Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest poniedziałek, 13 maja 2024, 13:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zmiana Koordynatora Krajowego PFI Polska
PostNapisane: środa, 4 stycznia 2012, 15:52 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Z dniem 4 stycznia 2012 roku następuje zmiana osoby pełniącej funkcję Koordynatora Krajowego PFI Polska.

Jako dotychczasowy Koordynator Krajowy, chciałabym wszystkim serdecznie podziękować za współpracę, za solidarność, za kilka świetnych i potrzebnych inicjatyw, życząc jednocześnie pomyślności i przychylności Bogów w kolejnym obrocie Koła Roku. Jednocześnie z największą przyjemnością informuję, że nowym Koordynatorem Krajowym PFI Polska została wybrana Luiza Działowska (luiza(at)paganfederation.org). Jestem przekonana, że dzięki jej charyzmie, wiedzy i doświadczeniu, w środowisku pogańskim pojawi się wiele wartościowych projektów.

Katarzyna Tin Łabędzka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zmiana Koordynatora Krajowego PFI Polska
PostNapisane: niedziela, 22 stycznia 2012, 13:29 
Offline
Koordynator PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 13 maja 2010, 15:06
Posty: 232
Lokalizacja: Warszawa
Witam serdecznie,

Na początku chciałabym bardzo podziękować Tin za jej pracę w PFI Polska. Jej zaangażowanie, takt, mądrość i dobra wola sprawiły, że PFI Poland rozwinęło się i przetrwało burze. Tin zostawiła PFI Polska w sytuacji dużo lepszej niż była gdy obejmowała koordynację, a tym samym moje zadanie uczyniła dużo łatwiejszym niż jej. Mam nadzieję, że to wykorzystam z pożytkiem dla Was wszystkich.
Tin była niesamowitym koordynatorem. Pozostaje wspaniałym członkiem PFI Polska, który nadal wykazuje dużą aktywność pomimo szeregu obowiązków rodzinnych i zawodowych. Jej wsparcie i doświadczenie jest bardzo cenne dla mnie i całego PFI Polska.
Z dumą mogę powiedzieć, że przyjdzie mi koordynować zespołem wspaniałych, pracowitych i dojrzałych ludzi - zrobię wszystko by z tego zadania wywiązać się jak najlepiej. Chciałabym by Wasze działania w PFI przynosiły Wam satysfakcję i radość, a ich rezultaty zostały jak najefektywniej wykorzystane.

W roku 2012 chciałabym poczynić postępy na dwóch głównych polach.
Po pierwsze sprawić by poganie w jednej części Polski lepiej wiedzieli co dzieje się w innych i by zaangażować w Nasze działania wszystkich - bez względu na miejsce, w którym działają. Ten cel chciałabym osiągnąć poprzez wzrost zaangażowania pogan z całej Polski w organizację przedsięwzięć PFI Polska i poprzez wzrost przepływu informacji o lokalnych wydarzeniach. Zacząć trzeba od siebie - tak więc możecie się spodziewać większej ilości informacji o tym, co dzieje się w PFI Warszawa, z którym współpracuję. Mam nadzieję, że dowiem się także więcej o tym, co dzieje się w innych lokalnych społecznościach.
Po drugie chciałabym sprawić, żeby polscy poganie byli lepiej znani międzynarodowo, a przynajmniej w Pagan Federation. Nasza wiedza, doświadczenia i korzenie są wielkie i bardzo oryginalne - najwyższy czas by to przedstawić szerszemu forum. Ten cel będzie osiągnięty przede wszystkim przez Konferencję Majową 2012, która w tym roku odbędzie się na Ślęży i skupi więcej międzynarodowych gości. Jej temat pozwoli im dowiedzieć się więcej zarówno o dawnym, jak i współczesnym pogaństwie w Polsce i innych państwach Słowiańszczyzny Wschodniej, Zachodniej i Południowej. Szczegóły i sposoby na dołożenie swojej cegiełki w oddzielnym wątku.
Bardzo dziękuję Wam za zaufanie, którym mnie obdarzyliście i za serdeczne powitania - zarówno osobiste jak i te przesłane drogą internetową. Doceniam to zaufanie bardzo, jako że wiem od jak wartościowych ludzi pochodzi. Postaram się go nie zawieść.


Luiza, Koordynator PFI Polska

_________________
Pani Utrzymująca Arbuz na Swych Ramionach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL