Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest wtorek, 16 kwietnia 2024, 07:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: piątek, 2 kwietnia 2010, 18:45 
Mam pytanie do organizatorów.
Co nowego w sprawie majowej konferencji? Wiemy już coś bliżej - miejsce, koszty i ostateczny termin? Poważne zapowiedzi w tej sprawie padły podczas spotkania PFI w Warszawie. Czy są już jakieś konkrety?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: sobota, 3 kwietnia 2010, 00:50 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Pyrrusie,

kroki zostały poczynione takie, że wystosowane zostały maile do trzech miejsc z pytaniem o wolny termin. Na pierwszym miejscu stawiamy na ośrodek w malowniczych lasach pod Płockiem w terminie 28-30.05. Gdy dostanę odpowiedź, dam znać. Miejsce jest piękne, czyste, i uderzająco tanie.

Jeśli chodzi o program: chcemy zaprosić przede wszystkim Morganę, Międzynarodowego Koordynatora PFI - rozmawiam z nią właśnie na temat możliwych warsztatów wiccańskich lub ogólnopogańskich.

Berenika zapowiedziała się z inetnsywnymi warsztatami z pathworkingu. 9 kwietnia spotykam się z RKP, gdzie poproszę Leszę o wygłoszenie wykładu, bo za każdym razem wychodzi fantastycznie. Chcę także wystosować zaproszenie do PFI Czechy z prośbą o jakieś wystąpienie, w zeszłym roku mieliśmy dwie sympatyczne Czeszki, być może w tym roku nasi bracia z Południa znowu zechcą się do nas dołączyć.

Jestem w trakcie rozmów z zaprzyjaźnionymi poganami-muzykami folkowymi, chciałabym zaprosić ich, aby dopisało w tym roku także artystycznie.

Koszty będziemy w stanie obliczyć dopiero za jakiś czas, ale z pewnością będzie to w okolicach sumy zeszłorocznej.

Będziemy informować na bieżąco.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: sobota, 3 kwietnia 2010, 15:39 
Dzięki Pyrrusie, że poruszyłeś temat majowej konferencji. Od ostatniego oficjalnego spotkania PFI w Warszawie temat ucichł i znikł z przestrzeni, a niektórzy (w tym ja) mile wspominają ostatnią konferencję w Stęszewku i chcieli by zachowac tą majową tradycję PFI.
Termin 28-30.05 mnie osobiście bardzo odpowiada!
Obecność Morgany, Berenika z pathworkiem, poganie z folkiem...super, oby się spełniło.
Chętnie przyłączę się i wspomogę organizację konferencji, korzystając z mojego skromnego, ale skutecznego zaplecza manadżerskiego :-)

Zachęcam również wszystkich zainteresowanych Pogańską Konferencją Majową 2010 do dyskusji, dzielenia się pomysłami, wsparcia inicjatywy, bo maj ku nam dużymi krokami.

Pozdrawiam serdecznie Maklucz (Justyna)

Ps. Widomość podobnej treści zamieszczam na Facebooku w PFI Polska (bo FB to żywotne medium).


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: piątek, 9 kwietnia 2010, 18:52 
Offline
Manaderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:35
Posty: 901
Lokalizacja: Wrocław
Maklucz, możemy być nawet w jednym domku, tym razem obiecuje że nie bede robił boruty o czwartej rano ;)

_________________
Obrazek
-------------------
gg 4217782

Hakken napisał(a):
Mazowsze jest niestety gorzej zaopatrzone w miejsca kultowe, mam tylko jeden chram i to, Warszawkim zwyczajem, nowy :)


wegetarianin - słowo w języku indian ojibwa oznaczające "za głupi by polować"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: piątek, 9 kwietnia 2010, 20:56 
Drogi Asusie, bardzo mi miło z tego powodu, że "w jednym spali domku, jeden na górze, drugi na dole", ale w tym roku to ja zamierzam niespać, bębnić, tańczyć, robić borutę i wywijać koziołki...więc się nie martw...damy radę :-)

Jakaś straszna cisza nastała w majowym temacie...HALO, czy jest jeszcze ktoś, kto chce robić coś...kto jedzie, a kto nie...niech wypowie sie...maj już blisko, czas coś rzeknąć mimo wszystko...:-)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: piątek, 9 kwietnia 2010, 22:04 
Maklucz napisał(a):
Jakaś straszna cisza nastała w majowym temacie...HALO, czy jest jeszcze ktoś, kto chce robić coś...kto jedzie, a kto nie...niech wypowie sie...maj już blisko, czas coś rzeknąć mimo wszystko...:-)


Ja chcialam przyjechac i zrobic warsztat ale moj przyjazd uzalezniony jest od kilku czynnikow i nie wiem jak to bedzie. Ale nawet jesli nie bedzie mnie na konferencji to i tak przyjade w czerwcu wiec mam nadzieje z eznowu sie spotkamy. :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: piątek, 9 kwietnia 2010, 22:38 
Maklucz napisał(a):
Jakaś straszna cisza nastała w majowym temacie...HALO, czy jest jeszcze ktoś, kto chce robić coś...kto jedzie, a kto nie...niech wypowie sie...maj już blisko, czas coś rzeknąć mimo wszystko...:-)


Bez obaw, jest jeszcze wielu, którzy mają zamiar się zjawić, na przykład ja:)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: sobota, 10 kwietnia 2010, 00:21 
Agni, byłoby naprawdę super jakbyś była i warsztat zrobiła!
A na te Twoje czynniki, znajdziemy jakieś odczynniki...powiedz tylko w czym rzecz, a ruszę na odsiecz! Jak majowy nie upleciesz mi wianuszek to w czerwcu napasę Ci brzuszek. W barze, sprawa to jasna, że za karę zjesz pół ciasta...hi, hi... :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: sobota, 10 kwietnia 2010, 12:22 
Offline
Nadszefowa

Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 11:44
Posty: 31
Hi everyone,

It is definite - I will be coming to the May conference.
I have booked my tickets and will be arriving in Warsaw on Thursday May 27th :D

I hope to meet many of you - some old friends and some new too.

I haven't planned a workshop yet.
What would you like me to talk about??
Please let me know.

Bright Blessings,
Morgana


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: sobota, 10 kwietnia 2010, 12:55 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Hej Maklucz, cieszę się, że się interesujesz.

Sprawy techniczno-logistyczne będziemy omawiać w gronie organizatorskim (zapraszam na podforum członkowskie), żeby nie wprowadzać nieporozumień. Tu jednak warto by usłyszeć od zainteresowanych, o czym chcieliby posłuchać, a o czym sami mogliby nam poopowiadać.

OFICJALNE OGŁOSZENIE TU: http://www.pl.paganfederation.org/index ... rencja2010
SZCZEGÓŁY
Termin: 28-30.05 (ostatni weekend maja)
ZMIANA MIEJSCA: Ośrodek Wypoczynkowy "Boruta" w Grotnikach pod Zgierzem, Łódzkie http://www.grotniki.hg.pl/plan.html
Zaproszeni goście: Morgana (potwierdzone), PFI Czechy (potwierdzony: NC Cody; nie potwierdzeni: 3-4 osoby z PFI Czechy), RKP (zaproszę ich w piątek, przede wszystkim Leszę), Ganetliyvsgv Asgaya (Keepers of the Sacred Traditions of the Pipe, Czerokezi), Agni i Mike (wiccański kowen z Anglii), Bradius (UAM)

PROGRAM SKOMPLETOWANY
1. ekumeniczny rytuał otwierający i zamykający (zaprojektujemy go tak, aby każda ścieżka coś w nim robiła, poszukujemy chętnych!)
2. wieczory muzyczne ze wspólnymi tańcami i chantowaniem (Morvenn prowadzi warsztaty tańca celtyckiego, a Lyshanna zaszczyci nas swoim śpiewem i Harfą), będziemy prosić o przywiezienie grzechotek, bębnów itp., a nawet butelek i innych nietypowych instrumentów
3. Zawody storytellingu (poza konkurencją "otwartą" postaram się jeszcze przygotować kilka zadań specjalnych - np. 3 min. opowiadania na zadany mitologiczny temat), a jako przygotowanie do zawodów mój warsztat poniżej:
4. Tin: warsztaty z dywinacyjnego czytania mitów - dziedzictwo bardów w praktyce (w tym część zajęć w języku angielskim)
5. Berenika i Mohegan: intensywne warsztaty pathworkingu
6. Grupa szamaniąca - wstęp do szamańskiego ceremoniału oraz rytuał szamański kolejnego wieczoru
7. Agni i Mike: wiccańskie warsztaty z sacrum oddechu i głosu: czantowanie run, jako wstęp do:
8. Agni i Mike: warsztaty rytualnego malowania ciała
9. Morgana: wykład o Doreen Valiente i pokaz filmu "The Charge of the Goddess - a multilingual project", z możliwością zakupu tego DVD (po angielsku)
10. Morgana: praktyczne warsztaty "Wicca - cykle lunarne i solarne - jak je świętujemy?" (po angielsku)
11. Amvaradel: Zwierzęta mocy – między symboliką a etologią i psychologią zwierzą
12. Cody, NC PFI Czechy: wykład na temat pracy z lokalnymi Bogami i Boginiami czeskiej ziemi
13. Lesza, RKP: wykład o doświadczeniach ze słowiańskimi Bogami i Boginiami polskiej ziemi
13. Ganetliyvsgv Asgaya: warsztaty prowadzone przez anglojęzycznego Czirokeza - "Conversations with the Laughing Dog", wprowadzenie do Tradycji Fajki
14. Bradius: wykład o pogaństwie greko-rzymskim (po angielsku): Rzymski kalendarz świąt a Wiccańskie Koło Roku

EDIT: Zauważcie proszę, że uaktualniam listę propozycji przez edytowanie na bieżąco, także czytajcie uważnie!

EDIT: WSZYSTKIE MIEJSCA WYCZERPANE


Ostatnio edytowano wtorek, 11 maja 2010, 00:48 przez Tin, łącznie edytowano 12 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Konferencja majowa 2010
PostNapisane: sobota, 10 kwietnia 2010, 13:43 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Wybieram się na spotkanie majowe
Mogę zaproponować poprowadzenie prelekcji lub prelekcji i mini-warsztatów na jeden z tematów (do wyboru):
1. Symbolika Tarota starego i nowego eonu
2. Zwierzęta mocy – między symboliką a etologią i psychologią zwierząt
3. Sztuka wizyjna – wprowadzenie i wstęp do praktyki

Ad.1 Rzecz będzie głównie o Tarocie Thota, podobieństwach i różnicach między Tarotem Thota a klasycznymi taliami. Temat wymaga również przedstawienia podstawowych założeń thelemy, systemu stworzonego przez Aleistra Crowleya.
Ad. 2. Symbolika zwierząt w różnych kulturach porównana z naukową wiedzą o wybranych gatunkach. Proponowałabym, by osoby zainteresowane tematem wskazały 3-4 gatunki, które mogłabym szerzej omówić.
Ad. 3 Prezentacja kilku wybitnych twórców przemieniających wizje w dzieła sztuki o dużej sile oddziaływania, ale też wskazówki jak pracować z wizjami, niezależnie od tego czy dysponuje się talentem artystycznym.

Głosowanie zorganizowałam w odrębnym wątku tutaj

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: sobota, 10 kwietnia 2010, 14:34 
Ja wczesniej proponowalam warsztat zwiazany z energia i sakrum oddechu i glosu, czescia ktorego byloby czantowanie run ale jest to cos okolowiccanskiego wiec raczej tylko dla zainteresowanych wicca. Nie wiem czy bylo by na to zapotrzebowanie. Ciagle moge to tez poprowadzic. O ile oczywiscie bede mogla przyjechac.

Maklucz - ja nie chce wracac z Polski znowu ciezksza o 5 kilo wiec chyba postaram sie o ten majowy wianek dla ciebie. :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: sobota, 10 kwietnia 2010, 15:06 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 listopada 2008, 11:33
Posty: 137
Lokalizacja: Warszawa/Piastów
Ja chętnie przygotuję kadzidło na rytuał, jeśli jest taka potrzeba :)
zapowiada się bardzo interesująco!!

_________________
"Przed bzu czarnego i jałowca siedliskiem
zdejmuje kapelusz i kłaniam się nisko."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: sobota, 10 kwietnia 2010, 18:13 
Tin napisał(a):
Hej Maklucz, cieszę się, że się interesujesz.Sprawy techniczno-logistyczne będziemy omawiać w gronie organizatorskim (zapraszam na podforum członkowskie), żeby nie wprowadzać nieporozumień.

Dziękuję za zaproszenie, skorzystam na pewno. Jak wcześniej proponowałam mogę wesprzeć sprawę od strony organizacyjnej. Na ten moment, nie mam nic co mogłabym zaproponować od siebie "szerszej gawiedzi", ponieważ tematy bliskie mojemu sercu są w trakcie nauki i oczekiwania. Pozdrawiam :-)

Amvaradel napisał(a):
Mogę zaproponować poprowadzenie prelekcji lub prelekcji i mini-warsztatów na jeden z tematów (do wyboru):1. Symbolika Tarota starego i nowego eonu2. Zwierzęta mocy – między symboliką a etologią i psychologią zwierząt3. Sztuka wizyjna – wprowadzenie i wstęp do praktyki

Witaj Amvaradel. Jako, że sama posługuję się Tarotem i wciąż się go uczę, to mój głos jest na punkt 1. (Tarot), no i dzięki za tak róznorodne propozycje. Pozdrawiam :-)

agni napisał(a):
Ja wczesniej proponowalam warsztat zwiazany z energia i sakrum oddechu i glosu, czescia ktorego byloby czantowanie run ale jest to cos okolowiccanskiego wiec raczej tylko dla zainteresowanych wicca. Nie wiem czy bylo by na to zapotrzebowanie. Ciagle moge to tez poprowadzic. O ile oczywiscie bede mogla przyjechac. Maklucz - ja nie chce wracac z Polski znowu ciezksza o 5 kilo wiec chyba postaram sie o ten majowy wianek dla ciebie

Hej Agni. Zgłaszam od siebie, że zapotrzebowanie na czantowanie run jest i JEST ZAPOTRZEBOWANIE NA TWÓJ PRZYJAZD, bo inaczej moje słodkie groźby wprowadzę w czyn i odchudzać się będziesz razem ze mną :D Buziak.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: sobota, 10 kwietnia 2010, 19:07 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 19 maja 2008, 20:16
Posty: 423
Lokalizacja: Na Pograniczu, między Malborkiem a Elblągiem
Witam,bardzo chcialbym uczestniczyc w tym spotkaniu. 2 lata temu bylem na konferencji pod Poznaniem. I bylo to dla mnie niezapomniane przezycie!! Gram na flecie prostym...Wtedy dolaczylem sie spontanicznie do Lyshanny.A to moze zawodzenie??,zalezy od uszu sluchaczy, np w domu kaza mi sie gdzies schowac ;p Jesli chodzi o Tarota,jestem jak najbardziej za,sam wroze (choc poki co Arkana Wielkie tylko,do mnogosci Malych nie mam pamieci ;p ) Wiec BARDZO prosze dajcie jakos znac na priv ja juz zostana ustalone koszty miejsce i czas. Papa.

_________________

Born of Water
Cleansing, powerful
Healing, changing
I am.


Cokolwiek by się nie działo, My, Czarownice zawsze jesteśmy bezpieczne. To My przydarzamy się innym ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: sobota, 10 kwietnia 2010, 19:10 
Hej Michiru, pamietam cie z konferencji dwa lata temu. Moze znow sie spotkamy. :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: sobota, 10 kwietnia 2010, 19:15 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 19 maja 2008, 20:16
Posty: 423
Lokalizacja: Na Pograniczu, między Malborkiem a Elblągiem
Hej Agni ja CIebie tez:) Bardzo chcialbym :) ale czy bedzie dla mnie miejsce to juz inna kwestia niezalezna ode mnie...nawet zostawilem sobie urlop na zadanie,by praca nie przeszkodzila mi jak rok temu przyjechac do Warszawy. :( papa :)

_________________

Born of Water
Cleansing, powerful
Healing, changing
I am.


Cokolwiek by się nie działo, My, Czarownice zawsze jesteśmy bezpieczne. To My przydarzamy się innym ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: sobota, 10 kwietnia 2010, 23:14 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Michiru, jak Ci pisałam, miejsce na pewno się znajdzie. Nie zarezerwowaliśmy na razie określonej ilości miejsc noclegowych, tylko przybliżoną. Ale już widzę, że zainteresowanie jest spore, cudownie.

Otrzymałam wiadomość od PFI Czechy, że NC nie będą mogli dotrzeć na konferencję, ale kilka osób jest zainteresowanych. Poproszono mnie, abym przygotowała coś z druidyzmu. W zeszłym roku próbowałam przedstawić z marnym powodzeniem temat jednak zbyt rozległy i niszowy, aby nadawał się na jeden ogólny wykład. Myślę, że tym razem połączę zawody storytellingu z praktycznymi warsztatami z czytania mitów w celach dywinacyjnych - czyli opowiem konkretnie o filozofii bardów i kulcie słowa mówionego u Celtów, a potem wypróbujemy to sami. Myślę, że to się także gościom z Czech spodoba - przynajmniej jeden mit celtycki zrobilibyśmy po angielsku.

Oto propozycje Morgany:
1. 30 minutowy wykład o Doreen Valiente oraz pokaz filmu "The Charge of the Goddess. - a multilingual project". Będzie możliwość zakupienia DVD.
2. Praktyczne warsztaty "Wicca - cykle lunarne i solarne - jak je świętujemy?"
3. Oba :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: niedziela, 11 kwietnia 2010, 18:14 
Offline
Nadmilczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 24 czerwca 2009, 22:59
Posty: 28
Może w końcu i ja się udzielę....Chciałbym tam być...Tylko jakieś szersze wiadomości....konkretne ...na temat miejsca i cennika pobytu byłyby miłe... :roll:

_________________
Śnij , jakbyś miał żyć wiecznie...Żyj , jakbyś miał dziś umrzeć...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: niedziela, 11 kwietnia 2010, 18:39 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): niedziela, 7 lutego 2010, 01:33
Posty: 43
Lokalizacja: Mierzeja Wiślana
Też bym się w sumie chętnie wybrał, tylko jeszcze nie wiem czy będę mógł. :)


EDIT: Podpisuję się pod pytaniem Sebastosa.

_________________
gg 8066666


Ostatnio edytowano niedziela, 11 kwietnia 2010, 19:58 przez Ndriu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: niedziela, 11 kwietnia 2010, 18:54 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 22 sierpnia 2008, 18:47
Posty: 140
Lokalizacja: Krasnystaw/Gloucester
Ja również zamierzam się pojawić

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: niedziela, 11 kwietnia 2010, 21:16 
Hej Velkan. Cieszę się, że będziesz, super, pozdrawiam :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 00:17 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Sebastos, Ndriu - świetnie, że jesteście zainteresowani.

W najbliższym tygodniu otrzymujemy dopiero potwierdzenie miejsca, ale na pewno będzie to jedno z dwóch, które podałam wyżej w informacjach. Kosztów jeszcze nie możemy podać, ale w zeszłym roku było to 150 PLN (nocleg i wyżywienie), postaramy się, aby ta kwota w tym roku była podobna, chociaż to zależy od ostatecznie wynegocjowanej ceny z ośrodkiem.

Newsy:

1. PFI Czechy potwierdziły przybycie (patrz: update programu wyżej)
2. PFI Austria: znalazł się chętny prelegent, właśnie ustalam temat wystąpienia
3. Bradius, anglojęzyczny członek PFI Polska, wygłosi wykład na temat neopogaństwa helleno-rzymskiego
4. Część ekipy muzycznej już potwierdzona: będzie muzyka na żywo, a także w sobotę warsztaty tańca celtyckiego Morven!

Ponieważ spora część wykładów/warsztatów będzie w języku angielskim, zapewnimy tłumaczenie na język polski.

EDIT:

Prelegent z PFI Austria okazał się być... pół-krwi Czerokezem. Ganetliyvsgv Asgaya zapowiedział swój przyjazd, a sam o propozycjach warsztatów napisał:

Ganetliyvsgv Asgaya napisał(a):
As far as topics are concerned, I am quite flexible. I have done lectures on the Wheel of Medicine, teachings on the Pipe and the prophesied Age of the Pipe, the Way of Right Relationship, the Medicine Lodge of the Heart, etc etc etc. I'm currently working on a talk geared towards bridging the gap between paganism and indigenous ways, something geared towards integration and mutual respect. For the upcoming BMWC (Czech Republic) I'll be doing a presentation about Living in a Time of Prophecy.

You can find some information about things I've been doing here in Austria at http://www.goodmedicine.at (which is also here on Facebook). In addition to these things, I am also an initiate in the welsh shamanic-bardic-druidic tradition known as the Awenyddiad (http://www.awenyddiad.org), so I can likewise talk on those matters as well. I tend to be rather flexible!


Coś z tego będziemy musieli wybrać, aż nie wiem co mam powiedzieć, konferencja zaczyna nam się robić międzynarodowa :P


Ostatnio edytowano poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 02:20 przez Tin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 02:14 
Offline
Nadmilczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 24 czerwca 2009, 22:59
Posty: 28
Tin.....po prostu fantastycznie.....na bieżąco będę śledził przygotowania do tej konferencji ....mam nadzieję na nauczenie się czegoś nowego no i oczywiście dobrą rozrywką... :D

_________________
Śnij , jakbyś miał żyć wiecznie...Żyj , jakbyś miał dziś umrzeć...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 02:19 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Changer, bo tak tłumaczy się imię Ganetliyvsgv Asgaya, poprosił jeszcze o przekazanie Wam (jutro przetłumaczę na polski, bo dziś już odpadam):

Changer napisał(a):
As I mentioned before, I tend to be quite flexible. On several occasions for the PFI-Austria, I simply called the talks "Conversations with the Laughing Dog" for purposes of putting things on the calendar, and just let Spirit flow from there. It's always interesting what comes out as a result.

One thing you could mention on the PFI Poland forum for those who are interested- the Pipe traditions have an unbroken lineage/ tradition which goes back to at least 2000 BCE. That makes it one of the oldest continually-practiced spiritual traditions on the planet. :) I'm also a Pipemaker (council member of the Keepers of the Sacred Traditions of the Pipe, recognized as a "church" in the US), and I could probably have a couple made and finished by the end of May... In case anyone would be interested. The Prophecy of the Age of the Pipe (which we are in right now) talks about the Pipe going out to all nations, so I suppose it would be fitting...


I, dla chętnych, zapoznanie się z tekstem wprowadzającym: http://www.facebook.com/notes/ganetliyv ... 1841706902


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 21:28 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): niedziela, 7 lutego 2010, 01:33
Posty: 43
Lokalizacja: Mierzeja Wiślana
Zdecydowanie lepszym miejscem jeśli chodzi o mnie byłaby ta baza pod Pułtuskiem. :) Łatwiejszy dojazd :B

_________________
gg 8066666


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 23:00 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 19 maja 2008, 20:16
Posty: 423
Lokalizacja: Na Pograniczu, między Malborkiem a Elblągiem
Hej Tin:) ciesze sie,ze juz coraz wiecej rzeczy jest wiadomych odnosnie konferencji :) Ja dopisuje sie do Ndriu,Pultusk latwiejszy dojazd od nas z lodowej Polnocy ;) Ciesze sie,ze bedzie tez Barius :) i taniec celtycki...hm...lubie tez taka muzyke,chociaz ostatnio gustuje w hinduizmie(muzyka,taniec i kuchnia ;p ) Wiec jakby co to czeamy na wiesci :)
Pozdrowionka :)

_________________

Born of Water
Cleansing, powerful
Healing, changing
I am.


Cokolwiek by się nie działo, My, Czarownice zawsze jesteśmy bezpieczne. To My przydarzamy się innym ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: wtorek, 13 kwietnia 2010, 02:59 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Michiru, skoro już się przyznałeś do umiejętności muzycznych nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wziął trochę swojej muzyki, własne instrumenty (flet, tak?) i zapodał nam także hinduskie klimaty, na pewno znajdą się chętni, a poza tym to zawsze dobra imprezowa muzyka ;-)

Ostatecznie będą Grotniki pod Zgierzem, łódzkie. Podstrona konferencji pod adresem: http://www.pl.paganfederation.org/index ... rencja2010

EDIT: PROSZĘ DEKLARUJCIE UCZESTNICTWO DO MNIE NA PW JAK NAJSZYBCIEJ


Ostatnio edytowano środa, 14 kwietnia 2010, 16:43 przez Tin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: środa, 14 kwietnia 2010, 16:36 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2009, 18:52
Posty: 667
Lokalizacja: prosto z drzewa
ja natomiast mam bardzo przyziemne pytanie: jak z wyżywieniem? :mrgreen: znajdzie się coś dla "za głupiej, by polować"? :wink:

_________________
Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. I widzisz, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: "Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Majowa konferencja 2010
PostNapisane: środa, 14 kwietnia 2010, 16:42 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Kallisto, rozpisaliśmy się w tym wątku, ale oficjalne ogłoszenie wraz ze wszystkimi informacjami (także o wyżywieniu) znajdziesz tu w Dziale Ogłoszenia Federacji, albo na stronie głównej PFI Polska, tu: http://www.pl.paganfederation.org/index ... rencja2010

EDIT:
zauważcie, że dokonałam pewnych poprawek w programie (doszedł wykład Leszy, w odpowiedzi na wykład Cody'ego, dopisałam Bradiusa z rzymskim kalendarzem świąt, bo mi jakimś cudem wcześniej umknął, wyszczególniłam także ceremoniał szamański)


Ostatnio edytowano środa, 21 kwietnia 2010, 23:34 przez Tin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL