielkie przychody, a po odjęciu wszystkich kosztów związanych z prowadzeniem własnego biznesu – generuje straty. [...] Znacznie łatwiej budować jest tradycyjny biznes – nawet poprzez franczyzę znanego sklepu, sprzedaż bezpośrednią, założenie hurtowni czy cokolwiek innego, niż zawierzyć, że uda się zbudować duży biznes w oparciu o strukturę MLM.

Zwolennicy MLM zdecydowanie nie zgadzają się z taką opinią.

:lol:
Nie dziwota, że się nie zgadzają, kto by porzucił marzenia wielgiej forsiee za nic :mrgreen: Zresztą, jeśli są tam takie asiory intelektu, koniecznie po zarządzaniu i marketingu, jak ta pani:
Cytuj:
Byłam uczestnikiem spotkania, zostałam zaproszona przez koleżankę ze studiów. Umowę podpisałam w dyskotece, gdzie nic nie słyszałam i prawie nie widziałam. Zastosowano wobec mnie narzędzia psychologiczne, poczułam się ogłupiona.

to naprawdę, nic tylko kazać im skakać z najwyższego okna, a po drodze kontrolować fizjologię, żeby osiągnęli sukces i rozchlapali się na kółku o małej średnicy :lol: I nie wiem czemu każdy półgłówek jak się w coś wkopie, to teraz opowiada, że "zastosowano narzędzia psychologiczne" :mrgreen:

A już na marginesie, niech mi ktoś przypomni, dlaczego siedzimy na tym forum, banda mniej lub bardziej pracujących biedaków, zamiast za ciężkie pieniądze sprzedawać kretynom techniki transowe i zbliżone :wink: ? Bo myślę, że większość z tu obecnych co najmniej liznęła tych cudów "marketingu i technik sprzedażowych".

A, na koniec, też dobry kawałek:
Cytuj:
Już pierwszego dnia pracy poczułam się jak w sekcie. Co kilka godzin nasz lider organizował apele i wykrzykiwał, kto prowadzi w rankingu sprzedawców. Musieliśmy wstawać od biurek, biegać dookoła lidera, klaskać i śpiewać piosenki.

:lol:

_________________
Telkontar.504

[...] ludzka cywilizacja rozkwitnie dopiero wtedy, kiedy runie ostatni kamień ostatniej świątyni, roztrzaskując czaszkę ostatniego kapłana[...] - "Kłamliwi bogowie"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sekty sprzedażowe - rozdział kolejny
PostNapisane: czwartek, 22 lipca 2010, 11:21 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 12 lipca 2010, 02:06
Posty: 198
Lokalizacja: W-wa
A film o Amwayu pamiętasz? Nawet starsza kobieta pilnująca toalet w Sali Kongresowej, gdzie był ich "zlot", powiedziała do kamery "panie, to jakaś sekta, oni się modlą do proszków do prania!"

_________________
Deyr fé,
deyja frændr,
deyr sjálfr et sama;
ek veit einn,
at aldri deyr:
dómr of dauðan hvern.

Hávamál


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sekty sprzedażowe - rozdział kolejny
PostNapisane: czwartek, 22 lipca 2010, 11:34 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 19 maja 2008, 20:16
Posty: 423
Lokalizacja: Na Pograniczu, między Malborkiem a Elblągiem
Hehe... :) ja sam znam to doskonale :D w koncu pracowalem na infoliniach u operatora telefonii i w banku. A tam albo sama sprzedaz "cudownych abonamentow" albo obsluga i sprzedaz "super kredytow"..

_________________

Born of Water
Cleansing, powerful
Healing, changing
I am.


Cokolwiek by się nie działo, My, Czarownice zawsze jesteśmy bezpieczne. To My przydarzamy się innym ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sekty sprzedażowe - rozdział kolejny
PostNapisane: czwartek, 22 lipca 2010, 13:33 
Offline
Nadmilczek

Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2010, 01:13
Posty: 24
Lokalizacja: Katowice
Pracowałem w firmie zajmującej się MLM jako... informatyk :) Stałem z boku, patrzyłem na to co się tam dzieje i płakałem ze śmiechu. Faktycznie, kilka osób zarabiało krocie, jeden gość jeździł nowiutkim Subaru Legacy, drugi Hummerem, trzeci Lexusem... ale większość przyjeżdżała autobusem lub przychodziła pieszo i śliniła się na widok tych, którzy są na szczycie tej piramidy. Trzeba być kimś naprawdę wybitnym, trzeba to uwielbiać - wtedy można tam zajść daleko. Jednak 99,9% społeczeństwa (w tym ja) nie ma predyspozycji do akurat takiej formy zarobkowania.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sekty sprzedażowe - rozdział kolejny
PostNapisane: piątek, 23 lipca 2010, 01:29 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): poniedziałek, 4 stycznia 2010, 10:33
Posty: 188
to naprawde sekciarze ja nie bede wymienial jaki koncern wkrecił mi znajomego ale jak go zapytalem czy zdjae sobie sprawe co to jest to mi odpowiedział - wiesz...ja w to wierze

masakra ,szkoda chłopaka

_________________
www.watra.org.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL