Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 11:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: środa, 26 maja 2010, 17:40 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Hej,

pytanie strategiczne:

Czy ktoś z uczestników wybierających się samochodem posiada w domu jakąś wieżę Hi-Fi bez kolumn (kolumny mamy) z wejściem audio in (na podłączenie jack 3,5 lub 6,3 mm), np. żeby dało się podłączyć mp3, laptopa itp. O jakiejś sensownej mocy.

Albo jakieś inne pomysły na nagłośnienie? Jest sala, jest też możliwość pociągnięcia kabla do zadaszonego miejsca grillowego, ale samego sprzętu nagłaśniającego brak

Pilne!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: środa, 26 maja 2010, 22:13 
Offline
Murderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 17 września 2007, 21:30
Posty: 124
Lokalizacja: Warszawa
Nie mam, ale jeśli się tak zdarzy, że ktoś ma, ale nie ma jak zabrać, to chętnie wrzucę wszelkie ciężkie sprzęty do bagażnika naszego samochodu.

_________________
- Gdyby twój dom się palił, co byś z niego wyniosła?
- Ogień.

Jean Cocteau


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: czwartek, 27 maja 2010, 14:09 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
Tin, czy faktycznie z planu konferencji wypały opowieści? Czemuż ach czemuż :? No, najwyżej będzimey coś improwizowac ppoza oficjalnym czasem.

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: czwartek, 27 maja 2010, 14:33 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Opowieści, jeśli mają być popisowe, będą w sobotę wieczorem, podczas ogólnej biesiady. W formie bardziej warsztatowej (jeśli starczy czasu) będą na moich warsztatach w niedzielę. Tytuł tego może wprost nie sugeruje, ale tego właśnie dotyczy ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: czwartek, 27 maja 2010, 15:39 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): wtorek, 18 maja 2010, 22:29
Posty: 304
Zabrać może jakieś płyty z muzyką, ewentualnie jaką?? Poza metalem( wszelkimi odmianami od viking/folk aż po behemota) mam folk, coś z muzyki szamanistycznej, pieśni ludowe i nie mało filmowej...

_________________
A Moment in Valhalla...

"Czcij Bogów, kochaj kobiety i broń Ojczyzny"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 00:36 
Offline
Rozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 30 marca 2010, 11:48
Posty: 72
Lokalizacja: Midgaard
Wiem, że formalnie konferencja się zakończyła, ale chciałbym jeszcze coś powiedzieć tak do wszystkich, którzy byli.
No cóż była to moja pierwsza konferencja i żałuję, że nie zrobiłem tego jeszcze podczas jej trwania, ale chciałbym bardzo, naprawdę bardzo podziękować za tak wspaniałą imprezę. Wybrano świetną miejscówkę, mieliśmy cudownych gospodarzy no i mogłem liczyć na pomoc niejednego z was podczas tego wydarzenia. Pod koniec myślałem, że się popłaczę ze szczęścia. Naprawdę czegoś takiego było mi potrzeba.
Wielu ludziom chciałbym podziękować, wymieniając ich z imienia, ale gdyby nie wszyscy zebrani na konferencji mógłbym nie czuć tak wspaniałego klimatu. Nie wiem jak wyglądały poprzednie konferencje, ale tę będę zawsze wspominał z radosną łezką w oku i ze śmiechem na ustach. Atmosfera była cudowna, sprawiliście, że czułem się jak w domu. Może nawet lepiej. Na szczególne brawa zasługują chyba jednak Tin i Kot, którzy doprowadzili wszystko do szczęśliwego końca. Dziękuję wam bardzo.
Naprawdę słowa to za mało, żeby opisać jak dobrze się bawiłem. Nawet jeśli komuś wydawało się, że wyglądam na smutnego to rozwiewam tę wątpliwości. Faktycznie musiałem z czymś się uporać, ale nie zmienia to faktu, że możliwość biesiadowania, śmiania się, rozmawiania, z tak zacną kompaniją jak ta, która zjechała dodała mi sił chyba na cały nadchodzący rok.
Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział i pozwolili mi tym samym wynieść tak przyjemne i wartościowe wspomnienia z mojego pierwszego spotkania z poganami.
Dziękuję wam z całego serca. I kończę już to pisać, bo głupio będę wyglądał płacząc do monitora. Ze szczęścia oczywiście.
Niech Bogowie chronią was i wspierają!

_________________
The time is coming...
It will be done soon...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 02:27 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 17 września 2007, 22:29
Posty: 407
Lokalizacja: Gdynia
Hoooo!

Dzięki TinkoTcie! To była duża rzecz do zorganizowania i mimo małych problemów, jakich zbiera siezawsze mnóstwo spisaliście siena medal!

To była super konferencja. Ciekawe prelekcje. Strasznie żałuje że nie mogłam uczestniczyc we wszytkich punktach programu bardziej aktywnie i jezcze że nie miałam zapasowego mózgu na wymianęjak mi się konzył mój normalny.

Dziękuję wszystkim prelegentom zarówno tym krajowym, jak i zagranicznym. Za opis rytuału fajki pokoju mogłabym bić pokłony, chcę WIĘCEJ (a jeśli wierzyc prelegentowi - jest szansa, trzymam kciuki :D)

Dzięki, dzięki, dzięki

No i wielkie dzięki wszystkim uczestnikom, boto z nimi mogłam rozmawiać, śmiać się, śpiewać, czarowac, paćłorkować (Berenika, jesteś supcio!) i przytulać też.

and great thanks to Morgana for being there, you're a charming person, telling fascinating stories, but above all you are so warm, that I could just steal you away :D

Szczególne podziękowania chciałam złożyć Tyrsonowi i Grześkowi, juz oni wiedzą za co :)

_________________
One string to rule them all
One string to find them
One string to bring them all
and in the music bind them


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 10:50 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 29 lutego 2008, 02:33
Posty: 219
Dzięki Tin i Kotu za organizacje, choć momentami było gorąco (nic dziwnego bo program był naprawdę solidnie naładowany:) )) Dzięki Szamanom za niesamowite bębny, Tyrsonowi za piękne i malownicze wezwanie oraz pożegnanie bogów Asatryjskich, dzięki naszej koleżance Anicie za podróż w obie strony, dzięki wszystkim prowadzącym za warsztaty, dziękuję również za dobre towarzystwo i dużo zabawy i chill outu:)
Było rozwojowo i poszerzyło horyzonty:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 11:23 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
Było jak być mialo i wszytko się udało!

Szacun dla Tin i Kota, naprawdę , mimo niewielkich poślizgów czy jakichś tam spraw, konferencja była bardzo udana. Bardzo cieszę się z poznania nowych ludzi, przede wszytkim face to face Morgany (Morgana, I am so happy that i could meet you face to face - with such a person as You one can easy again find the faith in what is PFI all about and that personal conflicts are not important at all)

Chciałem podziękowac szczeólnie Morganie, Changerowi i Berenice za wykłady - to było to na co czekałem :)

No i wogole było zajebiście! Dzieki wszystkim! :)

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 12:39 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Ponieważ jestem już w Anglii i zaraz zmykam do druidów w dzicz, gdzie (Bogom dzięki!) jeszcze Internet nie dotarł, powiem na razie tylko jedno: DZIĘKUJĘ. A jak wrócę, powiem wszystko jak należy. ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 12:59 
Offline
Nadmilczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 23 marca 2010, 10:43
Posty: 24
Dziękuję Wam wszystkim, było warto podjąć tą spontaniczną decyzję i przyjechać w ostatniej chwili! Bardzo się cieszę, że Was poznałam! :-) Właśnie wyjeżdżam w kolejne miejsce, więc bardziej się nad Wami pozachwycam forumowo za dni parę.
Ściski!

_________________
Obrazek Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 15:00 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 19 maja 2008, 20:16
Posty: 423
Lokalizacja: Na Pograniczu, między Malborkiem a Elblągiem
Ja dziekuje Bogom ( i koffanej Lyshannie ) za to,ze moglem byc z Wami wszystkimi i,ze moglem poznac wiele wspanialych Osob,ktore pozostana w mej pamieci.
Dziekuje ze super spedzony czas,za warsztaty z paczłorkowania :) ( Berenisia You are the Best ;) ) Dziekuje Szamanom i Asatryjczykom za rytual i choc to nie moje "klimaty" uwazam,ze bylo swietnie. Dzieki zwlaszcza Grzeskowi.
I thanks very much Morgana for your warm and experience which You gave us. I'm glad and very happy than I could saw You again and thank You very much Bradius for Big Big Knowledge about Gods and My Goddess :) I hope,than I will meet You soon. Thanks to Great Girls from Czech Republic, I hope than we will meet again and again :)
Dziekuje Lyshannie ponownie, tym razem za tlumaczenia wykladow z dusza ;) jak i poruszenie mojej duszy...dalej siedzi w niej twa muzyka i niech tak bedzie wiecznie! :) Dziekuje Sylwii za wiele cieplych slow i mile towarzystwo:)
Tin i Kocie spisaliscie sie na medal ogarniajac wszystko no i mnie :p bez Was, zwlaszcza Kota,pogubil bym sie :D Tin,udanego pobytu W Anglii i bezpiecznego powrotu do nas :)
Dziekuje Agni i Mike'owi za cieple slowa,za poratowanie w zakupach i za malowanie :) Mam nadzieje,ze uda sie nam znow zobaczyc niebawem. Aurusia,ciesze sie,ze Cie widzialem...ale to za krotko i znow bede tesknil. Dziekuje Morven za nauke tanca irlandzkiego,choc niestety moje cialo nie wytrzymalo dlugo ciesze sie,ze moglem poznac te sztuke :)
Sciskam.

_________________

Born of Water
Cleansing, powerful
Healing, changing
I am.


Cokolwiek by się nie działo, My, Czarownice zawsze jesteśmy bezpieczne. To My przydarzamy się innym ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 18:40 
TinKocie ja tez przylaczam sie do podziekowan za zoragnizowanie tej konferencji. Driadka - powinnysmy czesciej czarowac na dobra pogode, moze jak zrobimy to w tamdemie to pozbedziemy sie okropnej zimy (tak wiem, nie da sie bo ty lubisz zime). Amvaradel - szkoda ze przegapilam twoje warsztaty ale nie wiedzialm ze sie zaczynaja a jak sie dowiedzialm to nie chcialam juz przeszkadzac wchodzac w polowie. Dziekuje tym z ktorymi wspanale sie rozmawialo i bawilo i tym ktorzy podzielili sie ze mna cennymi informacjami.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 20:04 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Dziękuję Wszystkim! Świetnie się bawiłam. Już myślę o powtórce za rok :)
Szczególne podziękowania oczywiście dla Tin i Kota za organizację. Naprawdę dobrze to wyszło.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 22:20 
Offline
Rozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 30 marca 2010, 11:48
Posty: 72
Lokalizacja: Midgaard
Ależ Moheganie cała przyjemność po mojej stronie.
Odprawianie blotu dla tak wspaniałych ludzi to przyjemność w najczystszej formie!

_________________
The time is coming...
It will be done soon...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: wtorek, 1 czerwca 2010, 10:50 
Offline
Rozmowny

Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 21:55
Posty: 76
Lokalizacja: Warszawa
To ja tez dorzuce swoje 3 grosze ;)

Chcialam podziekowac prawie wszystkim :) Ale moze najpierw podziekuje tym, ktorzy mi uratowali tylek na konferencji: a wiec Grażce za ziolka i ogolnie pokojowi sasiadow za wsparcie, Tormeyowi za uzyczenie Stefana (tylko dzieki temu udalo mi sie nagrac jeszcze kilka plyt i wam porozdawac), Anicie za podwozke, Lyshannie za udzielanie mi troche swojego spokoju...

Chcialam tez podziekowac wszystkim, ktorzy brali udzial w moich warsztatach - po prostu za to ze byli, brali udzial, no i za mile slowa.

Ten zlot byl dla mnie bardzo wazny, bo poznalam wspanialych ludzi, z ktorymi mam nadzieje utrzymywac kontakt, poglebilam niektore stare znajomosci, paru dawnym znajomym powiedzialam "baj".

Generalnie rzecz biorac bylo extra :)

Oh, and I'd like to thank Morgana: your workshops were very interesting and I'll gladly learn more on the subject of the moons :)


Ostatnio edytowano wtorek, 1 czerwca 2010, 17:04 przez berenika, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: wtorek, 1 czerwca 2010, 11:02 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 29 września 2009, 17:34
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa
Dziękuję Wam wszystkim za tą konferencję ( moją pierwsza nota bene). Duchy były bardzo łaskawe i gościnne. to był na prawde dobry czas. Tin, Kocie- szacun za trud ogarniania. Morgana, Changer, Berenika- to były na prawdę świetne wykłady. szczególnie mocne dla mnie te fajkowe :)
Tyrson- szacun za blot. za taką prawdziwość w tym co robiłeś. żadnego nadęcia czy przedęcia.
Lyshanna dźwięki Twojej Pięknej jeszcze dzisiaj mi łazikuja gdzieś z tyłu głowy:)
Amvaradel- szkoda, że nie wziąłem udziału w Twoich wykładach o Zwierzach. mam nadzieję że będzie jeszcze okazja posłuchać i podyskutować o nich.
się rozpisawszy :D
do zobaczenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: wtorek, 1 czerwca 2010, 12:12 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Wczoraj bylem w pracy, robie wiec to dzis: dziekuje wszystkim uczestnikom.

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: wtorek, 1 czerwca 2010, 13:47 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 17 września 2007, 22:29
Posty: 407
Lokalizacja: Gdynia
Ejoo, zioooom, fajnie było ;)

_________________
One string to rule them all
One string to find them
One string to bring them all
and in the music bind them


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: wtorek, 1 czerwca 2010, 14:06 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 listopada 2008, 11:33
Posty: 137
Lokalizacja: Warszawa/Piastów
I ja składam podziękowania na ręce Tin oraz Kota. Gratuluję tej konferencji i oby było tylko lepiej na następnych. Dzięki Stadu za to że byli i wszystkim z którymi mogłem zamienić słowo lub dwa. Dzięki Lyshannie za zrozumienie, ekipie imprezowej za bounsy do 4 rano, za piękną pogodę i przyjemność przebywania z miłymi ludźmi.
End for Morgana, Bradius, Changer, Berenika: thank you all for the wonderful workshop. I hope for more:)

Do zobaczenia niebawem i życzę wszystkim wszystkiego dobrego :)

_________________
"Przed bzu czarnego i jałowca siedliskiem
zdejmuje kapelusz i kłaniam się nisko."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: wtorek, 1 czerwca 2010, 14:23 
Offline
Nadmilczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2009, 15:40
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa/Pilzno
Ja również chciałam podziękować wszystkim - tym których znałam i tym, których poznałam za ciepłe przyjęcie. Za wspaniałą atmosferę. Berenice, Michałowi i Piotrkowi za swego rodzaju opiekę :) Tin i Kotu za organizację, wszystkim którzy prowadzili rytuał otwierający i zamykający (było pięknie!), Lyshannie za niesamowity magiczny koncert, Berenice za warsztaty pathworkingu (totalny odlot) i za wszystkie warsztaty. Wszystkich nie dam rady wymienić, ale naprawdę czułam się wspaniale, wyniosłam wiele wiedzy i wracałam do Warszawy z ogromnym pozytywnym zastrzykiem energii!
Naprawdę, każdemu z osobna dziękuję. Bez Was wszystkich to nie byłoby to samo!
Dzięki!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: środa, 2 czerwca 2010, 14:34 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2009, 18:52
Posty: 667
Lokalizacja: prosto z drzewa
przyłączam się do podziękowań i zapytuję, czy można się już zapisać na następną? :lol:

_________________
Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. I widzisz, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: "Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: środa, 2 czerwca 2010, 16:11 
Offline
PFI Witch
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 13 września 2007, 16:04
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa :)
Dziękuję wszystkim przyjaciołom, których mogłam tam uściskać, muzykom - nam wszystkim - za energię, a najbardziej Ewenkowemu Słoneczku za .. wszystko :)

_________________
"Call it a clan, call it a network, call it a tribe, call it a family. Whatever you call it, whoever you are, you need one."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: niedziela, 6 czerwca 2010, 23:41 
Offline
Murderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 17 września 2007, 21:30
Posty: 124
Lokalizacja: Warszawa
Byłam wyjechana do lasu na jakiś czas, więc dziękuję wam za spotkanie na konferencji dopiero teraz. Miałam takie fajne poczucie jedności. Jak widać, za długo ono nie potrwało, ale cóż, tak to już bywa, że ludzie potrzebują się czasem trochę pokłócić i poobrażać. Wszędzie tak jest, w każdym pogańskim środowisku na świecie. Mam nadzieję, że mimo wszystko w podobnym składzie zobaczymy się za rok! :-)

_________________
- Gdyby twój dom się palił, co byś z niego wyniosła?
- Ogień.

Jean Cocteau


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 7 czerwca 2010, 00:38 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): wtorek, 18 maja 2010, 22:29
Posty: 304
Dzięki wszystkim za spotkanie :) Zwłaszcza miło będe wspominał koncert harfiarki Lyshanny oraz wieczorne spacery po lasach i imprezy - choć może nie było mnie widać na wykładach i w tańcu to jednak tak już mam że ani do jednago ani drugiego się nie nadaje - co nie zmienia fakty że świetnie się bawiłem :)

_________________
A Moment in Valhalla...

"Czcij Bogów, kochaj kobiety i broń Ojczyzny"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 02:40 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Hej,

otrzymałam od naszych PFI-owskich Czechów zdjęcia z Konferencji :-) Jeśli ktoś ma jakieś do podzielenia się, napiszcie na PW. Zasatanowimy się jak możemy się nimi w bezpieczny sposób podzielić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: środa, 9 czerwca 2010, 12:48 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2010, 02:23
Posty: 36
Witaj Tin...
Dobrze, że ktoś utrwalił fotograficznie chwile z Konferencji, ja niestety nie wziąłem aparatu, może wyślesz część na mail, jeśli jest ich większa ilość to może za pośrednictwem hostingu wyślij to pl?

Pozdrawiam Sława!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: piątek, 11 czerwca 2010, 00:40 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Na razie zbieramy je na FB, potem może uda się stworzyć z tego jednolitą galerię na Picassie, żeby tylko wybrani mieli do niej dostęp.

Uwaga: jeśli jest ktoś, komu przeszkadza umieszczanie zdjęć ze swoim wizerunkiem na portalach społecznościowych czy innych galeriach, proszę o informację na PW. Będziemy chronić prywatność uczestników Konferencji Majowej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: niedziela, 13 czerwca 2010, 22:14 
Offline
Murderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 17 września 2007, 21:30
Posty: 124
Lokalizacja: Warszawa
Wiem, że Arim już kolportował na facebooku, ale dla porządku wklejam adres do zdjęć także tu:
http://picasaweb.google.com/arimeq/Konf ... irectlink#

Enjoy! :)

_________________
- Gdyby twój dom się palił, co byś z niego wyniosła?
- Ogień.

Jean Cocteau


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL