Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest piątek, 22 listopada 2019, 02:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zbliża się chodzenie po kolendzie.
PostNapisane: środa, 6 stycznia 2010, 18:52 
Candomble napisał(a):
Może się wyprowadź?... Może nie jest łatwo znaleźć coś przyzwoitego, ale chyba łatwiej, niż użerać się z sąsiadami?
To jest największe marzenie naszej rodziny. Niestety nas nie stać!

PostNapisane: środa, 6 stycznia 2010, 21:57 
Stormborn

Swietoslaw napisał(a):
Wiesz, gorzej jak mieszkasz wśród prostej, wrednej, wścibskiej hołoty (przepraszam za te określenia), którzy tylko myślą, jak Ci zrobić na złość, podsłuchują pod drzwiami, wyrzucają Ci papierosy na wycieraczkę ... Otacza mnie zwykłe bydło, a ponieważ nie zniżam się do jego poziomu, podobnie jak i cała moja rodzina, po prostu nas rozdrażniają jak mogą. Rzecz jasna nie wszyscy, mam także wielu porządnych sąsiadów. Ale tych co mnie denerwują grzecznie nie uświadomisz! Jeszcze będą myśleć, że jesteś bezsilny wobec nich.

Studiowałem z wnukiem jednej z tych pań. Co ciekawsze wnuczuś zaczął studia rok przede mną, a skończył dwa lata po mnie, co chyba powodowało poważny kompleks u tej starszej damy! Kiedy się dowiedziała, że jestem na studiach doktoranckich, zaczęła na schodach na mój widok pchać się środkiem. A inne jędze ... Już nie wspomnę.

Świętosławie, ja kiedyś wydam tomik twoich postów :D

Tin napisał(a):
[...]do "kościoła-ogrodu", po którym - bez kitu! - srają pawie i egzotyczne żółwie błotne, a w alejkach świergoczą z rozpaczy kanarki trzymane w "artystycznych" klatkach[...]

Aż mam ochotę pójść do kościoła - tego konkretnego :)

PostNapisane: czwartek, 7 stycznia 2010, 00:19 
Lucky napisał(a):
Swietoslaw napisał(a):
Wiesz, gorzej jak mieszkasz wśród prostej, wrednej, wścibskiej hołoty (przepraszam za te określenia), którzy tylko myślą, jak Ci zrobić na złość, podsłuchują pod drzwiami, wyrzucają Ci papierosy na wycieraczkę ... Otacza mnie zwykłe bydło, a ponieważ nie zniżam się do jego poziomu, podobnie jak i cała moja rodzina, po prostu nas rozdrażniają jak mogą. Rzecz jasna nie wszyscy, mam także wielu porządnych sąsiadów. Ale tych co mnie denerwują grzecznie nie uświadomisz! Jeszcze będą myśleć, że jesteś bezsilny wobec nich.

Studiowałem z wnukiem jednej z tych pań. Co ciekawsze wnuczuś zaczął studia rok przede mną, a skończył dwa lata po mnie, co chyba powodowało poważny kompleks u tej starszej damy! Kiedy się dowiedziała, że jestem na studiach doktoranckich, zaczęła na schodach na mój widok pchać się środkiem. A inne jędze ... Już nie wspomnę.

Świętosławie, ja kiedyś wydam tomik twoich postów :D

Tin napisał(a):
[...]do "kościoła-ogrodu", po którym - bez kitu! - srają pawie i egzotyczne żółwie błotne, a w alejkach świergoczą z rozpaczy kanarki trzymane w "artystycznych" klatkach[...]

Aż mam ochotę pójść do kościoła - tego konkretnego :)
Będzie to chyba moja autobiografia ... ale zyskami masz sie podzielić! :D

PostNapisane: czwartek, 7 stycznia 2010, 00:22 
Stormborn

Swietoslaw napisał(a):

Jest jeszcze taka możliwość, że tylko mi wydaje się to takie zabawne. Wtedy nic nie zarobimy :)

PostNapisane: czwartek, 7 stycznia 2010, 00:29 
Lucky napisał(a):
Swietoslaw napisał(a):

Jest jeszcze taka możliwość, że tylko mi wydaje się to takie zabawne. Wtedy nic nie zarobimy :)
Będzie o istna prawda o życiu - a ironia śmieszy ludzi w obecnych czasach.

PostNapisane: piątek, 8 stycznia 2010, 02:02 
Arcyrozmowny

Tin napisał(a):
w którym instaluje konstrukcje typu naga lalka wbita na pal, albo wypchane zwierzęta (specjalnie impregnowane na czas zimowych opadów).

Musi z Trójmiasta 8)
Taki Hasior 2 :mrgreen:
...który był z Podhala, ale myśmy go bardziej lubili :roll:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]