Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 11:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Gdzie chcesz się spotykać
Ankieta wygasła piątek, 8 maja 2009, 15:58
Pierwotne miejsce 43%  43%  [ 6 ]
Ostatnie miejsce 14%  14%  [ 2 ]
Całkiem nowe miejsce - z alkoholem 7%  7%  [ 1 ]
Całkiem nowe miejsce - bez alkoholu 36%  36%  [ 5 ]
Liczba głosów : 14
Autor Wiadomość
 Tytuł: Warszawskie spotkania cykliczne - miejsce
PostNapisane: niedziela, 26 kwietnia 2009, 15:58 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Ankieta trwa 12 dni. Aby uznac jej wartosc chce co najmniej 8 glosow.

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne - miejsce
PostNapisane: niedziela, 26 kwietnia 2009, 18:11 
Hajdamaka napisał(a):
Ankieta trwa 12 dni. Aby uznac jej wartosc chce co najmniej 8 glosow.


Kocie, ja nie oddam głosu w tej ankiecie, bo żadna opcja mnie uwzglednia. Jest mi wszystko jedno, czy tam będzie alkohol czy nie. Ale trochę mam dość dymu tytoniowego. W ankiecie nie ma pytania o to, czy lokal ma być dla palących, czy nie :twisted:

Oddaję głos za dowolnym lokalem dla niepalacych. Palacze mogą wychodzić na dwór. Wyjdzie im i taniej i zdrowiej :roll:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 26 kwietnia 2009, 18:34 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Raw - na ogol dla niepalacych sa tylko knajpy bez alkoholu, herbaciarnie itd. Wiec jezeli ma to byc obligatoryjny zakaz palenia wewnatrz zaglosuj na opcje "bez alkoholu".
W przeciwnym wypadku zawsze mozesz dogadac sie z uczestnikami, aby wychodzili na papierosa. Osobiscie nie znam pubu z alkoholem, w ktorym nie wolno palic.

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 kwietnia 2009, 02:19 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 26 lipca 2008, 18:41
Posty: 225
Lokalizacja: Warszawa
to może jakiś plener?
z tego co kojarzę już kiedyś były jakieś spotkania pogan po różnych parkach...

_________________
"Ty nie jesteś kobietą, jesteś wiedźmą. A wiedźma to wiedźma - nie ma dobra, czy zła"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 kwietnia 2009, 10:54 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 29 lutego 2008, 02:33
Posty: 219
Jestem za ostatnim miejscem - o ile w ostatnie czwartki miesiąca nie bedzie koncertów. Może z Goss coś na ten temat pogadać?:)

Stare miejsce lubię bardzo ale z tego co wiem i tak przestaje istnieć niedługo, więc to zadne rozwiązanie. Chyba ze coś sie zmieniło i miejsce jest uratowane od zagłady?

Jestem tez za alkoholem, w końcu są to spotkania towarzyskie a jako poganin lubie się napić z przyjaciółmi. Chociaż w herbaciarniach bywa winko jakieś ale ceny są różne, a do tego, przynajmniej co do jednej, bywają powazne problemy z rezerwacją miejsc i wywiązywaniem się lokalu z zobowiązań


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 kwietnia 2009, 10:59 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Ankieta jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych spotkaniami, takze dla Goss :)

Stare miejsce ma czas jeszcze pare miesiecy, pozniej zobaczymy (ewentualnie).

Nuit - spotkania na lonie natury sa fajne, ale z powodu duzej mobilnosci takich spotkan moze byc problem z dotarciem. Jednak zrobienie dodatkowego spotkania (jak np. kiedys na Polach Mokotowskich, kiedy sie poznalismy) jest swietnym pomyslem i na pewno kiedys zorganizuje (lub dolacze do organizowanego).

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 kwietnia 2009, 11:00 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 29 lutego 2008, 02:33
Posty: 219
Nie chodzi o Jej głos tylko o zorientowanie się w możliwościach korzystając z Jej znajomości lokalu :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 kwietnia 2009, 11:07 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Ma to sens tylko wtedy, jezeli nigdy w ostatnie czwartki miesiaca (oraz najlepiej takze tydzien wczesniej) nie bedzie koncertow.
Jestem lewniwy i nie mam zamiaru co miesiac informowac wszystkich ludzi (a to nie tylko to forum) o zmianach lolaku w zaleznosci od koncertu/jego braku.

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 28 kwietnia 2009, 14:45 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 27 marca 2009, 02:02
Posty: 57
Lokalizacja: Warszawa
Popieram niepalenie! Wszystkimi piśmiennymi kończynami podpisuję się pod tym pomysłem ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 28 kwietnia 2009, 15:12 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
A czy ktos zna lokal z alkholem i zakazem palenia? Wiem, ze jest taki (zreszta z tego co widzialem przez moment bardzo klymatyczny) w Poznaniu. W Warszawie do glowy przychodza mi tylko Sphinxy z podzialem sali itd.
Bo widze, ze trzeba szukac lokalu dla niepalacych, a znowu nie wszystkim bedzie pasowal lokal bez piwa (mi akurat nie, bardzo lubie dobra herbate czy kawe).

Osobiscie mam na oku 3 herbaciarnie, w czesci sprzedawany jest rowniez alkohol (likiery, nalewki itd.). Nie wiem jak z paleniem oraz z miejscem. Ktoregos dnia przydalby sie ktos z samochodem i trzeba zrobic objazd po tych miejscach.

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 28 kwietnia 2009, 16:37 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 29 lutego 2008, 02:33
Posty: 219
zawsze mozesz wysłać kilku ochotnikom(np. mi) adresy, bedzie szybciej jesli kilka osób zda sprawozdania a kazdemu z osobna łatwiej jedno miejsce sprawdzic;)

swoją drogą sie boje troche ze skonczymy na herbatce jak jakieś kółko różańcowe a nie poganie;p ale jesli faktycznie większość woli to pomoge. Tylko zastanawiam sie jak interpretować ankiete, bo chyba zarówno ci ze starego jak i ostatniego miejsca są za piciem i paleniem?

i jeszcze jedno - wobec powstających spotkań alternatywnych - bardziej merytorycznych, może spotkania towarzyskie pozostawic przy starej formule w pubie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 28 kwietnia 2009, 17:05 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Mohegan napisał(a):
i jeszcze jedno - wobec powstających spotkań alternatywnych - bardziej merytorycznych, może spotkania towarzyskie pozostawic przy starej formule w pubie?


Jestem za, zwłaszcza, jak jest na tyle ciepło, że można w ogródku siedzieć to nie ma co się gnieździć po zadymionych pomieszczeniach. A spotkania towarzyskie są min własnie po to by poganin mógł się napić z poganinem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 kwietnia 2009, 09:36 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): niedziela, 18 stycznia 2009, 03:49
Posty: 109
Lokalizacja: Warszawa
Takie pytanie dla tych co im dymek przeszkadza- tak na chłopski rozum wydaje mi sie że stare miejsce przez to że było na zawnątrz pod daszkiem było chyba dla was mniej uciążliwe nie? Bo tak jakby ten temat pojawił się przy okazji nowego miejsca, więc może palenie jest po prostu bardziej dokuczliwe w pomieszczeniach zamknię tych jak piwnica ostatnio...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 1 maja 2009, 14:34 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 16:55
Posty: 61
Lokalizacja: Warszawa
Co do alących, jest ich wielu i nie mżna biedaków zamykać w lokalu dla niepalących. :) A np puki lato, może by jakiś pub z ogródkiem, wtedy mozna palić i mieć świeże powietrze. W w naszym stałym miejscu to ten ogródek był zamknięty plastikowymi ścianami i daszkiem i tak było zawsze pełno dymu.
A właściwie te pola mokotowskie to chyba niegłupi pomysł. pub jest. ogródek jest i jest do tego zielono, a to nie jest tak daleko od centrum. :)
Co do starego miejsca, puki sie nic nie znajdzie niech bedzie. Jednak trzeba szukac, bo przecież mają go chyba zamknąc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 4 maja 2009, 10:56 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Nie zamknąć, tylko przenieść i z tego co wiem to nie tak od razu. W stałym miejscu ogródek jest otwierany na lato, ściany to wersja na chłodne pory roku ;)
Pola Mokotowskie to imho kiepski plan, masa ludzi, kiepskie i drogie knajpy. To już lepiej skaryszewski, przynajmniej bezpieczniejszy i dużo ładniejszy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 maja 2009, 11:55 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 8 lutego 2008, 23:42
Posty: 291
Lokalizacja: Gdańsk
Ja niniejszym tez zaglosowalam... chociaz nie do konca wiem, na co xP :D Ale z dyskusji wywnioskowalam, ze trafilam tak, jak chcialam. Niedlugo dolacze do waszych spotkan, wiec chyba moge glosowac, prawda? :)
Pozdrawiam,
Yuriko

_________________
"Many people hear voices when no-one is there. Some of them are called mad and are shut up in rooms where they stare at the walls all day. Others are called writers and they do pretty much the same thing" x.x ^^


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 maja 2009, 12:42 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Czyżbyś sprowadzała się do wawy?

_________________
We risk sanity for moments of temporary enlightenment.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 maja 2009, 13:04 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 8 lutego 2008, 23:42
Posty: 291
Lokalizacja: Gdańsk
Na to wychodzi, ale bede mowic, jak juz to zrobie. :) Nie lubie mowic "na zapas"... ;)

_________________
"Many people hear voices when no-one is there. Some of them are called mad and are shut up in rooms where they stare at the walls all day. Others are called writers and they do pretty much the same thing" x.x ^^


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 19 maja 2009, 21:02 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 16:55
Posty: 61
Lokalizacja: Warszawa
Kotku, to gdzie teraz się spotykamy? Tradycyjne miejsce czy to co ostatnio? I spotkanie jest normalnie w ostatni czwartek miesiąca czy przeniesione bedzie na ten czwartek, ze względu na konferencje w Stęszewku?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 20 maja 2009, 15:26 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Spotkanie majowe odbedzie sie w starym, tradycyjnym miejscu na P. Spotykamy sie 28 maja, nic sie nie przesuwa :)

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 27 maja 2009, 22:02 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 27 marca 2009, 02:02
Posty: 57
Lokalizacja: Warszawa
Chce ktoś zarodniki żyworódki? Będę na jutrzejszym spotkaniu i mogę przynieść. Trochę ziemi, trochę wody jak się komu przypomni, jakieś światło i ładnie się przyjmą ^.^

_________________
Jack-of-all-trades, master of none.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 17 czerwca 2009, 14:16 
Hej wszystkim Warszawiakom, wyglada na to ze bede w stolicy od 28ego czerwca do 4 lipca i potem od 20 lipca przez jakis tydzien. Czy wtedy szykuja sie jakies spotkania cykliczne czy alternatywne itp i czy bedzie mi wolno znowu sie pojawic na takim spotkaniu. Sorki za to pytanie ale troche sie pogubilam kiedy i co sie dzieje a wczytwywac sie znowu nie mam za bardzo czasu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 17 czerwca 2009, 15:03 
agni napisał(a):
Hej wszystkim Warszawiakom, wyglada na to ze bede w stolicy od 28ego czerwca do 4 lipca i potem od 20 lipca przez jakis tydzien. Czy wtedy szykuja sie jakies spotkania cykliczne czy alternatywne itp i czy bedzie mi wolno znowu sie pojawic na takim spotkaniu. Sorki za to pytanie ale troche sie pogubilam kiedy i co sie dzieje a wczytwywac sie znowu nie mam za bardzo czasu.


Cyklicznie, to w ostatni czwartek miesiąca, czyli tym razem 25. A alternatywne do cyklicznych można zrobić zawsze :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 17 czerwca 2009, 15:44 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Myślę, że można nawet zorganizować specjalne spotkanie z Tobą agni :)

_________________
We risk sanity for moments of temporary enlightenment.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2009, 13:05 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2007, 21:13
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa
Hej,

Hakken napisał(a):
Myślę, że można nawet zorganizować specjalne spotkanie z Tobą agni :)


Uważam, że to dobry pomysł. Swoją drogą Hakkenie to zazdroszczę Avatara. Od roku fantazjuję o Baby Cthulhu. W zestawie są jeszcze takie zabawki dla Cthulhaska: malutkie, oszalałe z przerażenia laleczki. Urocze.

Pozdrawiam,
Accolon.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2009, 13:23 
Offline
Zwykły Uoś
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 15:01
Posty: 1691
Lokalizacja: W-wa
Accolon napisał(a):
W zestawie są jeszcze takie zabawki dla Cthulhaska: malutkie, oszalałe z przerażenia laleczki. Urocze.


Ano, wiem, wiem. Musiałem niestety je wyciąć aby się na avaterka zmieściły ;)

_________________
We risk sanity for moments of temporary enlightenment.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2009, 13:53 
jak nie ma wtedy cyklicznego lub alternatywnego spotkania to moze byc niecykliczne i niealternatywne tylko prosze nie nazywajcie tego spotkania z Agni. To brzmi jakos za oficjalnie dla mnie. Wole sie pojawic na tej samej zasadzie co wszyscy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2009, 15:24 
agni napisał(a):
jak nie ma wtedy cyklicznego lub alternatywnego spotkania to moze byc niecykliczne i niealternatywne tylko prosze nie nazywajcie tego spotkania z Agni. To brzmi jakos za oficjalnie dla mnie. Wole sie pojawic na tej samej zasadzie co wszyscy.


Ząłatwione. To bedzie to "Extraordynaryjne spotkanie pogan" :)

No, a dlaczego extraordynaryjne? Nie wiesz? ...No bo będzie to spotkanie z Agni :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2009, 15:37 
no to teraz czuje sie lepiej

italiks ma za zadanie zobrazowac moj sarkazm :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 19 czerwca 2009, 15:45 
agni napisał(a):
no to teraz czuje sie lepiej

italiks ma za zadanie zobrazowac moj sarkazm :lol:


:oops: No dobrze, żartowałem.

Chodzi o to, ze zrobimy spotkanie, bo pojawi się nowy gatunek piwa i bedziemy go degustować. Słyszałem Agni, że bedziesz w tym czasie w Warszawie, może wpadniesz? ;)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL