Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 01:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: środa, 6 marca 2013, 15:04 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 24 lutego 2013, 16:06
Posty: 46
http://www.youtube.com/watch?v=PXOaWRo_3Uc

Napisy włączamy klawiszem u dołu ekranu. Wiecej informacji w artykule

oum.ru/about/news/arest-trekhlebov-vedagor/





Tymczasem w Polsce:

“Czy czytając ten blog sympatyzujesz z terrorystą?”

Zażalenie

Niniejszym składam ostre i zdecydowane zażalenie na działalność Wydziału Terenowego CBŚ Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

W dniu 5 marca br. wczesnym popołudniem w mieszkaniu mojej matki Marii Kawki w Kluczborku zjawił się funkcjonariusz CBŚ. Wypytywał moją matkę o mego męża, przy czym sugerował, że ma to związek z terroryzmem – co jest szczytem absurdu. Mój mąż nie ma z terroryzmem jakiegokolwiek chowu nic wspólnego.

Dodatkowo funkcjonariusz CBŚ, chcąc wyłudzić zeznania od matki grał na jej uczuciach patriotycznych mówiąc, że sprawa dotyczy „dobra Polski” co sugerowałoby, że mój mąż jest tego dobra zagrożeniem. Jest to oczywisty absurd! Ponadto funkcjonariusz CBŚ, chcąc zastraszyć moją matkę zapytał się jej, jakby się zachowała, gdyby córka (w domyśle – ja) miała jakiś „wypadek”.

Na koniec agent CBŚ zabronił matce informowania kogokolwiek o jego wizycie i przesłuchaniu.

Bezpodstawne nachodzenie 80-letniej kobiety, straszenie jej rzekomymi związkami zięcia z terroryzmem i ewentualnym wypadkiem córki jest zwykłym bandytyzmem.

Moja matka, w czasie gdy ja przebywałam za działalność opozycyjną w roku 1983 w areszcie, przesłuchiwana była przez SB. Ale nawet PRL-owska bezpieka takich bandyckich metod terroru psychologicznego wobec niej nie stosowała.

Bez wyrazów uszanowania

Bożena Szubert

Udekorowana Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Zażalenie otrzymują:

Leszek Marzec
Opolski Komendant Wojewódzki Policji

Maciej Milewski
Rzecznik Prasowy Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji

Katarzyna Szawdylas-Wasielewska
Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/03 ... errorysta/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: środa, 6 marca 2013, 22:02 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
A co to ma wspólnego, choćby odlegle, z pogaństwem?

Ponieważ żadnych związków z pogaństwem nie widzę, przenoszę temat do Magla

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: czwartek, 7 marca 2013, 00:10 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 24 lutego 2013, 16:06
Posty: 46
Związek z pogaństwem jest :)
Osoby odwołujące się do Rodzimowierstwa i Wedyzmu,oskarżane są o terroryzm.
W Rosji już aresztowano "słowiańskich terrorytów" a w Polsce zczynają się przymierzać do tego.

Europie zagraża "słowiański terroryzm",tylko NATO może nam pomóc w tej strasznej sytuacji
i wyzwolić Europę spod słowiańskiej dyktatury.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: czwartek, 7 marca 2013, 18:25 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Cytuj:
Gdy myślę – Polska – to mam na myśli krainę, w której za sprzedanie suwerenności politycznej Unii Jewropejskij a militarnej NATO, za sam wniosek o prawo do użycia obcych sił do pacyfikowania Polaków, za samą próbę wprowadzenia GMO, za wprowadzenie przymusu szczepień wiesza się zdrajców, renegatów i agentów obcych sił na miejscu i bez odwołania“


To nie terrorysta, to kretyn o niebezpiecznych poglądach. Wieszanie za próbę wprowadzenia GMO? To proponuje rozważyć również stosy za in vitro, szkodliwość dla części komórek bardziej udowodniona niż szkodliwość GMO oraz kamieniowanie za cudzołóstwo. Dodatkowo rozstrzelać Polaków za zdradę związków plemiennych i zaniechanie oporu przeciwko okupacyjnym siłom Piastów i ich następców.

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: czwartek, 7 marca 2013, 20:44 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Ale gdzie, kto i kogo wiesza? Ja po rosyjsku i ukraińsku nie rozumiem, więc prosze o wytłumaczenie, o co chodzi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: czwartek, 7 marca 2013, 20:45 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Amvaradel, blog jest po polsku: http://opolczykpl.wordpress.com/2013/02 ... le-polska/

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: czwartek, 7 marca 2013, 21:01 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Hajdamaka napisał(a):

A dzięki, ten link jakoś przegapiłam. Nie wiem na jakiej podstawie oskarżono gościa o terroryzm, z posta to nie wynika, ale nawet pobieżne przejrzenie treści tego bloga wskazuje, że obraża on ludzi na prawo i lewo. Bardzo możliwe, że zarzucono mu propagowanie nienawiści, a to jest karalne ( i bardzo dobrze)
Cytuj:
Przestępstwo polegające na publicznym nawoływaniu do nienawiści i propagowaniu ustrojów totalitarnych należy do szerszej grupy przestępstw przeciwko porządkowi publicznemu. Przedmiotem ochrony w przypadku tych przepisów jest prawidłowe funkcjonowanie państwa, w sposób gwarantujący obywatelom a także innym osobom zamieszkującym terytorium tego państwa ochronę ich praw. Polski kodeks karny stanowi, iż ukaraniu podlega osoba, która propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwowy albo nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych lub wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość. Karalne jest propagowanie każdego totalitarnego ustroju państwa, a zatem nie tylko takiego, który już istnieje czy istniał, ale także takiego, którego ideologia dopiero jest tworzona.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 11:49 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 4 października 2007, 10:30
Posty: 636
Lokalizacja: Wilkowo
Niemniej jeśli ktoś złamał prawo to powinno się przedstawić zarzuty i go aresztować, a nie nachodzić rodzinę i straszyć jej członków wypadkiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 12:05 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Metody działania naszych służb mundurowych to osobna kwestia. Nie da się ukryć, że często są skandaliczne.
Nie znam natomiast szczegółów, więc wypowiadał się nie będę. Bloga zaś czytałem i stwierdzić to co stwierdziłem mogę.

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 15:26 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 24 lutego 2013, 16:06
Posty: 46
Kiedyś w ten sam sposób tropiono i uznawano za winnych,czcicieli diabła ;)

Dziś nie straszy się satanistami tylko terrorystami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 16:45 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Paganini napisał(a):
Kiedyś w ten sam sposób tropiono i uznawano za winnych,czcicieli diabła ;)
Nie w ten sam sposób. Kiedyś do aresztowania i poddania torturom, a następnie często uśmiercenia wystarczyło pomówienie przez sąsiadów, którym krowy się rozchorowały.

Tutaj znamy relację tylko jednej strony, nie wiemy, na ile rzetelną. Nikt nikogo nie poddawał torturom, ani nie uśmiercił.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 16:51 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 24 lutego 2013, 16:06
Posty: 46
Spokojnie,powoli ;)
Już dziś wystarczy pomówienie o pedofilię(jak kiedyś o satanizm)
aby wściekły tłum wpatrzony w media i przekonany o ich nieomylności
dokonał samosądu.

Z terroryzmem jest tak samo tylko że zmiany muszą być wprowadzane stopniowo aby nikt nie zauważył.
Stopniowe podwyżki i dzieki temu mało kto protestuje.
Stopniowe wprowadzanie pańśtwa policyjnego i nikt nie protestuje,bo nie zauważa
Stopniowo przyzwyczaja się do złotej klatki.

Torturami psychicznymi można nazwać próbę zastraszania.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 17:03 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Paganini napisał(a):
Spokojnie,powoli ;)
Już dziś wystarczy pomówienie o pedofilię(jak kiedyś o satanizm)
aby wściekły tłum wpatrzony w media i przekonany o ich nieomylności
dokonał samosądu.

Pomówienie o pedofilie jest możliwe, może komuś np. zrujnować karierę, takie rzeczy się zdarzają, choć z tego, co wiem, najczęściej wtedy, gdy to rodzice walczą ze sobą o prawo do opieki nad dzieckiem. Sprawy sądowe ciągną się długo i zanim zapadnie wyrok np. orzekający niewinność, pomówiony ma problem. Ale sorry, jakie samosądy? W Polsce? Ostatni samosąd o którym wiem z mediów mial miejsce we Włodowie 1 lipca 2005 http://pl.wikipedia.org/wiki/Samos%C4%85d_we_W%C5%82odowie, więc nie pisz głupot.

Cytuj:
Z terroryzmem jest tak samo tylko że zmiany muszą być wprowadzane stopniowo aby nikt nie zauważył.
Stopniowe podwyżki i dzieki temu mało kto protestuje.
Stopniowe wprowadzanie pańśtwa policyjnego i nikt nie protestuje,bo nie zauważa
Stopniowo przyzwyczaja się do złotej klatki.
Jasne...

Cytuj:
Torturami psychicznymi można nazwać próbę zastraszania.
Jak widzę z bloga, żona Opolczyka napisała skargę na postępowanie funkcjonariuszy, bardzo słusznie. Niech to skontrolują.
(Gdyby to była inkwizycja, nie mogła by sie do nikogo odwołać, a już na pewno nie do Policji :mrgreen: )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 17:08 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 24 lutego 2013, 16:06
Posty: 46
Cytuj:
Gdyby to była inkwizycja, nie mogła by sie do nikogo odwołać, a już na pewno nie do Policji

Rozumiem że wierzysz w niezawisłość sądów?
Widać ze nie masz z wymiarem "sprawiedlkiwości" nic wspólnego.
Co z tego ze masz prawo odwołać się tu i tam,skoro za wszystko treba zapłacić
a sąd i tak wydaje wyroki po znajomosci?

Skąd to wiem?Z praktyki.
Co by było gdyby ktoś przyszedł do Ciebie do domu w biały dzień
groził Ci śmiercią
następnie Cię pobił?
Wiesz co by było?Bo ja wiem,z autopsji.

Pobity został ukarany grzywną za proces przeciwko niewinnemu(bandycie).

Polskie sądy i policja są polskie tylko z nazwy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 19:46 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Cytuj:
Polskie sądy i policja są polskie tylko z nazwy.


Pobił Cię Żyd czy Arab?

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 20:54 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Paganini napisał(a):
Rozumiem że wierzysz w niezawisłość sądów?
Widać ze nie masz z wymiarem "sprawiedlkiwości" nic wspólnego.
Co z tego ze masz prawo odwołać się tu i tam,skoro za wszystko treba zapłacić
a sąd i tak wydaje wyroki po znajomosci?

Niezawisłość sądów to konstytucyjna zasada wymiaru sprawiedliwości polegająca na odrębności i niezależności sądów (w tym Trybunału Konstytucyjnego i Trybunału Stanu) od władzy wykonawczej i ustawodawczej - i tak, taka niezawisłość sądów w Polsce jest.
To, że zdarza się, że sędziowie wydają wyroki "po znajomości" nie podważa zasady niezawisłości sądów, a tylko świadczy o tym, że są sędziowie nie potrafiący sprostać etycznym wymogom swego zawodu, ewentualnie brak jest też skutecznych mechanizmów kontroli, które ukróciłyby takie praktyki.


Cytuj:
Skąd to wiem?Z praktyki.
Co by było gdyby ktoś przyszedł do Ciebie do domu w biały dzień
groził Ci śmiercią
następnie Cię pobił?
Wiesz co by było?Bo ja wiem,z autopsji.
Pobity został ukarany grzywną za proces przeciwko niewinnemu(bandycie). Polskie sądy i policja są polskie tylko z nazwy

Z jednostkowej sytuacji nie można wyciągać wniosków o wszystkich sądach w Polsce.
Co nie znaczy, że nie można mieć zastrzeżeń do pracy sądów - CBOS prowadził takie badania, z których wynika, że
Cytuj:
Podstawowe zarzuty - wysuwane pod adresem polskiego sądownictwa, zarówno wśród tych, którzy mieli w ostatnich latach kontakt z sądami, jak i tych, którzy nie wykazują takich doświadczeń - są podobne. Narzekania dotyczą przede wszystkim przewlekłości postępowań sądowych, skomplikowanych procedur, korupcji wśród sędziów, orzekania zbyt niskich kar za przestępstwa, wygórowanych kosztów postępowań, notorycznych opóźnień rozpraw, przedwczesnego wydawania wyroków oraz niewydolnego przepływu informacji pomiędzy sądami.(...) Ogólne oceny funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości w Polsce są na ogół negatywne (61% wskazań), w tym co siódmy badany (13%) twierdzi, że system ten działa zdecydowanie źle. Tylko nieco ponad jedna czwarta respondentów (łącznie 28%) wystawia mu ocenę pozytywną,

Co ciekawe jednak, zwłaszcza w kontekście Twojej wypowiedzi o niepolskich sądach jest to, że Polacy mają większe zaufanie do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu
Cytuj:
blisko trzy czwarte badanych (72%) deklaruje większe zaufanie do wyroków Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, jedynie co siódmy badany (14%) bardziej ufa sądom polskim

Wynika z tego, że im mniej polski sąd, tym lepiej jest oceniany :mrgreen:

Wyważone opinie o polskim sądownictwie, z którymi w większości się zgadzam
Dlaczego Polacy nie mają zaufania do sądów?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: sobota, 9 marca 2013, 16:20 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 26 grudnia 2010, 22:32
Posty: 132
Lokalizacja: Mazowsze
Problem leży głównie w tym, że od sędziów wymaga się zakucia kodeksów, a myślenia już niekoniecznie. Tyczy się to zresztą w pewnym stopniu całej edukacji w Polsce. Chociaż teraz coraz częściej pojawia się jeszcze niebezpieczniejszy trend, mianowicie: "Nie musisz wiedzieć nic, ważne żebyś umiał sobie informację znaleźć". Zupełnie jakby internet był nieomylny lub niezniszczalny...

_________________
⚫☽⚪☾
____


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: sobota, 9 marca 2013, 18:02 
Offline
Nadmilczek wprawiony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 24 lutego 2013, 16:06
Posty: 46
Cytuj:
Z jednostkowej sytuacji nie można wyciągać wniosków o wszystkich sądach w Polsce.

Z jednostkowych faktycznie nie można ale mój przypadek nie jest jednostkowy.
Powstają nawet stowarzyszenia osób pokrzywdzonych przez wymiar "sprawiedliwości".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy sympatyzujesz z terrorystą?
PostNapisane: sobota, 9 marca 2013, 19:39 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Żmisław Trygławic napisał(a):
Problem leży głównie w tym, że od sędziów wymaga się zakucia kodeksów, a myślenia już niekoniecznie. Tyczy się to zresztą w pewnym stopniu całej edukacji w Polsce.

Nauka prawa na pewno wymaga zakuwania kodeksów na potęgę, tu się zgodzę. Co do myślenia... chyba jesteś niesprawiedliwy. Znam osobiście 3 prawników (żaden nie jest sędzią, jeden to adwokat, drugi - komornik, trzeci - kierownik jakiegoś wydziału w sądzie) - wszyscy są inteligentnymi, myślącymi ludźmi na poziomie. Natomiast gdybym miała na głowie pilnowanie tylu papierów, ile ma ten kierownik, wykończyła bym się psychicznie. A mój znajomy komornik - wbrew stereotypom o tym zawodzie - jest jednym z bardziej honorowych i prospołecznych ludzi, jakich znam osobiście.
Cytuj:
Chociaż teraz coraz częściej pojawia się jeszcze niebezpieczniejszy trend, mianowicie: "Nie musisz wiedzieć nic, ważne żebyś umiał sobie informację znaleźć". Zupełnie jakby internet był nieomylny lub niezniszczalny...

To dotyczy sędziów? :shock: :lol:


Paganini:
Cytuj:
Z jednostkowych faktycznie nie można ale mój przypadek nie jest jednostkowy.
Powstają nawet stowarzyszenia osób pokrzywdzonych przez wymiar "sprawiedliwości".

I dobrze, że powstają. Niech przedstawiają swoje argumenty, dowody, domagają się odszkodowań, wnioskują o zmiany w systemie itp. To tak samo jak w przypadku osób pokrzywdzonych przez polską służbę zdrowia - wielokrotnie mają rację, a system niewątpliwie wymaga poprawy.
Natomiast mówienie, że polskie sądy nie są polskie, że to inkwizycja i mamy państwo policyjne - to absurdy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL