Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 11:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 26 kwietnia 2009, 08:42 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 12 września 2007, 20:43
Posty: 156
Lokalizacja: Łuków
Sheila, za to koleś, co im muzykę robi, jest amatorem :P a bez muzyki ten ich program to by nie było to :P

_________________
Things which are gone in the morning:
confidence, women, true stories, kisses...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 26 kwietnia 2009, 12:01 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 29 lutego 2008, 02:33
Posty: 219
Hajdamaka napisał(a):
Jak wszyscy wiemy, miejscowka za bardzo nie wypalila. Tak wiec prawdopodobnie wracamy na stare miejsce. Jezeli cos sie zmieni zawiadomie.


Jak wszyscy wiemy? Ja nie wiem. Jak dla mnie miejscówka jest jak najbardziej w porządku. To ze akurat wtedy trafiliśmy na koncert to nie znaczy ze są tam zawsze prawda? Jak dla mnie to był jedyny mankament.

Jestem za tym zeby zrobić jednak jakąś ankiete bo mnie na przykład o zdanie nikt nie pytał :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 26 kwietnia 2009, 13:09 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Mohegan napisał(a):
Hajdamaka napisał(a):
Jak wszyscy wiemy, miejscowka za bardzo nie wypalila. Tak wiec prawdopodobnie wracamy na stare miejsce. Jezeli cos sie zmieni zawiadomie.


Jak wszyscy wiemy? Ja nie wiem. Jak dla mnie miejscówka jest jak najbardziej w porządku. To ze akurat wtedy trafiliśmy na koncert to nie znaczy ze są tam zawsze prawda? Jak dla mnie to był jedyny mankament.


Zawsze nie, ale spojrzałam na listę koncertów wywieszoną przy barze i 5/7 dni owszem, były.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 26 kwietnia 2009, 13:44 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Owszem, koncerty sa czesto-gesto. Poza tym osobiscie czuje sie oszukany przez barmana.

Mohegan - wydawalo mi sie, ze byles w grupce osob, ktore chcialy mnie zabic za miejscowke :P ;)

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 26 kwietnia 2009, 15:13 
Offline
Rozmowny

Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 21:55
Posty: 76
Lokalizacja: Warszawa
Mi sie tam miejscowka podoba, OK, koncert nam troche przeszkadzal gadac ale poza tym fajnie.

Co do pewnej herbaciarni - to tam moim skromnym zdaniem nie bardzo jest miejsce zeby pomiescic tyle osob, jest raczej kilka malych stoliczkow, no chyba ze bysmy chcieli wynajmowac co miesiac sale za 10 zl od osoby chyba, a z tym wlasnie podobno byl kiedys klops, bo sala miala byc wynajeta, ale bodajze wlasciciel zmienil zdanie i pare osob zostalo na lodzie.

Moim zdaniem tam gdzie bylismy ostatnio jest OK, jest dlugi stol przy ktorym mozna pogadac, a na przyszlosc mozna go wrecz "wydluzyc" przez dolaczenie drugiego, zarcie nie za drogie, dobre piwo, dobry dojazd, trzeba tylko wyczajac kiedy te koncerty sa i juz - ale to mozna tam zadzwonic i wybadac sprawe i wtedy dac znac na forum co i jak.

Jesli bysmy chcieli inna miejscowke to moim skromnym zdaniem podstawa jest dlugasny stol cobysmy cala halastra siedzieli razem, a takze zeby byla mozliwosc przetasowywania rozmowcow. Nie robmy bajeru jak na amerykanskich weselach ze goscie siedza przy malych stoliczkach i bawia sie w malych grupkach, pliz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 26 kwietnia 2009, 15:19 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 29 lutego 2008, 02:33
Posty: 219
Hajdamaka napisał(a):
Owszem, koncerty sa czesto-gesto. Poza tym osobiscie czuje sie oszukany przez barmana.

Mohegan - wydawalo mi sie, ze byles w grupce osob, ktore chcialy mnie zabic za miejscowke :P ;)


Em.. chyba cos nie tak. Ja od poczatku popierałem tą miejscówkę i nie pamietam zebym potem kiedykolwiek dał Ci odczuć że jest inaczej, nawet niechcący. Pomijam ze sam pomysł miejscówki nie był Twoj wiec nie bardzo wiem czemu Ciebie miałbym zabić:P
O co chodzi z tym oszustwem barmana?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 26 kwietnia 2009, 15:37 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Hmmm... w takim razie bedzie ankieta (jak naucze sie je wstawiac :P). Wydawalo mi sie, ze podczas koncertu nie byliscie zachwyceni ;)

Co do oszustwa: kiedy poprosilem o kufel wody, barman wyraznie nie byl zachwycony. Co prawda nie mam dowodow, bo nie spytalem sie o cene, ale mimo wszystko czuje sie oszukany:
0,5 Guinessa - zdaje sie 12 PLN
0,5 Miodowego - 9 PLN
0,5 piwa zwyklego - zdaje sie 8 PLN
0,5 wody mineralnej, zwyklej, z butelki spod lady - 10 PLN

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 26 kwietnia 2009, 15:59 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
http://forum.paganfederation.pl/viewtop ... 0876#10876 - ankieta co do miejsca.

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 26 kwietnia 2009, 16:58 
Ankieta została preniesiona tu: http://forum.paganfederation.pl/viewtop ... ed9d894e9a.

Kocie, w dziale Ogłoszenia Federacji posty moga zamieszczać wyłacznie organizatorzy spotkań i administracja forum. Dlatego też, nikt nie może tam głosować.

Ankieta została przeniesiona do działu Rozmowy o spotkaniach, który między innymi dlatego został utworzony.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 26 kwietnia 2009, 17:12 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Yap, moj blad. Zasugerowalem sie ankieta na temat imprez federacyjnych.

Obojetnie jednak od mieksca zamieszczenia, zachecam do oddania glosow.

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 28 lipca 2009, 21:28 
Informujemy zainteresowanych, że lipcowe warszawskie spotkanie pogan nie odbędzie się.

Następne odbędzie sie w sierpniu 2009 r. w terminie jak zwykle, to jest w ostatni czwartek sierpnia, zapewne w nowym miejscu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 29 lipca 2009, 12:26 
Offline
Rozmowny

Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 21:55
Posty: 76
Lokalizacja: Warszawa
WAZNE! SPOTKANIE ZASTEPCZE ;)

Skontaktowałam się z organizatorem cyklicznych spotkan warszawskich i okazalo się ze przyczyna odwołania spotkania jest prawdopodobna likwidacja dawnego miejsca spotkan.

Po konsultacjach z Rawimirem ustaliliśmy ze szkoda żebyśmy się nie mogli spotkac, ogłaszam wiec ze odbedzie się spotkanie zastepcze - w innym miejscu. Zainteresowanych proszę o kontakt na priva lub na adres mailowy berenia@op.pl to podam miejsce spotkania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 22 sierpnia 2009, 11:19 
Offline
Nadmilczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 20 lipca 2009, 16:37
Posty: 19
Witam wszystkich!
Gnana ciekawością i popędzana entuzjazmem chciałam zapytać czy już wiadomo gdzie odbędzie się najbliższe spotkanie w Warszawie. Ponadto chciałam przypomnieć bez cienia pretensji, że 27.08 zbliża się wielkimi krokami..
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 25 sierpnia 2009, 00:07 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
a) Przepraszam za zwlekanie z podaniem informacji.
b) Spotkanie odbedzie sie 27 o godzinie 18. Lokalizacje podam na priva wszystkim zainteresowanym - niestety bede mogl odpisac dopiero w srode, tak wiec prosze o sprawdzenie forum 26.
c) Dla lepszej komunikacji mozna pytac tez obecna na forum Berenike.

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: wtorek, 13 października 2009, 10:47 
Offline
Nadmilczek wprawiony

Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 16:55
Posty: 61
Lokalizacja: Warszawa
Hej, Kocie, gdzie jest nastepnie spotkanie ?? Bo ostatnia miejscowka zdecydowanie odpada.

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: środa, 14 października 2009, 13:10 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 26 lipca 2008, 18:41
Posty: 225
Lokalizacja: Warszawa
Ja tez poprosze o informacje o nastepnym spotkaniu :>

_________________
"Ty nie jesteś kobietą, jesteś wiedźmą. A wiedźma to wiedźma - nie ma dobra, czy zła"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: środa, 14 października 2009, 13:46 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 29 września 2009, 17:34
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa
ja też poproszę:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: czwartek, 15 października 2009, 11:13 
Informuję, ze organizację Warszawskich, pogańskich spotkań cyklicznych przejmuje Berenika. Pytania o miesjce spotkania proszę kierować na adres spotkania.poganskie ( at ) gmail.com.

Dziękuję Hajdamace za dotychczasowa pracę w tym zakresie :)

Rawimir


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: czwartek, 15 października 2009, 22:20 
Offline
Rozmowny

Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 21:55
Posty: 76
Lokalizacja: Warszawa
Stara miejscowka jest zdecydowanie "spalona", nowa mam juz na oku, ale na poczatku przyszlego tygodnia sie tam przejde zeby jeszcze sprawdzic warunki itp, wiec mam nadzieje ze w okolicach pon-wtorku bede juz mogla wam podac nowe miejsce spotkan.

W sprawie spotkan piszcie do mnie na priva albo na adres podany przez Rawimira :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: środa, 11 listopada 2009, 21:02 
Offline
Rozmowny

Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 21:55
Posty: 76
Lokalizacja: Warszawa
Miejsce gdzie bylismy ostatnio rowniez nie wypalilo. :(

W zwiazku z czym mam wielka prosbe do wszystkich bywajacych na spotkaniach, ale tez do tych co pojawic sie zamierzaja, a takze do tych co nie zamierzaja ale mieszkaja w Warszawie :D
Otoz, w piatek wieczorem wybieram sie na polowanie w poszukiwaniu nowego, fajnego miejsca, mam juz ze 2-3 adresy, ale chetnie zobacze wiecej miejsce zeby zdecydowac, gdzie jest najlepiej.

Moja prosba jest nastepujaca, jesli macie namiary na jakies fajnie miejsce w Wawie, to bede wdzieczna jesli zechcecie sie nim podzielic na privie.

Oto warunki, jakie nowe miejsce musi spelniac:
a) blisko centrum (tak zeby jadac z kazdej dzielnicy bylo w miare po rowno )
b) musza byc tam dluuugie stoly (takie coby pomiescily przynajmniej 12 osob, a lepiej i wiecej)
c) no i nie za drogo, a do tego zeby miejsce bylo dosc luzackie (przymusowe 10% napiwku oraz "wielki pan kelner" komentujacy nasze gaszenie swiatla to jednak nie to :P)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: niedziela, 15 listopada 2009, 20:24 
Offline
Rozmowny

Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 21:55
Posty: 76
Lokalizacja: Warszawa
Mamy juz lokalizacje na spotkania, jest ona nowo-stara :D Miejmy nadzieje ze tam dluzej zagrzejemy miejsce...

Stara bo tam kiedys odbywaly sie spotkania, a nowa bo sie przeniesli w inne miejsce. Jak kto ciekaw gdzie to jest to zapraszam na priva albo na spotkania.poganskie(at)gmail.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: piątek, 4 grudnia 2009, 16:02 
Offline
Rozmowny

Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 21:55
Posty: 76
Lokalizacja: Warszawa
W zwiazku z tym ze ostatni czwartek miesiaca to Sylwester a przedostatni to Gwiazdka ;) grudniowe spotkanie odbedzie sie 17.12.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: piątek, 4 grudnia 2009, 18:48 
Offline
Nadmilczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 20 lipca 2009, 16:37
Posty: 19
Eh.. szkoda,że wszystkim pasuje tylko czwartek, bo gdyby spotkanie przenieść na piątek to możnaby było je połączyć z moimi urodzinami :wink: Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: piątek, 4 grudnia 2009, 22:51 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Eirwen, a nie możemy zaśpiewać Ci sto lat w zamian za urodzinową kolejkę piwa w czwartek? ;-) ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: niedziela, 24 stycznia 2010, 20:14 
Offline

Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 20:12
Posty: 1
A ja mam pytanie. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejne spotkanie pogan w Warszawie?
Są uskuteczniane jakieś zapisy?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:15 
Sath napisał(a):
A ja mam pytanie. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejne spotkanie pogan w Warszawie?
Są uskuteczniane jakieś zapisy?

W najblizszy czwartek. Pisz do Bereniki na priva. Maila znajdziesz na stronie PFI


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: sobota, 30 stycznia 2010, 21:36 
Offline
Milczek

Dołączył(a): piątek, 29 maja 2009, 00:06
Posty: 3
Moi Drodze Imbolc się zbliża. To może tak spotkanko?




... na którym w końcu będę, bo ostatnie to mi się nie udało.... :oops:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: sobota, 30 stycznia 2010, 23:21 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Hej,

ja z Fizbanem orgnizujemy, jak rok temu, wspólne świętowanie Imbolc w ustronnym, warszawskim lesie. Zwyczajowo zapraszamy na niego rodzimowierców, żeby podzielić się z nimi celtycką tradycją - ale każdy, kto chciałby się ogrzać przy morzu świec jest mile widziany. :) Jeśli wolicie świętować sami, i tak możemy wieczorem gdzieś razem wyskoczyć - w zeszłym roku tańczyliśmy oberki i an dro na wspólnym céilidh. Aha - ruszamy w sobotę za tydzień o 16.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: poniedziałek, 1 lutego 2010, 16:37 
Offline
Milczek

Dołączył(a): piątek, 29 maja 2009, 00:06
Posty: 3
Z chęcią wpadnę, coś przynieść? mogę coś upiec i ugotować? A i do którego lasku idziecie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Warszawskie spotkania cykliczne
PostNapisane: poniedziałek, 1 lutego 2010, 20:02 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Robin napisał(a):
Z chęcią wpadnę, coś przynieść? mogę coś upiec i ugotować? A i do którego lasku idziecie?


Zapraszam na PW ;-)

Dzięki wszystkim za przybycie i wspólny, spontaniczny obrzęd ku czci Bride. Nowe początki, huh? Niech i tak będzie.

EDIT:

A w ten czwartek zapraszam na spotkanie cyklicznie szczególnie tych, którym nie bardzo chce się ciepłego domu opuszczać - może dadzą się przekonać kolejką, którą stawiam z wiadomej okazji :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL