Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2024, 06:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problemy z logowaniem
PostNapisane: poniedziałek, 1 lutego 2010, 13:19 
Dotarły do mnie wiadomości, ze kolejna osoba nie może się zalogować na forum. Pomijam teorie spiskowe jakie w związku z tym się pojawiły.
Jakiś czas temu, Świetosław miał podobny problem. Próbowalismy zmienic hasło z poziomu administratora. Nic nie pomogło. Rozwiązaniem (doraźnym) problemu, była zamiana nicka z poziomu administratora forum na niezawierający polskich znaków. Kiedy zamieniliśmy Świętosław na Swietoslaw, można było się zalogować. Podobnie sytuacja wygladała z "Posłańcem Wiatru". I w tym wypadku pomogła zmian nicka na "Poslaniec Wiatru". Podejrzewam, ze problemy zgłoszone przez Martę Małgorzatę na forum neopogaństwo, pod adresem naszego forum wynikają właśnie z tego problemu. W chwili obecnej nie wiadomo, co jest przyczyną tego problemu. Zatem, do czasu znalezienia środków zaradczych, jedynym wyjściem pozostaje prośba do Amvaradel o zmianę pisowni nicka, na niezawierającą polskich znaków.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problemy z logowaniem
PostNapisane: poniedziałek, 1 lutego 2010, 13:56 
Offline
Kapłanka Hathor
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 8 września 2007, 22:33
Posty: 3271
Lokalizacja: lubelskie
Ostatnio jedna osoba zgłosiła się do mnie, bo nie mogła się zalogować. Nie wiem z czego to wynikało, raczej nie z polskich znaków, bo nie było ich w nicku. Problem został rozwiązany - zmieniłam hasło tej osobie i udało się zalogować.
W razie podobnych problemów proszę o mail na adres: amvaradel@o2.pl z maila używanego przy rejestracji konta.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problemy z logowaniem
PostNapisane: poniedziałek, 1 lutego 2010, 14:21 
Amvaradel napisał(a):
Ostatnio jedna osoba zgłosiła się do mnie, bo nie mogła się zalogować. Nie wiem z czego to wynikało, raczej nie z polskich znaków, bo nie było ich w nicku. Problem został rozwiązany - zmieniłam hasło tej osobie i udało się zalogować.
W razie podobnych problemów proszę o mail na adres: amvaradel@o2.pl z maila używanego przy rejestracji konta.


W takich prostszych sytuacjach, zazwyczaj pomaga kliknięcie w napis "zapomniałem hasła", który znajduje się pod okienkiem logowania. Ale zawsze można napisać do administratora


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL