Międzynarodowa Federacja Pogańska

Forum PFI PL
Teraz jest sobota, 4 maja 2024, 02:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 grudnia 2008, 00:54 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 13 marca 2008, 17:29
Posty: 1134
Lokalizacja: Z Łysych Gór
Nie wiadomo czy zdanie wysyłających noty protestacyjne zadziałało czy nie. Raczej nie liczyłem na zdjęcie quizu. Zamieścili go, napracowali się w pocie czoła nad inteligentnymi pytaniami :) więc go eksploatują. Liczę na to, że do redakcji kolejnego quizu zaangażują kogoś po maturze albo chociaż chodzącego do gimnazjum.
"Reklama szeptana" to jeden z nowszych trendów w relacjach z otoczeniem. A internet jednym z najlepszych jej nośników. Opinia, że mamy do czynienia z quizem idiotów nie jest specjalnie budująca dla onetu. Zdarzenia kontrowersyjne podpadają pod twierdzenie, że "nie ważne czy mówią o nich dobrze czy źle, ważne by mówili". Zdarzenia głupie rodzą niesmak i z czasem kryje je milczenie a to nie podoba się reklamodawcom. Ten quiz to głupawy produkt. Jeśli to dotrze do zarządzających to może zadbają o wyższe loty następnych produktów. Życzyłbym sobie tego (choć już prawie nie zaglądam na onet, - wynik dotychczasowej polityki).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 grudnia 2008, 13:02 
Offline
Arcyrozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 17 stycznia 2008, 08:42
Posty: 246
Lokalizacja: Midgard
W sumie - i dlatego np. ja się kompletnie nie przejęłam sprawą - Onet kompromituje się na każdym kroku. Nie powiem, że jest to portal dla idiotów, bo tak nie jest, nie tylko idioci tam zerkają, ale jest portalem idiotów. W sensie, że przez idiotów robionym. Przynajmniej bliższe przyjrzenie się znajdującym się tam treściom na to wskazuje, i quiz nie jest wśród nich żadnym wyjątkiem. Sposób, w jaki są redagowane wszelkie njusy urąga dobrej praktyce redakcyjnej, pomijając już zasady przyzwoitej polszczyzny. Na każdym kroku wystawiają sobie negatywne świadectwo - jedyna strona, od której Onet jest przyzwoity i dlatego nadal z niego korzystam - to webmasterska - jest po prostu wygodniejszy w użyciu niż niektóre inne portale informacyjne.

Jak to napisałam gdzie indziej, odnośnie do sprawy tego durnowatego quizu - z kupą się nie dyskutuje, ani nie protestuje przeciwko niej. Kupę omija się szerokim łukiem. Prawna walka z kupą może walczącemu wśród ludzi inteligentnych wyrobić opinię kupozmiatacza - a po co?

Więc generalnie zgadzam się z Aili i Chimerą. Całkowicie.

_________________
ObrazekTrolling provided by TIS - Trolling Internet Solutions
[TM of Björn The Bohemian]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 grudnia 2008, 14:30 
Offline
Milczek

Dołączył(a): czwartek, 27 listopada 2008, 17:44
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
Sprawdzalem dzisiaj i wprawdzie quiz dalej jest ale pytanie nr 8 zostalo z niego usuniete. Takie nasze male moralne zwyciestefko :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 grudnia 2008, 14:42 
Offline
Szpieg jezuitów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2007, 15:15
Posty: 1883
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Przy czym kopie im sie przez to quiz. Jest pytanie 7 i od razu 9. Punkty liczy jakos dziwnie teraz, majac jedna pomylke, dostalem wynik "na 9 pytan 7 dobrych odpowiedzi" (tak, jakby liczyl 9 pytan, ale niestniejace 8 bylo automatem zaliczane jako blad). Fajnie, wyjda na jeszcze wiekszych idiotow i beda mieli nauczke :P

Czy Rawimir lub Morgana dostali przeprosiny lub chociaz meila zwrotnego?

_________________
- Wołanie kotów - odparł, jakby zdradzał jej wielką tajemnicę - to zwykle niezbyt produktywna czynność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 grudnia 2008, 14:52 
Hajdamaka napisał(a):
Czy Rawimir lub Morgana dostali przeprosiny lub chociaz meila zwrotnego?


Ja nic nie dostałem ale dobrze, że usunieto :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 grudnia 2008, 14:53 
To, ze ktos jest idiota nie upowaznia go do obrazania innych ludzi i stawiania na rowni z przestepcami. Idioci maja to do siebie, ze sa troche do tylu z rozumieniem pewnych spraw, jednak uwazam, ze jezeli ktos sam nie widzi roznicy pomiedzy zabawa a insynuowaniem PFI konotacji przestepczych, to nalezy mu to dokladnie wytlumaczyc i zazadac, aby wiecej tego nie robil. To, ze efekty takowego dzialania beda marne to latwo przewidziec.
Sama jestem czlonkiem PFI i moglabym czuc sie dotknieta ta wypowiedzia jednak szczerze i bardzo prosto mowiac: dynda mi to!
Moge byc tylko zdegustowana poziomem wiedzy ludzi tworzacych quizy na Onecie- toz to WSTYD! Ludzie zanim cos napiszecie, to wpierw poczytajcie nieco! Troche wiedzy jeszcze nikomu nie zaszkodzilo! Moze wtedy przestaniecie sie kompromitowac tak bezsensonymi i absurdalnymi quizami.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 3 grudnia 2008, 14:29 
Offline
Rozmowny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 18:43
Posty: 90
Lokalizacja: Łódź
Przyłączyłem się do akcji protestacyjnej przeciw Onet'owi, chociaż sam quizu nie widziałem. Uczyniłem to z racji przynależności do tego forum, a nie jak podkreśla to wiele osób, uraziło mnie pytanie bodajże 8. Nazywa się to.... reakcją tłumu, czy owczym pędem (jakoś tak). Identyfikuje się jako członek naszej forumowej społeczności, więc poczułem się zobowiązany wesprzeć akcję. Głupota innych ludzi (twórców quizu) jest godna pożałowania, a nie przejmowania się nią. Poza tym dolewamy tylko oliwy do ognia. Być może jest to mały ogień, jak wielu z was mówi, ale my możemy spowodować, że zrobi się większy. Dobrze jest zwrócić twórcom uwagę, że jest taka grupa obywateli-pogan, której nie podoba się to co zrobili, ale nie grozić im sądami (ktoś tu o tym wspomniał). Musimy pamiętać, że takie firmy mają sztaby prawników i bardzo ciężko byłoby wygrać taką sprawę. Należy także wziąć pod uwagę stronniczość sędziego, który z pewnością byłby katolikiem (ich jest najwięcej). To nie prawda, że sędziowie są bez stronniczy. Każdy człowiek ma swoje poglądy i choć może nieświadomie to wpływają one na jego wybory. Ostatecznie jednak dobrze, że taki protest został wystosowany, ale i my dajmy w końcu sobie z tym spokój, bo tylko niepotrzebnie się tym nakręcamy.

Pozdrawiam!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL