Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 11:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Warsztaty "Ujawnić swoją odmienność religijną"
PostNapisane: czwartek, 10 marca 2011, 00:48 
Offline
PFI
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 30 czerwca 2008, 02:07
Posty: 1825
Lokalizacja: Świnoujście
Międzynarodowa Federacja Pogańska w Polsce ma zaszczyt zaprosić na profesjonalne warsztaty psychologiczne z komunikacji rodzinnej zatytułowane "Ujawnić swoją odmienność religijną", które odbędą się w Warszawie w sobotę 26.03.2011 w godzinach wczesno-popołudniowych.

Warsztaty poprowadzi dyplomowany psycholog ze specjalizacją w komunikacji rodzinnej. Warsztaty są bezpłatne.

Celem warsztatów ma być wsparcie pogan w podjęciu decyzji dotyczącej ujawnienia swojej odmienności religijnej w rodzinach.

Na warsztatach m.in.:

- nauczymy się jak poznać swoje marzenie zanim je spełnimy: motywy i cele oraz korzyści straty decyzji ujawnienia się
- uświadomimy sobie: po co chcę się ujawnić, co mnie powstrzymuje; przeanalizujemy koszty i zyski decyzji na tak i na nie
- uświadomymy sobie swoje oczekiwania wobec rodziny – czego od niej oczekuję, czego pragnę ujawniając odmienność religijną
- zrozumiemy, że zmiana wyznania może stworzyć sytuację konfliktu wartości między nami a rodzicami i poszukamy sposobów na poradzenie sobie z taką sytuacją
- pomyślimy jak komunikować się z bliskimi w sytuacji konfliktu wartości i jak reagować na trudne zachowania bliskich.

Aby warsztaty były efektywne ilość miejsc musi być ograniczona. Wstęp otrzyma pierwsze 15 osób, które się zgłosi na tin@paganfederation.org lub do mnie poprzez PW forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL