Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 15:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 21:00 
Offline
Milczek

Dołączył(a): środa, 11 maja 2011, 19:52
Posty: 7
Hej! Czy w tym temacie nadal coś się dzieje, czy teraz tylko przez telefony się umawiacie? :) Bo jakby można, to chętnie bym dołączyła (ponownie zresztą :mrgreen: )


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: czwartek, 12 maja 2011, 22:43 
Offline
Nadmilczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 14 sierpnia 2010, 20:48
Posty: 18
Lokalizacja: Szczecin
Jak uzgodnicie coś pewnego w zwiazku ze spotkaniem w Szczecine to być może też się pojawię :-)

_________________
Kto­kol­wiek bie­rze na siebie ry­zyko by­cia sędzią Praw­dy i Wie­dzy, sta­je się pośmiewis­kiem bogów.Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: piątek, 13 maja 2011, 16:30 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 23:55
Posty: 149
Lokalizacja: skądinąd
No właśnie z tym uzgadnianiem coś ciężko nam idzie....ale proponuje 27.05 w Kawiarni Kolonialnej w Galaxy. Godzina 18.

_________________
Córa Odyna staje do walki.
gg 7424151


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: piątek, 13 maja 2011, 16:46 
Offline
Nadmilczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 14 sierpnia 2010, 20:48
Posty: 18
Lokalizacja: Szczecin
[Proponuje Euro caffe w nowo otwartej Galerii Turzyn :-)

_________________
Kto­kol­wiek bie­rze na siebie ry­zyko by­cia sędzią Praw­dy i Wie­dzy, sta­je się pośmiewis­kiem bogów.Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: piątek, 13 maja 2011, 17:54 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 23:55
Posty: 149
Lokalizacja: skądinąd
Może być.

_________________
Córa Odyna staje do walki.
gg 7424151


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: piątek, 13 maja 2011, 23:51 
Offline
Milczek

Dołączył(a): środa, 11 maja 2011, 19:52
Posty: 7
Hem, a w tej kawiarni to piwo dają :mrgreen: ? Czemu się umawiacie w galeriach, brr?! To mało pogańskie :wink:
Ok, no cóż, może stara gwardia się pojawi, liczę na to, ale of kors chętnie zobaczę nowe twarze :) Jak na 18, to będę co najmniej godzinną obsuwę miała. To deklarujcie się konkretnie - ja zawituję :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: niedziela, 15 maja 2011, 11:56 
Offline
Nadmilczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 14 sierpnia 2010, 20:48
Posty: 18
Lokalizacja: Szczecin
Nidgy nie byłam na żadnym z organizowanych przez spotkań. Być może galeria nie jest odpowiednim miejscem dla tego rodzaju spotkań.
W każdym bądź razie euro-cafe to raczej niewielki lokal na pierwszym piętrze.
Skoro jest trochę osób w Szczecinie może warto byłoby ustalić jakiś konkretny dzień w miesiącu np.ostatni piatek każdego miesięca i konkretne miejsce w którym mogłyby się odbywać cykliczne spotkania raz na miesiąc?

_________________
Kto­kol­wiek bie­rze na siebie ry­zyko by­cia sędzią Praw­dy i Wie­dzy, sta­je się pośmiewis­kiem bogów.Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: niedziela, 15 maja 2011, 15:20 
Offline
Milczek

Dołączył(a): środa, 11 maja 2011, 19:52
Posty: 7
Eaglespirit napisał(a):
Być może galeria nie jest odpowiednim miejscem dla tego rodzaju spotkań.
Skoro jest trochę osób w Szczecinie może warto byłoby ustalić jakiś konkretny dzień w miesiącu np.ostatni piatek każdego miesięca i konkretne miejsce w którym mogłyby się odbywać cykliczne spotkania raz na miesiąc?

No cóż, zgadzam się i z jednym, i z drugim :) Z tego, co wiem, a swego czasu dość regularnie uczestniczyłam w spotkaniach szczecińskich, a także w poznańskim spotkaniu - takie spotkania pod egidą PFI mają zapewniać anonimowość oraz to, że NIE BĘDĄ na nim osoby niepowołane. No i niepełnoletnie :wink: Stąd galeria to chyba nie bardzo...Miałam wątpliwą przyjemność uczestniczyć na spotkaniu po reaktywacji spotkań szczecińskich, na którym były obecne głównie (!) osoby przypadkowe i niezainteresowane pogaństwem.Takie sytuacje nie powinny się zdarzać: niektóre osoby pracują, zajmują różne stanowiska itp, którym zależy na anonimowości, a żyjemy w takim tolerancyjnym kraju, w jakim żyjemy...
Ok, po takiej małej dygresji proponuję przyjąć ostatni piątek miesiąca, mi osobiście pasują okolice 19-tej :wink: . Z lokali - coś w Śródmieściu (wydaje się to sprawiedliwe dla wszystkich) - pub Biblioteka - jeśli jeszcze istnieje, można spokojnie pogadać w fajnym klimacie. Albo powrót do "starego" miejsca - Irish Pub, tez można w miarę spokojnie pogadać, tyle, że drogo jest :) Proponuję, żeby ostateczną decyzję co do godziny i miejsca ustalić poza forum.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: poniedziałek, 16 maja 2011, 14:22 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 23:55
Posty: 149
Lokalizacja: skądinąd
W ten piatek proponuje euro caffe najwyżej dogadamy miejsce żeby wszystkim pasowalo. Ostatnie piataki miesiaca sa wyznaczone jako cykliczne spotkania ale z roznych wzgledow ani ja ani tin nie moglysmy sie na nich pojawic

_________________
Córa Odyna staje do walki.
gg 7424151


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: poniedziałek, 16 maja 2011, 15:04 
Offline
Nadmilczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 14 sierpnia 2010, 20:48
Posty: 18
Lokalizacja: Szczecin
Dobry pomysł. Tylko wciąż nie wiadomo o której godzinie. Osobiście będę mogła być po 16:00. Galeria jest czynna do 20:00 :-)

_________________
Kto­kol­wiek bie­rze na siebie ry­zyko by­cia sędzią Praw­dy i Wie­dzy, sta­je się pośmiewis­kiem bogów.Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: poniedziałek, 16 maja 2011, 19:49 
Offline
Nadmilczek

Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 02:14
Posty: 23
Alve, bywałaś na spotkaniach szczecińskich 4 lata temu?:)
Jesli tak, to pewnie się znamy:)

Ja bym tak chętnie Was w końcu poznała:) a w każdy weekend teraz mnie nie ma:(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: poniedziałek, 16 maja 2011, 23:27 
Offline
Milczek

Dołączył(a): środa, 11 maja 2011, 19:52
Posty: 7
Evidriell, wygląda na to, że się znamy :wink:
Ja tam wcale nie upierałabym się przy piątku, w sumie bardziej od niego pasi mi środek tygodnia. Albo sob., czy ndz. A jeśli musi być piątek, to po 18...Chyba jednak wszystkim nam zależy, żeby się spotkać w jak największym gronie, więc wierzę, że termin da się przy odrobinie dobrej woli zgrać dla wszystkich :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: wtorek, 17 maja 2011, 12:51 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 23:55
Posty: 149
Lokalizacja: skądinąd
Środek tygodnia do dla mnie osobiście chybiony pomysł. Ale proponuje umówić się w ten piątek na 19 w euro caffe i wtedy wszystko dokładnie ustalić.

_________________
Córa Odyna staje do walki.
gg 7424151


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: środa, 18 maja 2011, 23:49 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
alve napisał(a):
Miałam wątpliwą przyjemność uczestniczyć na spotkaniu po reaktywacji spotkań szczecińskich, na którym były obecne głównie (!) osoby przypadkowe i niezainteresowane pogaństwem.Takie sytuacje nie powinny się zdarzać: niektóre osoby pracują, zajmują różne stanowiska itp, którym zależy na anonimowości, a żyjemy w takim tolerancyjnym kraju, w jakim żyjemy...


Alve, o jakim spotkaniu mówisz? Bo chyba nie o tych organizowanych przez Orchideę, czyli reaktowywanych spotkaniach cyklicznych PFI w Szczecinie. Obecność osób niepełnoletnich nie wchodzi, i nigdy nie wchodziła w grę, tak samo przypadkowych, a tym bardziej najróżniejszej maści dziennikarzy czy badaczy - kontaktom z nimi służą zupełnie osobne inicjatywy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: piątek, 20 maja 2011, 09:35 
Offline
Milczek

Dołączył(a): środa, 11 maja 2011, 19:52
Posty: 7
No wybacz Tin, ale wiem co piszę. Nie wiem, czy były to osoby niepełnoletnie, ale z pewnością przypadkowe. Przykro mi i uwierz, że czułam się bardzo niekomfortowo. A że na forum nie chciałam konkretnie personalnie pisać o kogo chodzi, to nie pisałam. Chodziło mi o to, żeby takie sytuacje się nie powtarzały i żeby było wszystkim wiadomo, że jak już ktoś się wybiera na spotkanie pod egidą PFI, to oznacza to podejście profesjonalne. Bo tak mi się to kojarzyło :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: sobota, 21 maja 2011, 14:19 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
alve napisał(a):
Chodziło mi o to, żeby takie sytuacje się nie powtarzały i żeby było wszystkim wiadomo, że jak już ktoś się wybiera na spotkanie pod egidą PFI, to oznacza to podejście profesjonalne. Bo tak mi się to kojarzyło :wink:


Wstęp na spotkania cykliczne mają wyłącznie poganie, tak samo jak na tym forum. Nie wiem co masz na myśli mówiąc o osobach przypadkowych, ale jeśli trafiły na spotkanie poprzez forum to znaczy, że deklarowały się jako poganie. Nie wszyscy równie chętnie, nawet na spotkaniach, rozmawiają o pogaństwie. To zależy od uczestników, można spotkania rozkręcić, i uczynić bardziej tematycznymi poprzez np. zaproponowanie dyskusji z wybranej pogańskiej dziedziny. ;-)

Życzę powodzenia i udanego spotkania!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: sobota, 21 maja 2011, 17:06 
Offline
Milczek

Dołączył(a): środa, 11 maja 2011, 19:52
Posty: 7
Ok, wiadomo, że mówię nieco opłotkami, bo nie zależy mi, żeby komuś tam bruździć, ale ogólnie pisząc: osoba uczestnicząca w spotkaniu pfi chciała nadrobić zaległości towarzyskie i zrobić dwa w jednym: spotkać się ze znajomymi ze studiów czy skądś tam, oraz oprócz tego zrobić spotkanie pfi-były to dwie oddzielne sprawy. Ci znajomi NIE BYLI poganami, ani nie byli pogaństwem zainteresowani i NIE trafili na spotkanie poprzez forum. Więc o to mi chodzi, żeby takich szopek nie robić. I też mam nadzieję, że spotkanie będzie ok, jeśli ktoś w ogóle jeszcze reflektuje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: poniedziałek, 23 maja 2011, 12:58 
Offline
Arcyrozmowny

Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 23:55
Posty: 149
Lokalizacja: skądinąd
W takim razie jeśli ktoś nie jest na naszym forum, to nie może wziąć udziału w spotkaniu? Poza tym jeśli coś ktoś ma do konkretnej osoby to się z tą konkretną osobą rozmawia, bo jedyne wrażenie jakie odniosłam z powyższych postów, to wywołanie kolejnej awantury. Jakkolwiek by nie było spotkanie o 18. A niektórzy mają bliżej do Poznania niż do Szczecina, ale to już tak na marginesie.

_________________
Córa Odyna staje do walki.
gg 7424151


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: wtorek, 24 maja 2011, 22:29 
Offline
Milczek

Dołączył(a): środa, 11 maja 2011, 19:52
Posty: 7
Chm, kolejna awantura? Ani teraz żadnej nie widzę, ani nigdy wcześniej nie brałam udziału w żadnej awanturze :) Widocznie coś mnie ominęło 8) , a jeśli chodzi o teraźniejsze wątkowe wypowiedzi - to określenie ich awanturą jest przesadne. Po prostu - jeśli organizujesz spotkanie pod egidą pfi, czyli dla pogan, to nie bierzesz na nie swoich wszystkich znajomych ze studiów i swojej miejscowości, tłumacząc to tym, że nie jesteś ze Szczecina i musisz nadrobić zaległości. Ja ze znajomymi spoza forum spotykam się w innym miejscu i czasie, żeby nikt nie czuł się niekomfortowo.
Nie wiem, kto ma bliżej, a kto dalej do Poznania, ja akurat jestem ze Szczecina,więc mnie interesuje spotkanie szczecińskie...Pozdrawiam i więcej dystansu życzę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Reaktywacja Szczecińskich Spotkań Cyklicznych
PostNapisane: wtorek, 24 maja 2011, 23:07 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Orchideo, nie trzeba być zarejestrowanym na forum, aby wziąć udział w spotkaniu cyklicznym, ale trzeba się zgłosić mailowo do organizatora spotkań, czyli w tym przypadku Ciebie. Zadaniem organizatora jest upewnienie się, że osoba otrzymująca maila deklaruje się jako poganin i wie czego dotyczy spotkanie.

Alve, chyba rozumiem, co masz na myśli, tylko zasadniczy problem polega na tym, że po kontakcie wiem teraz, że byli to poganie, tylko Tobie się takimi nie wydawali. Różnie bywa - jak pisałam, jedną z opcji na początek, zanim ustali się regularna grupa stałych bywalców, są spotkania tematyczne. Nie muszą być organizowane z pompą, wystarczy po prostu zapodać ciekawy temat przy kawie. ;-)

Ja na spotkania szczecińskie bardzo chętnie bym przyjeżdżała, gdyby nie to, że zalała mnie praca i w sezonie letnim będzie mi dość ciężko. Może pod koniec wakacji będzie luźniej, to się pojawię. :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL