Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest wtorek, 16 kwietnia 2024, 06:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pies Zombi :)
PostNapisane: piątek, 25 grudnia 2009, 03:19 
Offline
Stormborn
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 23:39
Posty: 1844
Lokalizacja: Toronto, ON, Canada
Słyszałem prześmieszną autentyczną historię, która szalenie mnie ubawiła. Otóż do pewnego faceta przyjechali goście z psem. Psa puszczono wolno i biegał sobie luzem. Po jakimś czasie pies przyniósł w zębach zmasakrowane zwłoki innego - dużo mniejszego - psa, zidentyfikowanego przez gospodarza jako pies sąsiadów. Zwłoki wyglądały tragicznie - zmasakrowane, pogryzione, wybrudzone ziemią... Sąsiedzi byli nieobecni. Po naradzie gospodarz i goście umyli zwłoki psa sąsiadów, zakradli się na ich posesję i podrzucili je do budy, w której nieszczęśnik mieszkał. Następnego dnia gospodarz zobaczył stłoczonych nad budą sąsiadów. Podszedł i zapytał:
- co się stało? Zdechł Państwu pies?
na co sąsiedzi odpowiedzieli:
-Tak, ale najdziwniejsze jest to, że on zdechł tydzień temu, a dzisiaj znaleźliśmy go w budzie...

_________________
Wicca - Zwięźle o religii funkcjonującej pod nazwą Wicca Tradycyjne. Miniportal wprowadzający w świat magii i w pojęcia typu kowen, inicjacja, rytuał, czarostwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pies Zombi :)
PostNapisane: piątek, 25 grudnia 2009, 14:10 
To ponoć miało miejsce w Norwegii. Pies wykopał i przyniósł w zębach zdechłego, zakopanego przez właściciela małego pieska ... :lol:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Pies Zombi :)
PostNapisane: piątek, 25 grudnia 2009, 14:45 
Świętosław napisał(a):
To ponoć miało miejsce w Norwegii. Pies wykopał i przyniósł w zębach zdechłego, zakopanego przez właściciela małego pieska ... :lol:


A ja słyszałem tę historie 5 lat temu, jak znajomy zaklinał się, ze to zdarzyło się jego znajomym :D

Swoja drogą opowieści i anegdoty potrafią zyć tysiące lat. Mam w domu zbiór anegdot z czasów imperium rzymskiego i jest tam wiele znany mi z innych, polskich wersji. Opowieści z Dekamerona znalazłem w zbiorze anegdot żydowskich. Widać niektóre historie bawią ludzi przez stulecia a nawet tysiąclecia :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Pies Zombi :)
PostNapisane: piątek, 25 grudnia 2009, 16:26 
rawimir napisał(a):
Świętosław napisał(a):
To ponoć miało miejsce w Norwegii. Pies wykopał i przyniósł w zębach zdechłego, zakopanego przez właściciela małego pieska ... :lol:


A ja słyszałem tę historie 5 lat temu, jak znajomy zaklinał się, ze to zdarzyło się jego znajomym :D

Swoja drogą opowieści i anegdoty potrafią zyć tysiące lat. Mam w domu zbiór anegdot z czasów imperium rzymskiego i jest tam wiele znany mi z innych, polskich wersji. Opowieści z Dekamerona znalazłem w zbiorze anegdot żydowskich. Widać niektóre historie bawią ludzi przez stulecia a nawet tysiąclecia :)


Też słyszałem, że miało to miejsce w domu Polaków na emigracji, tak najprawdopodobniej było. Polak potrafi i psa zombie skonstruować! :lol:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL